AlantraGlobalne komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera AlantraGlobal (zwanego też alantraglobal.com lub AlantraCapital), jest pośrednikiem Doradztwo / usługi finansowe, kontrakty terminowe, kontrakty CFD, nieruchomości, towary i pożyczki. Czy naprawdę poleca się AlantraGlobal do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o AlantraGlobal ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to jest AlantraGlobal ? ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: Alantra Capital Markets, SV, SA

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Meksyk i Anglia (uważamy, że to nieprawda, ponieważ nie zawiera szczegółów na temat lokalizacji i nie jest również regulowane w tych krajach).

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

Pamiętaj, że aby dokonać bezpiecznej inwestycji, najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Zamiast tego podczas pracy z nieuregulowany broker, istnieje znacznie większe ryzyko utraty zainwestowanego kapitału, w przypadku gdy firma zbankrutuje lub, jak to zwykle bywa, niechętnie zwraca pieniądze.

 

Aby dowiedzieć się więcej o regulaminie zapraszamy do zapoznania się z następny link.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez AlantraGlobal zwracamy uwagę, że strona nie zawiera informacji o posiadaniu różnych typów kont.

 

Las platformy do obsługi że oferty AlantraGlobal są: nie wspominają o tym, mogą korzystać z własnej platformy AlantraGlobal.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które AlantraGlobal udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa AlantraGlobal
Strona internetowa AlantraGlobal

AlantraGlobal nie zapewnia pomocy ani zasobów handlowcom ani zainteresowanym stronom.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat AlantraGlobal |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: alantraglobal.com | alantra.online/pl/ | alantraglobal.net

Número de teléfono: +441863614003, +441283380014

E-mail: [email chroniony] - [email chroniony] - [email chroniony] - [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy AlantraGlobal. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona AlantraGlobal <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma AlantraGlobal jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​zalecamy zachować ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, uważamy, że kłamie na temat swojej lokalizacji, dlatego nie należy mu ufać, szukając opinii o AlantraGlobal Nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2020 dodano CNMV AlantraGlobal do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z września 2020 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano FCA AlantraGlobal do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia A️ FCA z marca 2021 r.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o AlantraGlobal? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

26 komentarze do «AlantraGlobal: Ocena i komentarze»

 1. Wilmer Jackson Rosario Cacha odpowiedź

  Jakie działania można podjąć przeciwko tym oszustom? Nie możesz pozwolić, aby nadal oszukiwali więcej osób. w ten sam sposób, w jaki zostałem oszukany

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Wilmer, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Alantra Global. Ten broker to oszustwo. CNMV, który jest regulatorem finansowym Hiszpanii, już umieścił na nich ostrzeżenie za podszywanie się pod brokera o podobnej nazwie, jest to KLON, (Spójrz tutaj), Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 2. HUGO Z DOLINY PEREZ odpowiedź

  AlantraGlobal.com NUMER KONTA z michi wyprzedzeniem 230711 YO HUGO DEL VALLE PEREZ Z KOMÓRKĄ 980813120 LUB AL WASSAP +51980813120 moja poczta [email chroniony] LIMA PERU inwestora Twojej firmy alantraglobal od 2020 i 2021 roku, który do tej pory nie wypłacił moich DYWIDENDY lub DOCHODÓW i ODSETEK z mojej inwestycji, proszę Państwa Godną Firmę, aby zleciła dokonanie odpowiedniej płatności na mój NUMER KONTA: 0011 -0257-38-0200497382 BBVA BANCO CONTINENTAL de LIMA PERU, dlatego proszę o wyrażenie zgody na moją prośbę o sprawiedliwość, ale nie przed ponownym przekazaniem moich serdecznych pozdrowień i osobistego szacunku. Niech was błogosławi nasz ojciec, Jehowa Zastępów.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj HUGO, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Alantra Global. Ten broker to oszustwo. CNMV, który jest regulatorem finansowym Hiszpanii, już umieścił na nich ostrzeżenie za podszywanie się pod brokera o podobnej nazwie, jest to KLON, (Spójrz tutaj), Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 3. Hugo del Valle Perez odpowiedź

  Dzień dobry, nazywam się Hugo del Valle Perez z ID 25443174, numer komórki 980813120 z wassap +51980813120, POCZTA - [email chroniony], Z Limy Peru. OD 2020 ROKU I DO DZIŚ NIE MOGĘ ODBIERAĆ ZYSKÓW Z MOICH INWESTYCJI Z "ALANTRA GLOBAL" WPISANIE POCZTY, KTÓRA MÓWI, ŻE JEST OBCIĄŻONA, ALE JE ZABLOKOWAŁEŚ, a moje konto jest oznaczone gwiazdką 230711 Proszę Państwa firmę o zlecenie wypłaty zysków lub zwolnienia Równowaga to sprawiedliwość, którą mam nadzieję osiągnąć.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Hugo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z AlantraGlobal. Ten broker to oszustwo. CNMV, który jest regulatorem finansowym Hiszpanii, już umieścił na nich ostrzeżenie za podszywanie się pod brokera o podobnej nazwie, jest to KLON, (Spójrz tutaj), Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 4. Francisco Mendoza odpowiedź

  witam, bo tak naprawde patrzac na te wszystkie komentarze beao moja rzeczywistosc bo ja tez bylem oszukany przez alantra to jest to i bardzo zly bo sa bardzo wprawni w oszukiwaniu dzwonie probuje sie skontaktowac i n. nie ja. Odpowiadają na wysyłkę. Orreo elektroniczne i dzwoń pod numery telefonów i nic, a także złożyłem depozyt w wysokości 5000 euro na inf Mexicana de servicios mercantiles La. To prawda, że ​​jeśli istnieje sposób na odzyskanie naszych pieniędzy, potrzebuję pomocy, jeśli jest, dziękuję. Drogi Francisco, miło mi poinformować, że zakończył się proces otwierania rachunku z obszarem handlowym Alantra Global, dlatego od tego momentu Twoja inwestycja zostanie podjęta z Konsultantem Operacyjnym i Zespołem Konsultacji Partnerów, którzy są do Twojej dyspozycji od główne biura Alantra Global. Doceniam Twoje zaufanie, mam nadzieję, że osiągniesz upragnione cele, błogosławieństwa dla Ciebie. Wszelkie pytania, które możesz skierować na następujące e-maile: [email chroniony] federico.ramirezalantraglobal.com, [email chroniony][email chroniony][email chroniony][email chroniony][email chroniony] te. Módl się o to. Wysłali, aby się ze mną skontaktować w dowolnej sprawie, a ja mam pokwitowania za wpłaty. Dziękuję, byłbym wdzięczny za twoją pomoc.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Francisco, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z AlantraGlobal. Ten broker to oszustwo. CNMV, który jest regulatorem finansowym Hiszpanii, już umieścił na nich ostrzeżenie za podszywanie się pod brokera o podobnej nazwie, jest to KLON, (Spójrz tutaj), Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 5. Kąty Jamila odpowiedź

  Witam, jak wiele innych osób właśnie zauważyłem, że zostałem oszukany. Od piątku 19.03.2021 próbowałem uzyskać dostęp do platformy Alantra Global i strona nie działa. Nikt nie odbiera moich telefonów, wiadomości, e-maili ani niczego. Nie wiem, czy pieniądze przelane tym złodziejom da się odzyskać. Wasze doświadczenie byłoby dla mnie bardzo przydatne, aby wiedzieć, czy ktoś z was podjął działania prawne przeciwko Alantrze, może dołącz do nas wszystkich i tym samym uzyskaj silniejszą sprawę. dokładnie w tym momencie nie wiem, jakie środki podjąć.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jamil, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Alantra Global. Ten broker to oszustwo. CNMV, który jest regulatorem finansowym Hiszpanii, już umieścił na nich ostrzeżenie za podszywanie się pod brokera o podobnej nazwie, jest to KLON, (Spójrz tutaj), Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 6. LATO odpowiedź

  SĄ ZŁODZIEJAMI, ALANTRA GLOBAL TO OSZUSTWO, NIE UFAJ IM, MOGĄ UŻYWAĆ TELEFONÓW, ABY POPROSIĆ O PIENIĄDZE I WYOBRAŹ sobie, ŻE JAKO PRZYJACIELE NIE UFAJĄ, TO MOJA REKOMENDACJA

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj LETO, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z AlantraGlobal. Ten broker to oszustwo. CNMV, który jest regulatorem finansowym Hiszpanii, już umieścił na nich ostrzeżenie za podszywanie się pod brokera o podobnej nazwie, jest to KLON, (Spójrz tutaj), Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Alfons Murga odpowiedź

