Komentarze TOLTECHFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Algo Global Ltd (zwanego również algogloballtd.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się Algo Global Ltd na inwestycję? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego robimy recenzję Algo Global Ltd. To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, którą podajemy znać informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: nie wspominają o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker nie podaje żadnych szczegółów dotyczących swojej lokalizacji.  ⛔ Uwaga ⛔ Otrzymaliśmy informację, że ich prawdziwa siedziba (z której dzwonią) znajduje się w Pierścień peryferyjny 3720, Jardines del Pedregal, Álvaro Obregón, 01900 Mexico City, CDMX – Meksyk.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez Algo Global Ltd, zauważamy, że nie oferuje żadnych informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Las platformy do obsługi oferowane przez Algo Global Ltd. to: własna platforma Algo Global Ltd.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Algo Global Ltd udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa TOLTECHFX
Strona internetowa Algo Global Ltd

Strona internetowa Algo Global Ltd nie zawiera żadnych zasobów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Coś Globalnego Ltd |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: algogloballtd.com

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: nie ma.

>>> Ocena włączona Coś Globalnego Ltd <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że Algo Global Ltd jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie wiemy z całą pewnością, gdzie się znajduje, szukając opinii o Algo Global Ltd nie znaleźliśmy żadnej innej opinii, wierzę, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

⛔ Uwaga ⛔ : Zgodnie z wiadomościami otrzymanymi od klientów, Algo Global LTD jest ściśle powiązana z Altega, broker o bardzo złej reputacji i wielu reklamacjach. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Algo Global Ltd? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

7 komentarze do «Algo Global Ltd: Ocena i komentarze»

 1. Marcelo odpowiedź

  Nie pozwalają wypłacić zainwestowanych pieniędzy, wymyślają tysiące wymówek, to są oszustwa!!!!!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Marcelo, dziękuję za napisanie o Algo Global. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Józef R odpowiedź

  Dzień dobry, Monique.
  Jestem częścią zespołu Algo Global, jeśli chcesz, możemy zająć się Twoją sprawą, ponieważ z tego, co widzę, składali depozyty ludziom, a nie firmie, ale chcemy wesprzeć Cię w rozwiązaniu Twojego problemu, skontaktuj się z nami pod adresem [email chroniony] i chętnie Ci pomożemy lub możesz się z nami komunikować i chętnie wesprzemy.
  pozdrowienia

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Jose R, jeśli naprawdę jesteś z Algo Global Ltd, dlaczego piszesz z hotmaila, jaki rodzaj firmy by odpowiadał swoim klientom z hotmaila. Proszę o maksymalną ostrożność w obliczu tego typu komentarzy, nie wiemy jakie są prawdziwe intencje tego brokera, który oszukał wiele osób.

   Pozdrowienia.

 3. Monique odpowiedź

  Dali mi przerwę w kwietniu ubiegłego roku

  Skontaktował się ze mną lic. Alejandro Iturbide, z komórki 5539132082 wyjaśnił mi, że z inwestycją 200 dolarów mogę zainwestować, wysłałem je przez rynek płac, a on dał mi doradcę o imieniu Sebastian, który zwiększył zyski i kontynuowałem inwestowanie zgodnie z tym z 4000 dolarów dla ruchów niezawodnych, mieliśmy komunikację następującą po ostatnich 1000 dolarów, które zamierzałem zainwestować, poprosił mnie o przesłanie ich na konta osób pracujących w firmie, a jeśli znalazło to odzwierciedlenie w moim koncie, ale od tego czasu tylko powiedział mi 29 lipca, że ​​musimy zobaczyć wypłaty i od tego czasu nie widział moich wiadomości lub nie wchodzi do Internetu, ani nie widziałem wzrostu mojego kapitału, nie wiem, co się dzieje, jego numer to 5525666684, a jeśli zauważysz że usunęłam zdjęcie z jego profilu, zadzwoniłem do tego, z którym kontaktował się pan Alejandro, ale nie odebrał i nigdy nie wyjaśnili, jak odebrać moje pieniądze, zadzwoniłem do 5616274520 i wysłał mnie na skrzynkę pocztową.
  Wysłałem e-mail, a oni nie odpowiedzieli. Nie wiem już, co robić, chcę tylko wypłacić pieniądze, wpłacić na płatnym rynku, a platforma jest meta-traderem4 i zauważyć, że jest odłączona od firmy.
  dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Monique, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Algo Global Ltd. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Beata Zamorano odpowiedź

   Są zrodzonymi i niegrzecznymi oszustami, nie wchodź, aby inwestować z tym brokerem, ukradnie ci wszystko, …

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.