✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w Acer Finance. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje na temat Acer Finance i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWacerfinance.co | acerfinance.pro
🏠 spółkaCynosure Consulting Sp
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaHandlowiec internetowy
📌 LokalizacjaDominika

⚠️ Acer Finance jest własnością firmy Cynosure Consulting LTD znajduje się na Dominikanie, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Acer Finance nie oferuje osobnych kont do handlu.

Informacje w sieci

Strona internetowa firmy Acer Finance

Acer Finance zapewnia podstawowe objaśnienie oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, kalendarz ekonomiczny, kalkulator aktywów, wykresy na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena Acer Finance ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Acer Finance.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Acer Finance:

data Aktualizacja wiadomości
listopada 2022Acer Finance utrzymuje bliskie relacje z Grupa Zasobów.
marzec 2023Skarga przeciwko Acer Finance of CNMV.
luty 2024Skarga przeciwko Acer Finance of CNMV.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”5216″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Acer Finance.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Acer Finance

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Acer Finance

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Acer Finance?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Acer Finance to oszustwo — czy to oszustwo?

Tak Uważamy, że Acer Finance to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy firma Acer Finance jest godna zaufania?

Nie. Acer Finance nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Acer Finance?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Acer Finance?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

53 komentarze do «Acer Finance: Ocena i recenzje»

 1. Maggy odpowiedź

  Pomoc: Zostałem oszukany i oszukany przez brokerów Acer Finance. Teraz grozili mi kilkoma zdjęciami i żądali 1000 dolarów, abym ich nie ujawniała.

  Poprosili mnie o wykonanie przelewów na 70 tysięcy peso, wykupienie ubezpieczenia na ruch na 65 tysięcy peso i w ten sposób wydanie według nich przepisów. Złe ruchy, które utknęły 55 tysięcy peso, a BNB to także dużo pieniędzy, teraz proszą mnie o 40 tysięcy peso, aby przelać moje pieniądze z aplikacji o nazwie Wallet do Binance.

  Jest to jednak oszustwo, ponieważ według brokera pożyczył mi 1000 dolarów na odzyskanie zarządzania BNB, a broker pożyczył mi według niego te pieniądze, którymi teraz grozi mi za niewłaściwe obchodzenie się z niektórymi zdjęciami, które pobrali z mojego WhatsApp.

  Nazywają się Ana Sofía Díaz i Cristopher Sánchez, numer telefonu + 447884876967 i +4474425499164

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Maggy, to oszuści i chcą wyłudzić od Ciebie pieniądze. Nie wiem jakie zdjęcia mogą mieć, ale nie zajmują się tego typu oszustwami, wykorzystują zdjęcia, żeby Cię wystraszyć i zapłacić. Dziękujemy za napisanie o firmie Acer Finance. Ten broker jest uważany za oszustwo. CNMV (hiszpański organ regulacyjny ds. finansów) wystosował do nich zawiadomienie za brak regulacji i oszukiwanie klientów (Zobacz link CNMV).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *