Recenzje Grupy Kapitałowej ACI

Analiza Grupy Kapitałowej ACI

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Grupa Kapitałowa ACI (zwany także imieniem: ACI-VPFX.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowaluty, kontrakty terminowe i CFD. Czy naprawdę zaleca się Grupie Kapitałowej ACI dokonanie inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Grupie Kapitałowej ACI ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Grupa Kapitałowa ACI jest miejscem bezpiecznym? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ Grupa Kapitałowa ACI wspomina o byciu częścią GRUPA KAPITAŁOWA ACI.
 • ❌ Jeśli chodzi o lokalizację, strona utrzymuje, że firma ma siedzibę w Stany Zjednoczone, ale nie ma na ten temat żadnych szczegółów.
 • ❌ Analizując jego bezpieczeństwo, zauważamy, że Grupa Kapitałowa ACI nie wspomina o żadnej regulacji.

UWAGA: Grupa Kapitałowa ACI jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje rachunków oferowane przez Grupę Kapitałową ACI, w tym przypadku nie znaleźliśmy informacji wskazujących na ich istnienie.

La platforma do działania z którego korzysta Grupa Kapitałowa ACI to: MetaTrader 5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Grupa Kapitałowa ACI udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona Grupy Kapitałowej ACI
Strona internetowa Grupy Kapitałowej ACI

Grupa Kapitałowa ACI zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, dział FAQ, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Grupa Kapitałowa ACI

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: ACI-VPFX.com
 • 📞Numer telefonu: nie ma
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego dokonaliśmy przeglądu Grupy Kapitałowej ACI. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Grupa Kapitałowa ACI

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że spółka Grupa Kapitałowa ACI jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zapoznaniu się z tą firmą radzimy zachować ostrożność: (1) jest to firma nielegalna (nieuprawniona do przyjmowania pieniędzy lub przyjmowania nowych klientów), (2) uważamy, że została ustanowiona w celu pobierania pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i majdan. (3) Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych o firmie, nie pokazuje danych dotyczących jej rejestracji ani rzeczywistej lokalizacji jej biur. (4) Poza tym brak regulacji (jest to firma nieregulowana).


W kilku słowach: Bądź bardzo ostrożny z tego typu firmami. nie polecamy.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o FiatVisions? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

5 komentarze do «Grupa Kapitałowa ACI: Ocena i recenzje»

 1. SOS odpowiedź

  Witam, również zostałem oszukany przez Azjatkę, która powiedziała, że ​​ma na imię Athena Pallas, skontaktowała się z numerami +447360254081 i +447944352662. Prosi, żebym skontaktował się z Aci Capital Group, jej stroną internetową aci-vpfx .com

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam SOS, dziękuję za komentarz na temat Grupy Kapitałowej ACI. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują je, a na końcu oznaczają cię i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Joela Requena odpowiedź

  Właśnie zostałem przez nich oszukany. Bądź ostrożny, ponieważ proszą Cię o pieniądze i pokazują Ci zyski, dużo zysków, ale jeśli chcesz wypłacić pieniądze, nie zwracają Ci ich. Są kłamcami.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Joel Requena, dziękuję za komentarz na temat Grupy Kapitałowej ACI. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Oscar odpowiedź

   Witam, ja również zostałem oszukany przez tych przestępców.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.