Komentarze na temat rynków ADN

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Rynki DNA(zwany także admarkets.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się ADN Markets do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o ADN Markets ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to rynki ADN? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wymienia przynależność do: ADN Markets Ltd i ADNmarkets Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że wielokrotnie wspomina o tym, że jest regulowanym brokerem, ale wszystko wskazuje na to, że jest to nieprawda i że tak naprawdę jest tylko ZAREJESTROWANYM brokerem w Saint Vincent i Grenadynach. Mówimy o brokerze NIEREGULOWANYM.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez ADN Markets, zauważamy, że oferuje 3 rodzaje kont: Konto Fix, Konto PRO i Konto VIP.

Napraw konto- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 500 $, stały spread od 1,8.

Konto PRO: minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 $, stały spread od 0,1, spersonalizowane szkolenie i zarządzane konto, jeśli zaczynasz od depozytu w wysokości 2.500 $ lub 3.000 $.

Trzecim i ostatnim rodzajem konta jest Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, stały spread od 0,1, spersonalizowane szkolenie i zarządzane konto.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera ADN Markets (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont ADN Markets
Rodzaje kont ADN Markets

Te platformy do obsługi że oferty ADN Markets to: nie wspomina o tym.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które ADN Markets udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa rynków ADN
Strona internetowa rynków ADN

ADN Markets zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: tak naprawdę nie mają sekcji edukacyjnych ani narzędzi finansowych.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o rynkach ADN

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: adnmarkets.com

Número de teléfono: +34 (91) 0602248

E-mail:[email chroniony] y [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że ADN Markets jest niezawodny? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: jest to broker nieuregulowany, nie wspomina, gdzie ma swoją siedzibę, nie wspomina do jakiej firmy należy, a ponadto wszystko wskazuje (są niewiele opinii o firmie w internecie), że jest to „nowa” firma.

Aktualizacja 2019: CNMV (hiszpański regulator finansowy) wydał ostrzeżenie przed ADN Markets.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o rynkach ADN? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

26 komentarze do «Rynki ADN: ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Juan Carlos, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ADN Markets. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że nie mogą wycofać swojego kapitału.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 1. Mary odpowiedź

  Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zgłosić, przynieść wszystko, co masz, numery telefonów, e-maile, wspa, wszelkie dokumenty, bardzo ważne numery kont, na które poszły pieniądze, beneficjenci ...
  Gdy masz reklamację, musisz udać się do banku w celu złożenia reklamacji i zażądania wypłaty przelewów lub płatności kartą.
  Następnie zatrudnij prawnika.
  Poruszaj się po mediach, które je rozpowszechniają, zbierz wszystkich i walcz razem z tym tłumem
  Poruszaj się w sieciach społecznościowych, aby ostrzegać ludzi.
  Stwórz stowarzyszenie ofiar finansowych chiringuitos.
  Tu w Hiszpanii jeden już trwa i mamy nadzieję, że zajdziemy daleko.
  Z drugiej strony będą nadal do ciebie dzwonić, nie upadnij ponownie, ponieważ jest wielu, którzy będą próbowali cię oszukać ponownie, niektórzy, którzy twierdzą, że odzyskują pieniądze, bez względu na to, dlaczego użyją więcej pieniędzy.

 2. Mariana odpowiedź

  Podpisz tę petycję, aby spróbować zlikwidować blokady finansowe i odzyskać nasze pieniądze
  zmiana .org / p / rząd-espy% C3% B1a-zamknięcie-finansowego-chiringuitos

 3. Estafa odpowiedź

  Witam galio, josan i wszystkich, którzy mogli zostać dotknięci. Poinformuj mnie o tym, co ci się przydarzyło, już nad tym pracujemy...

  • anonimowy odpowiedź

   Dzień dobry, przepraszam, że nie odpowiedziałem wcześniej, jak mogę się z tobą skontaktować?

   Podobno teraz wszedłem na stronę i ona nie istnieje!

