Komentarze na AGMarkets

W tej sekcji przeanalizujemy brokera AGMarket (zwanego również agmarkets.co), jest brokerem Forex i CFD. Czy firma AGMarket jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu AGMarket. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wzmianki będące częścią: nie wymienione.

Jeśli chodzi o jego ubicación, wzmianki brokera na podstawie: nie wymienione.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o posiadaniu regulacji, więc uważamy, że jest to nieuregulowany broker.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez AGMarket, zauważamy, że oferują 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Easy Start, Konto Tradera, Konto Pro Trader, Konto Premium, Konto Lux i Konto Rzeczywiste. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Easy Start: minimalny depozyt w wysokości $ 250, bonus do 25%, darmowe sygnały na tydzień, sygnały transakcyjne na dzień, handel mikrolotami, handel algorytmami, opiekun konta 24 godziny 5 dni w tygodniu, szkolenie podstawowe.

Konto tradera: minimalny depozyt w wysokości $ 1.000, premia do 50%, 3 sygnały transakcyjne dziennie, handel mikro lotami, indywidualny opiekun konta 24 godziny 5 dni w tygodniu, zaawansowane szkolenie.

Konto Pro Trader: minimalny depozyt w wysokości $ 5.000, 30% stałe i zmienne spready, do 75% premii, 5 sygnałów transakcyjnych dziennie, handel mikro lotami, indywidualny opiekun klienta 24/7, seminarium zarządzania ryzykiem, 30% ubezpieczenie konta .

Konto premium: minimalny depozyt w wysokości $ 20.000, 45% stały i zmienny depozyt zabezpieczający, bonus do 100%, 10 sygnałów handlowych dziennie, indywidualny opiekun konta 24/7, osobisty analityk VIP, sygnały VIP, seminarium zarządzania ryzykiem, ubezpieczenie konta 45%.

Konto Lux: minimalny depozyt w wysokości $ 50.000, do 100% bonusu, 20 sygnałów transakcyjnych dziennie, indywidualny menedżer konta 24/7, osobisty menedżer VIP, sygnały VIP, seminarium zarządzania ryzykiem, 60% ubezpieczenie konta.

Prawdziwe konto: minimalny depozyt w wysokości $ 100.000, do 100% bonusu, 30 sygnałów transakcyjnych dziennie, indywidualny menedżer konta 24/7, osobisty menedżer VIP, sygnały VIP, seminarium zarządzania ryzykiem, 75% ubezpieczenie konta.

Rodzaje kont AGMarkets
Typy kont AGMarket

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje AGMarket to: własna platforma (AGMarket).

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które AGMarket udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna AGMarkets
Witryna AGMarket

AGMarket zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie produktów finansowych AGMarket, wyjaśnienie podstawowych pojęć dotyczących świata inwestycji, sekcja FAQ, słowniczek, kilka filmów edukacyjnych, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat AGMarket |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: agmarkets.co

Número de teléfono: +44-203-318-30-77

E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

>>> Ocena włączona AGMarket <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma AGMarket jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie wiemy, gdzie naprawdę ma swoją siedzibę; hiszpański regulator CNMV i angielski regulator FCA oznaczyli AGMarket jako chiringuito finansowe. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 BaFin dodano do AGMarket do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z lipca 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o AGMarkecie? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «AGMarket (Absolute Global Market): Ocena i komentarze»

 1. JezusCr odpowiedź

  Ta firma nie płaci. Zapewniam, że nadal próbuję się wycofać i nie mogę, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć JesúsCr, dziękuję za napisanie o AGMarket (Absolute Global Market). Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.