W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w algorytmy. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Algorytmach i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWgrupaalgorytmów.com
🏠 spółka*Grupa algorytmów
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaAlgorytmy
📌 AdresAnglia

⚠️ Algorithms jest własnością Algorithms Group, firmy znajduje się w Anglii, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez Algorytmy, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont.

Informacje w sieci

Witryna Grupy Algorytmów

Algorytmy wyjaśniają niektóre koncepcje, trochę informacji o firmie, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+34 910 917 133

???? Ocena końcowa algorytmów ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Algorytmy.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o algorytmach:

dataAktualizacja wiadomości
grudnia 2020Skarga na algorytmy Chilijski regulator finansowy CNMV

Opinie o los usuarios

Co myślisz o algorytmach? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z algorytmami.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez algorytmy

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłaszać algorytmy

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić algorytmy?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy algorytmy to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak. Uważamy, że algorytmy to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy algorytmy są niezawodne?

Nie. Algorytmy nie są godne zaufania, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z algorytmów?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla algorytmów?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «Czy algorytmy to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Stowarzyszenie poszkodowane przez Grupę Algorytmów odpowiedź

  Dobra.

  Stworzyliśmy stowarzyszenie osób dotkniętych tym oszustwem:

  Stowarzyszenie Pokrzywdzonych przez Algorithms Group (APAG).

  Celem APAG jest nic innego jak zapewnienie poszkodowanym dostępu do wyspecjalizowanych usług prawnych w oszustwach po znacznie niższej cenie dzięki kolektywizacji wydatków. Wszystko po to, aby uzyskać zwrot środków dla poszkodowanych i karę więzienia dla osób odpowiedzialnych.

  Jeśli chcesz, abyśmy Cię o tym poinformowali, NAPISZ NA TYM FORUM NAJWIĘCEJ INFORMACJI NA TYM FORUM.

  Quedamos był w stanie się pozbyć.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Stowarzyszenie, dziękuję za pisanie o Algorytmach. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Carlos odpowiedź

  Ten człowiek, Javier, od 12 grudnia był poza zasięgiem, myślę, że już nie wysyła wiadomości do klientów i nie łączy się z żadnym znanym numerem telefonu.Jest już kilka grup do wspólnego zgłaszania.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z algorytmami. Ten broker jest oszustem, miał wiele skarg klientów i nie powinien mieć możliwości oferowania swoich usług, postaraj się jak najszybciej odzyskać swoje pieniądze. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub pod tym linkiem: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. ANONYMOUS odpowiedź

  Są częścią oszustwa Javier Biosca, który jest już poszukiwany za oszustwo. JAVIER CZEKAMY NA NASZEGO ZŁODZIEI PIENIĘDZY. JESTEŚMY WIELU OSZKODZONYCH I NIE PRZESTAJEMY, DOPÓKI NIE OTRZYMAMY NASZYCH PIENIĘDZY.

  MÓWI NAM, ŻE PŁATNOŚCI SĄ WYSYŁANE, ALE W TYGODNIACH NIE OTRZYMALIŚMY JEDNEGO DŁUGOPISU. UWAGA, PONIEWAŻ JAVIER JEST KŁAMACĄ

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj ANONYMOUS, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z algorytmami. Ten broker jest oszustem, miał wiele skarg klientów i nie powinien mieć możliwości oferowania swoich usług, postaraj się jak najszybciej odzyskać swoje pieniądze. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub pod tym linkiem: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.