   Odpowiedz jak najszybciej, proszę!

   pozdrowienia

   • Polecani brokerzy

    Witaj Anonimowy, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ADN Markets, pamiętasz, jak w ogóle je znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

    pozdrowienia

  • anonimowy odpowiedź

   Witam, opowiadam swoją historię, aby zobaczyć, czy możesz mi pomóc

   W zasadzie w ciągu kilku dni stracili cały mój kapitał.

   Mówię tutaj po raz trzeci i nikt nie odpowiada, aby zobaczyć, czy tym razem mogą mi pomóc, skoro powiedziałeś, że z tym jesteś.

   Uściski i podziękowania z góry!

   • Polecani brokerzy

    Witaj Anonimowy, czy próbowałeś się z nimi skontaktować z innego numeru lub e-maila? To również bardzo źle świadczy o rynkach ADN.

    pozdrowienia

   • anonimowy

    Tak, dali mi coś w rodzaju bonusu, ale przy pewnych warunkach niemożliwych do spełnienia, aby móc wypłacić pieniądze, ale teraz zniknęli, już nie istnieją, zamknęli się bez wcześniejszego powiadomienia i bez możliwości wypłaty pieniędzy lub kontynuować pracę.

   • Polecani brokerzy

    Witaj Anonimowy, bardzo dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z ADN Markets, to prawdziwy wstyd, ale jest to powszechna praktyka u nieregulowanych brokerów, dlatego tak ważna jest praca tylko z regulowanymi firmami, z poważnymi regulacjami.

    pozdrowienia

  • JOSAN odpowiedź

   Zgłosiłem się pod koniec 2018 roku i nie słyszałem o tym. Przyjechałem tu przypadkiem po mniej więcej roku.

   Nie wiem w jaki sposób można się z nim skontaktować

   • Polecani brokerzy

    Cześć Josan, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ADN Markets. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że nie mogą wycofać swojego kapitału.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 4. anonimowy odpowiedź

  Galio i Josan, przydarzyło mi się to samo, czy byłby jakiś sposób skontaktowania się z tobą? Z góry dziękuję, bardzo chciałbym z tobą porozmawiać.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj „Anonymous”, bardzo dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ADN Markets, bardzo nam przykro, że zapoznaliśmy się z Twoją sytuacją… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Może na reklamę w Internecie? Czy masz nazwiska osób, z którymi miałeś kontakt? Adresy e-mail?

   Pozdrowienia.

 5. Josan odpowiedź

  Dokładnie to samo przydarzyło mi się jako GALIO. Zachęcam do zgłaszania tego. Jeśli zadzwonisz do CNMV, poinformują Cię, jak postępować.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Josan, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ADN Markets, bardzo nam przykro, że przeczytaliśmy Twoją sytuację… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Może na reklamę w Internecie? Czy masz nazwiska osób, z którymi miałeś kontakt? Adresy e-mail?

   Pozdrowienia.

  • anonimowy odpowiedź

   To samo przydarzyło mi się też, czy mógłbym w jakiś sposób porozmawiać z tobą w bardziej prywatny sposób? Chodzi o to, że wiem, że ci ludzie trafiają na te strony i wolałbym, żeby nie widzieli rozmowy. To by mi bardzo pomogło
   Dzięki z góry!

 6. Galio odpowiedź

  Wszystko szło bardzo dobrze przez pierwszy miesiąc, bardzo mi nalegali, aby potroić początkową kwotę, ponieważ nie można było stracić więcej niż niewielką kwotę, ponieważ inwestują z przystankami i mogę wypłacić, kiedy tylko chcę, nagle w ciągu kilku godzin tracą wszystko.
  Od tego czasu zaginęli i od ponad miesiąca nie mają oznak życia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Galio, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ADN Markets, czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak w ogóle je znalazłeś?

   Galio próbuje się z nimi skontaktować z innego numeru lub e-maila.

   Pozdrowienia.

  • anonimowy odpowiedź

   To samo mi się przydarzyło i nie wiem co robić, jak się masz? Chciałbym porozmawiać z tobą na osobności, aby sprawdzić, czy to ta sama sytuacja.
   Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anton, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z ADN Markets.

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Mariano, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem z ADN Markets, czy pamiętasz, jak w ogóle znalazłeś tę firmę?

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.