Advancedstox opinie

Analiza na AdvanceStox

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Zaliczka Stox (zwany także imieniem: zaliczki.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy AdvanceStox jest naprawdę zalecany do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o AdvanceStox ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy AdvanceStox jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ AdvanceStox wspomina o byciu częścią Malarkey Consulting Ltd.
 • ❌ Jeśli chodzi o lokalizację, firma ma siedzibę w Dominika.
 • ❌ Jeśli przeanalizujemy jego bezpieczeństwo, zauważymy, że AdvanceStox nie wspomina o żadnej regulacji.

UWAGA: AdvanceStox jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez AdvanceStox, w tym przypadku widzimy, że oferuje 6 różne konta:

 • Konto Entuzjasty: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, +25 instrumentów, osobisty opiekun konta, wsparcie 24/5, handel mikro lotami, stałe i zmienne rozszerzenia.
 • Konto inwestora: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, 4 rodzaje aktywów, +100 instrumentów, osobisty opiekun konta, wsparcie 24/5, handel mikro lotami, stałe i zmienne rozszerzenia, ochrona konta (30%).
 • Konto zaawansowane: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, 4 rodzaje aktywów, +200 instrumentów, osobisty opiekun konta, wsparcie 24/5, handel mikro lotami, stałe i zmienne rozszerzenia, ochrona konta (40%).
 • Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, 4 rodzaje aktywów, +250 instrumentów, osobisty opiekun konta, premia do konta (20%), program szkoleń mentorskich, wsparcie 24/5, rozszerzenia stałe i zmienne, ochrona konta (50%).
 • Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, 4 rodzaje aktywów, +300 instrumentów, osobisty opiekun konta, premia za konto (50%), osobisty analityk, rozszerzenia stałe i zmienne, ochrona konta (60%).
 • Konto Super Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, 4 rodzaje aktywów, +300 instrumentów, osobisty opiekun konta, wsparcie 24/5, premia do konta (60%), osobisty analityk, rozszerzenia stałe i zmienne, ochrona konta (70%).

La platforma do działania z której korzysta AdvanceStox: zastrzeżona platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego AdvanceStox udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

strona Advancedstox
Strona internetowa AdvanceStox

AdvanceStox zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub interesariuszy: niektóre wyjaśnienia podstawowych pojęć, wiadomości i analizy, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Zaliczka Stox

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: Advancestox.com
 • 📞Numer telefonu: +34-93220-5858 (Hiszpania) | + 39-069-4808672 (Włochy) | +7-499-7545849
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego oceniamy AdvanceStox. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Zaliczka Stox

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma AdvanceStox jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zapoznaniu się z tą firmą radzimy zachować ostrożność: (1) jest to firma nielegalna (nieuprawniona do przyjmowania pieniędzy lub przyjmowania nowych klientów), (2) uważamy, że została ustanowiona w celu pobierania pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i majdan. (3) Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych o firmie, nie pokazuje danych dotyczących jej rejestracji ani rzeczywistej lokalizacji jej biur. (4) Poza tym brak regulacji (jest to firma nieregulowana).


W kilku słowach: Bądź bardzo ostrożny z tego typu firmami. nie polecamy.

UWAGA!: w maju 2021 FCA dodane do AdvanceStox do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z maja 2021 r

UWAGA!: w sierpniu 2022 ASF dodane do AdvanceStox do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia ASF z sierpnia 2022 r. ⚠️

 UWAGA!: AdvanceStox wraz z TurboMillion, Investcore., PrimoTrade e InvestBoost, jest obsługiwana przez Malarkey Consulting Limited, firmę, która otrzymała liczne skargi i jest oskarżana o oszukanie wielu, wielu osób.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o AdvancedStox? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

22 komentarze do «AdvanceStox: Ocena i komentarze»

 1. Gruszki odpowiedź

  Idź bardzo ostrożnie. Ponownie dzwonią do oszustów, aby powiedzieć nam, że wykorzystaliśmy pieniądze i chcą je nam zwrócić. Ale proszą o to, abyś wszedł z dowolnym pulpitem „ODMÓW”, że idą na nasze konta. Witaj

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Pere, to prawda, NIGDY NIE WOLNO NIKOMU WCHODZIĆ DO TWOJEGO KOMPUTERA Z ANYDESK, WSZELKIE RODZAJE HASŁ, BANKÓW ITP. ZOSTANĄ SKRADZIONE. Dziękujemy za komentowanie AdvanceStox. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. GFR E - eksperci odpowiedź

  Har du blitt svindlet lub tapt penger til svindlere på nettet gjennom bitcoin, romantikksvindel, kjøp eller salg og mer?
  Eksperta dla globalnego pośrednika, który jest najlepszym agentem, aby uzyskać pomoc w uzyskaniu informacji o pengene. Jeg var i stand å få få alle pengene mine tapt til fałszywych inwestorów gjennom dem. Finn dem på jej

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć GFR, dziękuję za komentowanie AdvanceStox. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Sibiceanu Florian odpowiedź

  Advancestox to oszustwo. Początkowo chciałem wejść na bitcoinloophole, ale wysłało mnie to na inną platformę, na której się zarejestrowałem. Natychmiast zadzwonił do mnie pośrednik z prośbą o wpłatę 250 $ (wszystko dzieje się w weekendy, nie można zablokować wysyłania pieniędzy, bank nie działa) i przesłanie zdjęć po dokumentach tożsamości i rachunku za media. po tym wszystkim powiedział mi, że jego szef zadzwoni do mnie w poniedziałek. w poniedziałek skontaktowano się ze mną na whatsaap, informując mnie, że zbliża się duży projekt, north stream, i jeśli postawię 5,000 $, zarobię 10,000 15,000 $ w ciągu miesiąca. wtedy zdałem sobie sprawę, o co chodzi i poprosiłem ich o zwrot pieniędzy. zgodzili się i poprosili o wejście do mojego komputera z anydesk, aby zrobić mi portfel kryptograficzny, oczywiście chcieli tam przeszukać i ukraść moje pieniądze. potem ktoś do mnie zadzwonił i powiedział, że to niemożliwe, bo dla mnie pracowali i mam saldo 250 250 $. Powiedziałem im, że chcę tylko odzyskać moje 3,000 $, nie więcej. Powiedzieli mi, że nie mogę wypłacić XNUMX $, muszę je wszystkie wypłacić, a żeby je wypłacić muszę zapłacić trochę podatków i prowizji o wartości XNUMX $. Powiedziałem im, że już niczego nie chcę, a oni zagrozili, że zadzwonią na policję finansową, bo pracują dla mnie dzień i noc i muszę im płacić za ich pracę. Podsumowując, trzymaj się od nich z daleka.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć sibiceanu, dzięki za komentowanie AdvanceStox. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. John odpowiedź

  Witam, czy jest jakiś sposób na uzyskanie korzyści, ta Ania nie odezwała się do mnie odkąd jej powiedziałem, że nie dałem jej 1400, aby wypłacić 6000 i zamknąć konto. I dalej działaj!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za komentowanie AdvanceStox. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Ramon odpowiedź

  Jestem biednym emerytem, ​​że ci ludzie wyrządzili mi wielką krzywdę, zachowując moje oszczędności. Panna Ania "LA MISERA", oszukała mnie i nigdy nie przekazała mi wypłaty 250 euro, poprosiłem ją proszę, że muszę naprawić mój pojazd, z którym robię jakieś dodatki, aby wzmocnić moje dochody emerytalne ... a ona nie wysłała ja. Ania szanuje starszych to co ze mną zrobiłeś, zrobiłbyś to swoim małym abulito….?, mówię Ci tylko, że NIE krzywdzisz ludzi, że jesteśmy uczciwi… czekam na odpowiedź, dziękuję

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ramon, dziękuję za komentowanie AdvanceStox. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Joan Segues prześle odpowiedź

  Ta Nina Rosé jest bardzo kłamcą. Wezwałem go do zwrotu części zysków i to, co zrobił, to usunął ponad 800 euro z mojego konta bankowego pod pretekstem, że kupowaliśmy od kryptowalutowego funduszu inwestycyjnego.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Joan, dzięki za komentowanie AdvanceStox. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • sefyou odpowiedź

   To profesjonalni oszuści, to samo przydarzyło mi się
   Mam zamiar zgłosić, co dzieje się z tym oszustwem

 7. JJ odpowiedź

  Życie rzuciło mnie z najgorszymi przeszkodami, takimi jak zakochanie się w oszustwie Romance przez Facebooka. Straciłem ponad 45,000 2020 $ na rzecz oszusta w XNUMX roku. Potrzebuję wskazówek, jak odzyskać utracone środki..

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj JJ, tak działa wielu z tych brokerów, kłamiąc w sieci, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z AdvancedStox. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz przejrzeć swoją recenzję i komentarze, kliknij TUTAJ

   pozdrowienia

 8. Alexander odpowiedź

  Dzięki za odpowiedź:

  Imię i nazwisko doradcy to: NINA ROSE, numer telefonu który mi dali to: 447496231899, inny numer to: 447496231899, używam Paybis do dokonywania transakcji, mam emaile operacji i czat z paybis

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alexander, próbowałeś poprosić Paybis o wypłatę, nie wiem, czy działają jak Paypal, ale dzięki Paypal otrzymujesz zwrot pieniędzy. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz przejrzeć ich recenzję i komentarze, kliknij TUTAJ

   pozdrowienia

 9. Alexander odpowiedź

  Advancestox to oszustwo, proszą o pieniądze na wypłaty, doradca, który nazywa się NINA ROSE, oszukuje cię, gdy masz zamiar dokonać wypłaty i prosi o płynność na kartach, aby dokonywać wypłat, NIE RÓB TEGO, to jest mistyfikacja i kradną twoje pieniądze, ta firma jest oszustem i proszę o jak najszybsze zbadanie tego przez policję.

  Advancestox to oszustwo, proszą o pieniądze na wypłaty, doradca, który nazywa siebie NINA ROSE, oszukuje cię, gdy masz zamiar dokonać wypłaty i prosi o płynność na kartach, aby dokonywać wypłat, NIE RÓB TEGO, to jest mistyfikacja i kradną twoje pieniądze, ta firma jest oszustem i proszę o jak najszybsze zbadanie tego przez policję.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alexander, tak działa wielu z tych brokerów, kłamiąc w sieciach, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z AdvancedStox. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz przejrzeć swoją recenzję i komentarze, kliknij TUTAJ

   pozdrowienia

 10. Aleksander Rocha odpowiedź

  Advancestox to oszuści i nadal robią to za pośrednictwem sieci, jak to powstrzymać, potrzeba więcej informacji w środku, to nie może dalej się dziać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alexander, to, co mówisz, jest bardzo prawdziwe, tak działa wielu z tych brokerów, kłamiąc w sieciach, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z AdvancedStox. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz przejrzeć swoją recenzję i komentarze, kliknij TUTAJ

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.