Broker Bux

Komentarze na temat ADVANTIUM LIMITED

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy ADVANTIUM OGRANICZONA (zwany także imieniem: advantiumlimited.com), jest pośrednikiem Forex i CFD. Czy naprawdę polecamy ADVANTIUM LIMITED do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o ADVANTIUM LIMITED ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy ADVANTIUM LIMITED ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

ADVANTIUM OGRANICZONA wspomina o byciu częścią: nie wspomina o tym.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Zjednoczone Królestwo według strony internetowej, ale nie ma ważnych informacji na potwierdzenie tego, Wierzymy, że to jest fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że ADVANTIUM LIMITED nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: ADVANTIUM LIMITED jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje ADVANTIUM OGRANICZONA, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 3 różne rodzaje planów.

Konto standard: minimalny depozyt w wysokości €100, Rekomendowany depozyt od 250 do 4.999 €, dźwignia 1:100, minimalna wielkość transakcji 0,1, prowizja, 2-punktowe spready, obsługa klienta, analiza rynku, kursy edukacyjne, profesjonalne sesje inwestycyjne.

Konto Srebrne: minimalny depozyt w wysokości € 100, zalecana wpłata od 5.000 do 25.000 1 euro, dźwignia 100: 0,1, minimalna wielkość transakcji 2, prowizja, XNUMX-punktowe spready, obsługa klienta, analiza rynku, kursy edukacyjne, profesjonalne sesje inwestycyjne, seminaria internetowe, osobisty doradca.

Złote konto Gold: minimalny depozyt w wysokości € 100, zalecana wpłata powyżej 25.000 1 €, dźwignia 100: 0,1, minimalna wielkość transakcji 2, z prowizją, spready XNUMX punkty, obsługa klienta, analiza rynku, kursy edukacyjne, profesjonalne sesje inwestycyjne, webinaria, doradca osobisty, umowa inwestycyjna, alpha sygnały, zlecenia bankowe, portfel biznesowy, wsparcie analityczne

La platforma do działania że oferty ADVANTIUM LIMITED to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który ADVANTIUM OGRANICZONA udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa ADVANTIUM LIMITED
Strona internetowa ADVANTIUM LIMITED

ADVANTIUM OGRANICZONA zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym: widzimy kilka wyjaśnień produktów, które oferuje ADVANTIUM LIMITED, wyjaśnienie podstawowych pojęć świata inwestycji, kalendarza ekonomicznego, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na ADVANTIUM OGRANICZONA

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: [email chroniony]

📞Numer telefonu: +442030975050 | +74950499905

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy ADVANTIUM LIMITED. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na ADVANTIUM OGRANICZONA

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma ADVANTIUM LIMITED jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

⛔ Uwaga ⛔: w październiku 2021 FCA dodała do ADVANTIUM OGRANICZONA do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z października 2021 r. ⚠️

UWAGA!: w lutym 2022 FSMA (Belgia) dodano do AdvantiumLimited do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ⚠️ Ostrzeżenie FSMA z lutego 2022 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co sądzisz o ADVANTIUM LIMITED? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «ADVANTIUM LIMITED: ocena i komentarze»

 1. Amalia Canete odpowiedź

  WITAM, MAM PROBLEMY Z WYPŁACĄ PIENIĘDZY, CZYTAŁEM JUŻ RAPORT FSMA I SERDECZNIE BARDZO ZAINTERESOWANY

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Amalia Cañete, dziękuję za komentarz na ADVANTIUM LIMITED. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Nicolae Pinto, dziękuję za komentowanie ADVANTIUM LIMITED. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.