    Oszukali mnie i członków mojej rodziny w stolicy alantry, żeby nam nie ufać, zbierzmy się i złóżmy międzynarodową skargę karną za systematyczne oszustwo.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Alfonso, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Alantra Global. Ten broker to oszustwo. CNMV, który jest regulatorem finansowym Hiszpanii, już umieścił na nich ostrzeżenie za podszywanie się pod brokera o podobnej nazwie, jest to KLON, (Spójrz tutaj), Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

 7. teto odpowiedź

  „Broker” Arturo Galván z Alantra Global oszukał mnie na ponad 10.000 23,000 dolarów i kazali mi podpisać pożyczkę w wysokości tysięcy euro. Nigdy nie zgodzili się na wypłatę kilku tysięcy euro, mimo że było to wymienione jako zarobki 2500 XNUMX euro, mówiąc mi, że stracę wszystko i nadal będę im winien pieniądze, jeśli nie pożyczę mi XNUMX euro więcej.

  To oszuści, arturo i alantra, wszyscy to grupa złodziei

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Teto, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z AlantraGlobal. Ten broker to oszustwo. CNMV, który jest regulatorem finansowym Hiszpanii, już umieścił na nich ostrzeżenie za podszywanie się pod brokera o podobnej nazwie, jest to KLON, (Spójrz tutaj), Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 8. Arturo odpowiedź

  KIKE TORRES

  I WSZYSTKICH, KTÓRZY WIDZĄ TĘ PUBLIKACJĘ.

  To, co ci zrobili, jest dokładnie tym, co mi się przydarzyło. Oferują Ci pożyczkę na inwestycję, wcześniej przesyłają Ci nawet raport o akcjach (Citi Group itp.), ale nie określają, że musisz spłacić pożyczkę w ciągu 2 tygodni, a jeśli jej nie spłacisz, nie może już nic wycofać. Popełniłem głupotę, że zacząłem spłacać ten kredyt na 2000 euro i spłaciłem połowę. Niestety dowiaduję się, że to oszustwo, chociaż malują to tak dobrze, że wydaje się to prawdziwe.

  Nie wiem, czy imiona są prawdziwe, ale skontaktowała się ze mną pewna Karime, a później rzekomy doradca, który dyktował ruchy, nazywa się Fernanda Currielle [email chroniony]

  Poniżej przedstawiono formy płatności, które znajdują się na własnym koncie użytkownika w części Lokata:

  w związku z rozmową prowadzoną w sprawie kredytu, z której dokonałem już kilku wpłat, jedną przelewem bankowym przez DOBRE PAY BBVA w imieniu
  BENEFICJENT: Info Mexicana de Servicios Mercantiles e Integrales SA de CV

  za kwotę 120 euro,

  Później dokonałem wpłaty przez
  Paypan Visa / Master na kwotę 500 euro

  i jeszcze jeden przez
  GardenForGrow za 600 euro

  Istnieją inne e-maile w zależności od obsługi użytkownika:

  [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony].

  Ponieważ nie zapłaciłem kredytu, zawiesili moje konto, ponieważ jest oczywiste, że nie mogę dokonywać wypłat, a rzekomy doradca już się ze mną nie kontaktuje, kiedy ostatni raz z nią rozmawiałem, powiedziała mi, że usunęli konto i że lepiej byłoby zapłacić, gdyby jego wydział windykacyjny nie miał zamiaru wejść, próbując mnie zastraszyć, aby zmusić mnie do spłaty pożyczki, której zresztą nigdy nie cieszyłem, bo nigdy nie dotarła na moje konto bankowe, ma to tylko odzwierciedlenie w koncie, które Otworzyłem z Alantrą.

  Jestem bardzo rozczarowany i zły na siebie za to, że zostałem w ten sposób oszukany. Mam nadzieję, że ktoś pomoże mi odzyskać pieniądze.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Arturo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z AlantraGlobal. Ten broker to oszustwo. CNMV, który jest regulatorem finansowym Hiszpanii, już umieścił na nich ostrzeżenie za podszywanie się pod brokera o podobnej nazwie, jest to KLON, (Spójrz tutaj), Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 9. John odpowiedź

  Wygląda na to, że jestem kolejny oszukany, czytając wszystkie te komentarze, które zauważam. Nie mogę się wycofać iz jakiegoś powodu sprawili, że im zaufałem.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć John, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z AlantraGlobal. Ten broker to oszustwo. CNMV, który jest regulatorem finansowym Hiszpanii, już umieścił na nich ostrzeżenie za podszywanie się pod brokera o podobnej nazwie, jest to KLON, (Spójrz tutaj), Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 10. liana odpowiedź

  Naciskają na zainwestowanie pieniędzy, a jeśli chodzi o wypłatę, są czystymi wymówkami… Muszę wycofać swój kapitał, jeśli ktoś ma jakąś radę lub rekomendację. Nie można się wycofać. Czytając te komentarze jeszcze bardziej potwierdzam, że mnie oszukują

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Liana, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z AlantraGlobal, spróbuj odwrócić płatności dokonane kartą lub bankiem, płacenie za wypłatę lub płacenie podatków jest typowe dla brokerów oszustw. Broker ten jest SCAMem, nie ma żadnego REGULAMINU, który nie daje nam żadnego bezpieczeństwa podczas inwestowania, jego strona internetowa nie precyzuje z jakiego kraju pochodzi, nie jest firmą przejrzystą. ⛔ Uwaga ⛔: we wrześniu 2020 r. CNMV (hiszpański organ regulacyjny) dodał AlantraGlobal do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (Spójrz tutaj)
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 11. Juve.js odpowiedź

  W rekomendowanych brokerach mówią, że „alantra global” nie jest regulowany… ale mówią też, że jeśli broker jest regulowany, musi pojawić się podmiot regulacyjny, a na oficjalnej stronie internetowej alantra F global pojawia się, że podmiotem regulacyjnym jest FCA brytyjski organ regulacyjny…wystarczy zaufać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam Juve, nazwa która widnieje w FCA (angielski regulator) pochodzi z autentycznej firmy, ale AlantraGlobal to KLON, imitacja, podają się za nich i w sieci nie widzę, że się pojawiają lub mówią o regulacji lub o dokładnej nazwie firmy lub numerze rejestracyjnym. AlantraGlobal to OSZUSTWO, próbuje odwrócić płatności dokonane kartą lub bankiem, płacenie za wypłatę lub płacenie podatków jest typowe dla brokerów oszustów. Broker ten jest SCAMem, nie ma żadnego REGULAMINU, który nie daje nam żadnego bezpieczeństwa podczas inwestowania, jego strona internetowa nie precyzuje z jakiego kraju pochodzi, nie jest firmą przejrzystą. Używają nazwy podobnej do innych brokerów, którzy są regulowani, ale AlantraGlobal nie jest, nazywa się to KLONEM (tanie imitacją). ⛔ Uwaga ⛔: we wrześniu 2020 r. CNMV (hiszpański organ regulacyjny) dodał AlantraGlobal do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ (Patrz link CNMV)
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 12. kike torres odpowiedź

  Dobra.
  Jestem kike torres i moja wiedza na temat finansów osobistych i inwestycji jest średnia
  Zainwestowałem w alantrę i szczerze mówiąc, jej publikacja napawa mnie smutkiem, bo wygląda na to, że popełniłem błąd.
  Początkowo umieściłem 300 euro, które stopniowo na jego platformie przesuwały się od 5 do 20 euro dziennie z ruchów, które sugerują i dyktują.
  Tydzień temu operator, z którym się kontaktuję, rozmawiał ze mną o unikalnej opcji inwestycyjnej na konkretny ruch złota vs. Bezrobocie w USA. Oferują mi kredyt na udział w transakcji, a ja go akceptuję.
  Wynik: na platformie jest napisane, że zarabiam 1500 euro i żeby je wypłacić muszę spłacić kredyt.
  Czy już mnie zdradziłeś?
  Co myślisz

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Kike, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z AlantraGlobal, spróbuj wykonać kopię zapasową płatności dokonanych kartą lub bankiem, płacenie za wypłatę lub płacenie podatków jest typowe dla brokerów oszustw. Broker ten jest oszustem, nie ma żadnego REGULAMINU, który nie daje nam żadnego bezpieczeństwa podczas inwestowania, jego strona internetowa nie określa z jakiego kraju pochodzi, nie jest firmą przejrzystą. ⛔ Uwaga ⛔: we wrześniu 2020 r. CNMV (hiszpański organ regulacyjny) dodał AlantraGlobal do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *