Komentarze AgricoXQ

W tej sekcji przeanalizujemy brokera AgricoXQ (zwany także agricoxq.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się AgricoXQ do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o AgricoXQ ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy AgricoXQ ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: to nie jest wymienione.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez AgricoXQ, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Diamentowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 250, rcodzienny przegląd rynku, sygnały transakcyjne, bezpłatny e-book, wsparcie czatu online, dźwignia: do 1: 100.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 5.000, rcodzienny przegląd rynku, sygnały transakcyjne, bonus do 25%, darmowy e-book, obsługa czatu online, dźwignia: do 1: 200.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 20.000, rcodzienny przegląd rynku, sygnały transakcyjne, bonus do 50%, darmowy e-book, zarządzane konto, wsparcie czatu online, dźwignia: do 1: 300.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 50.000, rcodzienny przegląd rynku, sygnały transakcyjne, bonus do 100%, wydarzenia handlowe premium, niskie spready, darmowy e-book, zarządzane konto, wsparcie czatu online, dźwignia: do 1: 300.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 100.000, rcodzienny przegląd rynku, sygnały transakcyjne, bonus do 150%, wydarzenia handlowe premium, niskie spready, darmowy e-book, zarządzane konto, wsparcie czatu online, dźwignia: do 1: 400.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 250.000, rcodzienny przegląd rynku, sygnały transakcyjne, bonus do 150%, wydarzenia handlowe premium, minimalne marże, darmowy e-book, zarządzane konto, wsparcie czatu online, dźwignia: do 1: 400.

Rodzaje kont AgricoXQ
Rodzaje kont AgricoXQ (1)
Rodzaje kont AgricoXQ
Rodzaje kont AgricoXQ (2)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje AgricoXQ to: platforma Handlowiec online AgricoXQ.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które AgricoXQ udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa AgricoXQ
Strona internetowa AgricoXQ

AgricoXQ zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat AgricoXQ 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: agricoxq.pl

📞Numer telefonu: + 442035369402

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy AgricoXQ. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona AgricoXQ <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? AgricoXQ jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po jego przeanalizowaniu zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ, ponadto szukając opinii o AgricoXQ znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 FMA (Austria) dodane do AgricoXQ do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA arbil 2022 ⚠️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o AgricoXQ? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «AgricoXQ: Ocena i komentarze»

 1. Mirco odpowiedź

  Ciao.Io ho zainwestował 5000 € w Agricoxq.Ho guadagnato 1000 €, a kiedy ho voluto ritirarli, mój hanno wykrywa, że ​​essendo
  Siedziba główna w Inghilterra, per sbloccare quei soldi devopare il 26% di tasse, cioè altri € 1560 per sbloccare i 6000.ho capito che mi hanno truffato… ..Cosa ne dite?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Mirco, bardzo dziękuję za komentowanie AgricoXQ. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Carlos odpowiedź

  Nie chcą zwrócić moich pieniędzy, jak mogę je odzyskać? Mam szczerą nadzieję na twoją odpowiedź

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, dziękuję za komentowanie AgricoXQ. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu powiedzą ci, że przegrałeś, a oni to zachowują.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *