Broker Bux

Komentarze AdamantFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera AdamantFX (zwany także adamantfx.io), jest brokerem Forex i CFD. Czy AdamantFX jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy AdamantFX. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Widdershins Group Ltd.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Dominika.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez AdamantFX, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont / planów: Konto Rookie, Konto Depozytariuszy, Konto Progresywne, Konto Elite, Konto Zaawansowane i Konto Prime. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto dla początkujących: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, stałe / zmienne spready, osobisty menedżer konta, wsparcie wielojęzyczne, handel mikrolotami.

Konto depozytowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, stałe / zmienne spready, osobisty opiekun konta, wsparcie w wielu językach, 30% ochrona konta.

Konto progresywne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, stałe / zmienne spready, osobisty opiekun konta, wsparcie w wielu językach, 40% ochrona konta.

Konto elitarne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, stałe / zmienne spready, osobisty opiekun konta, 20% premia za konto, program szkoleniowy dla mentorów, 50% ochrona konta.

Konto zaawansowane: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, stałe / zmienne spready, osobisty opiekun konta, 50% premia za konto, program szkoleniowy dla mentorów, 60% ochrona konta, osobisty analityk.

Konto Primo: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, stałe / zmienne spready, osobisty opiekun konta, 60% premia za konto, program szkoleniowy dla mentorów, 70% ochrona konta, osobisty analityk.

Rodzaje kont AdamantFX
Rodzaje kont AdamantFX (1)
Rodzaje kont AdamantFX
Rodzaje kont AdamantFX (2)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jaką oferuje AdamantFX to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które AdamantFX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa AdamantFX
Strona internetowa AdamantFX

AdamantFX zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: widzimy wiadomości i analizy, wyjaśnienia ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat AdamantFX |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: adamantfx.io

📞Numer telefonu: +44-203-966-37-07 | +34-91-949-14-67 | +74-95-085-11-05 | +39-069-762-05-90

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony] | [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona AdamantFX <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? AdamantFX jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niepewnym kraju dla tego typu działań, dodatkowo szukając opinii o AdamantFX znajdujemy wiele negatywnych i dobrze się bawiących o tym pośredniku. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano FCA AdamantFX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z kwietnia 2021 r

 

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano CNMV AdamantFX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV z maja 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : AdamantFX wraz z brokerami 24FinTime, Grupa Zasobów, Broker CF, Finlay, OctoFinanse, SpaceMarket, SupraTrade y TopTrade Group Należą do niesławnej Widdershins Group Ltd., firmy o fatalnej reputacji, z wieloma skargami, która została już oskarżona o oszustwo przez europejskie organy regulacyjne.

PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o AdamantFX? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

10 komentarze do «AdamantFX: Ocena i komentarze»

 1. ZAKAZ odpowiedź

  są oszustami !!! nie ufaj Adamantfx nigdy nie pozwalają na wycofanie kapitału

  są bardzo dobre, dopóki nie chcesz wypłacić pieniędzy !!! WŁAMANIE!!! ZŁODZIEJE Z WSZYSTKIMI LITERAMI !!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj TEBAN, dziękuję za informacje na temat AdamantFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. ADAMANTFX SKRADZIŁ MNIE odpowiedź

  UWAGA!!! TEAMVIEWER LUB ANYDESK APLIKACJE, KTÓRE ADAMANTFX ZŁODZIEJE CHCĄ ŻEBY ZAINSTALOWAĆ NA SWÓJ KOMPUTER, Z TYM DAJESZ DOSTĘP DO SWOJEGO KOMPUTERA 🐀🐀 BĘDĄ CHCESZ WYKRADZIĆ TWOJE DANE LUB WEJŚĆ NA TWOJE KONTO BANKOWE🐀🐀

  ⛔ NIE RÓB TEGO !!! ⛔

  NIE WALCZ Z NAMI ANI NIE ODPOWIADAJ NA ICH WIADOMOŚCI ANI TELEFON, KTÓRY SĄ ZŁODZIEJAMI 🐀 OSZUSTRZY 🐀🐀

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć ADAMANTFX, dziękuję za informacje na temat AdamantFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. Jose odpowiedź

  Dzięki świetnemu traktowaniu doradcy finansowego *Harry* udało mi się dostać do systemu finansowego, zrobiłem to ze sprzedażą mojej krowy. Jestem z kraju, nie wstydzę się tego powiedzieć, ale należy podkreślić, że w moim życiu nastąpiła DUŻA radykalna zmiana, moje życie zostało bez krowy i bez kobiety i teraz nie wiem co zrobić czy pan Harry nie odpowiada na moje wiadomości, teraz nie wiem co robić, wpadłem w jego życzliwość i bardzo szybko buduję zaufanie, ale to nie zwraca mi krowy, ani mojej żony. Stąd osoba o imieniu Harry była facetem, ale z tym, co mi zrobił, nie sądzę, aby nikomu ufać.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jose, odzyskaj pieniądze! Dziękujemy za informacje dotyczące AdamantFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • Luis odpowiedź

    Pan Harry jest bardzo miłym facetem, ale jak tylko dokonasz wpłaty, zniknie, zrobiłem wypłatę 10.000 300 USD, a oni poprosili mnie o 24 USD w ciągu XNUMX godzin, jeśli nie wpłaci swoich pieniędzy, pali facet, który ze mną rozmawiał, powiedział ja a ponieważ nie przegrał i nie odpowiedział bezpieczniejsze oszustwo more

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Luis, dziękuję za informacje o AdamantFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     pozdrowienia

 4. Susan odpowiedź

  Włamywacze! Muszę przyznać, że na początku dałem się ponieść jego słowom, ale potem wszystko trochę się pobrudziło, a kiedy poprosiłem o wypłatę pieniędzy, wszyscy poszli do piekła, nic mi nie dali, a nawet grozili, ja nie wiem co robić

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Susan, dziękuję za informacje na temat AdamantFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.