✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze do ActionXM

W tej sekcji przeanalizujemy brokera AkcjaXM (zwany także fx-globalinvest.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy ActionXM jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na ActionXM. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: ActionXM LTD.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: najwyraźniej Austrii, ale nie podaje żadnego numeru rejestracyjnego ani regulacyjnego.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez ActionXM, zauważyliśmy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Mini, Konto Klasyczne i Konto Premium. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Minikonto- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 500 USD, wsparcie online, bezpłatny e-book, konkurencyjne spready i prowizje, dostęp do najnowszych wiadomości i badań rynkowych.

Konto klasyczne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 USD, wsparcie online, bezpłatny e-book, konkurencyjne spready i prowizje, dostęp do najnowszych wiadomości i badań rynkowych, sygnały w czasie rzeczywistym, program edukacji handlowej.

Konto premium- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 20.000 24 $, wsparcie online, bezpłatny e-book, konkurencyjne spready i prowizje, dostęp do najnowszych wiadomości i badań rynkowych, sygnały w czasie rzeczywistym, program edukacji handlowej, zespół zarządzający kontami dostępny 7 godziny na dobę, XNUMX dni w tygodniu.

 

Rodzaje kont ActionXM
Rodzaje kont ActionXM

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowana przez ActionXM to: platforma Web Trader ActionXM.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które ActionXM udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna ActionXM
Witryna ActionXM

ActionXM zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: wyjaśnienia podstawowych pojęć, niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat AkcjaXM |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: fx-globalinvest.com

Número de teléfono: Austria +43720775471 | Szwajcaria +41449746080 | Republika Południowej Afryki +27129428196 | Wielka Brytania +442080898014 | Zjednoczone Emiraty Arabskie +97142609875

E-mail: nie ma

>>> Ocena włączona AkcjaXM <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? AkcjaXM jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy zachować ostrożność, ponieważ: jest to broker nieuregulowany i nie ujawniają skąd firma działa, z drugiej strony, szukając opinii AkcjaXM Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o ActionXM? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «ActionXM: Ocena i komentarze»

 1. Szczery odpowiedź

  Zainwestowałem z kontem 5000 i gdy osiągnąłem 9000 chciałem je wypłacić i zaczęli mi przeszkadzać, aż w końcu przestali ze mną rozmawiać i teraz jestem bez grosza, potrzebuję pomocy, aby je odzyskać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Franco, dziękuję za komentowanie ActionXM. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *