Komentarze ActivTradee
W tej sekcji przeanalizujemy brokera ActivTradee (zwany również nazwą: activtradee.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy ActivTradee jest naprawdę zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o ActivTradee ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy ActivTradee ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ ActivTradee wspomina o byciu część: ActivTradee Limited (nie istnieje)

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Zjednoczone Królestwo, ale nie ma informacji, które by to potwierdzały, dlatego uważamy, że jest to fałszywe dane.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: ActivTradee jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez ActivTradee, zauważyliśmy, że oferuje 5 różne rodzaje kont: Konto Standardowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto VIP i Konto Pro. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250, dźwignia do 1:200, pożyczka z marżą do 25%, codzienne wiadomości, akademia handlowa, cotygodniowy przegląd rynku, opiekun klienta, tygodniowy raport o ewolucji portfela.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, dźwignia do 1:200, kredyt marżowy do 35%, codzienne aktualizacje rynku, akademia handlowa, współpraca z managerem portfela, codzienny raport o ewolucji portfela.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, dźwignia do 1:200, pożyczka z marżą do 50%, codzienne aktualizacje rynku, akademia handlowa, praca z menedżerem portfela, codzienny raport z postępu portfela, cotygodniowe seminarium internetowe na żywo, cotygodniowe 1 do 1 z analitykiem rynku.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250.000, dźwignia do 1: 300, pożyczka z marżą do 75%, osobisty menedżer portfela, cotygodniowe webinarium na żywo, spersonalizowana edukacja, codzienne sygnały rynkowe, dogłębne badania.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 1.000.000, dźwignia do 1:400, pożyczka z marżą do 100%, codzienny przegląd rynku i sygnały, nieograniczony dostęp do brokerów, osobisty menedżer portfela, spersonalizowana edukacja, codzienne webinarium na żywo z najlepszymi analitykami.

 

Rodzaje kont ActivTradee
Rodzaje kont ActivTradee

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez ActivTradee to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które ActivTradee udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa ActivTradee
Strona internetowa ActivTradee

ActivTradee zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych stron: wykresy na żywo, trochę informacji o produktach, które oferujesz, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat ActivTradee 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: activtradee.com

📞Numer telefonu: 442033189417

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony] | [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy ActivTradee. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona ActivTradee

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? ActivTradee jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który pomimo tego, że jest regulowany, znajduje się w jednym z najbardziej niepewnych krajów dla tych działań, a ponadto, szukając opinii o ActivTradee, znaleźliśmy wiele negatywnych i ostrzegają przed tym brokerem. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o ActivTradee? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «ActivTradee: Ocena i komentarze»

 1. Lorenzo odpowiedź

  Miałem okropne doświadczenie i dzisiaj wciąż domagam się pieniędzy, ale nikt nic nie robi

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Lorenzo, dziękuję za komentowanie ActivTradee. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *