W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w Acer Finance. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje na temat Acer Finance i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWacerfinance.com
🏠 spółkaCynosure Consulting Sp
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaFinanse Acera
📌 LokalizacjaDominika

⚠️ Acer Finance jest własnością firmy Cynosure Consulting LTD znajduje się na Dominikanie, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Acer Finance nie oferuje osobnych kont do handlu.

Informacje w sieci

Strona internetowa firmy Acer Finance

Acer Finance zapewnia podstawowe objaśnienie oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, kalendarz ekonomiczny, kalkulator aktywów, wykresy na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena Acer Finance ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Acer Finance.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Acer Finance:

dataAktualizacja wiadomości
listopada 2022Acer Finance utrzymuje bliskie relacje z Grupa Zasobów.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Acer Finance? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Acer Finance.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Acer Finance

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Acer Finance

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Acer Finance?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Acer Finance to oszustwo — czy to oszustwo?

Tak Uważamy, że Acer Finance to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy firma Acer Finance jest godna zaufania?

Nie. Acer Finance nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Acer Finance?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Acer Finance?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

29 komentarze do «Acer Finance: Ocena i recenzje»

 1. Cecilia Ojarzo odpowiedź

  Witam, chcę opowiedzieć o mojej sprawie z tym brokerem. Około 6 miesięcy temu zainwestowałem w brokera o nazwie asset group, minimalna kwota wynosiła 250 USD. Po kilku tygodniach konto zostało zablokowane. Chociaż próbowałem ponownie wejść, nigdy nie miałem dostępu i oddałem pieniądze za zgubienie… oszukali mnie! Czas mijał i przedstawicielka firmy blockchain skontaktowała się ze mną telefonicznie, jak mi powiedziała, że ​​są europejskim organem regulacyjnym i wykryli, że zostałam oszukana i że zostanie przeprowadzone niezbędne dochodzenie w celu odzyskania moich pieniędzy. Poprosili mnie o podanie pewnych danych osobowych i przesłanie im wszystkich posiadanych przeze mnie informacji dotyczących grupy aktywów; numery telefonów, rozmowy WhatsApp, dowód wpłaty na 250 USD itp. Po wysłaniu wszystkich żądanych informacji nie miałem więcej informacji, nigdy więcej się ze mną nie skontaktowali.

  Otóż ​​tydzień temu odbieram telefon z Wielkiej Brytanii (kod +44) z informacją, że dzwonią do mnie z acer finance i że mam na koncie kwotę 5888 USD i gdybym myślał wycofania go, ponieważ był to zysk z inwestycji dokonanych za pomocą 250 USD, które zdeponowałem. Byłem szczęśliwy, nie mogłem uwierzyć, że odzyskałem swoje pieniądze!!... i tu zaczął się problem. Doradca żąda ode mnie zapłaty 10% kwoty do wypłaty (588 USD) jako prowizji i dopóki nie zapłacę tych pieniędzy, nie może zwolnić moich zarobków. Warto również wspomnieć, że konto acer finance zostało do mnie przesłane przez WhatsApp, gdzie dali mi kod dostępu. Próbują więc ponownie mnie oszukać i nie mam wątpliwości, że ci z blockchain byli również oszustami w zmowie, aby uzyskać ode mnie informacje.

  To jest to, co mogę ci powiedzieć, mam nadzieję, że będzie to dla kogoś doświadczenie i proszę… NIE INWESTUJ TUTAJ! TO GOTKA!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Cecilia, niestety wszystko, co zapłacisz, stracisz, nie wpadnij w ich pułapkę, udzielają pożyczek, które nie są prawdziwe. Musisz to zgłosić na policję w swoim kraju, TEN BROKER NIE MA ŻADNYCH REGULAMINÓW, TO SPÓŁKA ZAŁOŻONA NA DOMINIKI! Dziękujemy za komentarz na temat Acer Finance (oni również oszukują pod nazwą AssetGroup). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Możesz przeczytać recenzję i komentarze na temat tego brokera tutaj: Finanse Acera

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

  • José Fulgencio odpowiedź

   Dobry wieczór Celio
   Nie jesteś jedyny i powiem ci, że oszukali mnie na 8390 XNUMX euro i jestem osobą, która w obliczu niesprawiedliwości wyciąga wściekłego psa, który jest w moim makaronie, weź ich bandą, dołóżmy wszyscy swoje ziarnko piasku i proponuję następujące rozwiązanie, ponieważ chcę, aby liczba osób dotkniętych chorobą znalazła się na liście, a zapisy były przechowywane
   Siedziba w Paryżu: 8, rue Danielle Casanova – 75002 Paryż [email chroniony]
   Dyrektorzy: Thomas Louis (przewodniczący i dyrektor generalny).

   Weźmy do siebie pomysł zbierania podpisów i przeciwstawiania się tym łajdakom?
   Zobaczmy więc, czy możemy

   • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

    Witaj Jose, nie wiem dokładnie skąd masz dane, ale w większości przypadków tych stron brokerskich, które są poświęcone oszustwom, wszystko jest fałszywe, adresy, nazwiska właścicieli, urzędy skarbowe itp.

    Pozdrowienia.

 2. ZOSTAŁEM OSZUKANY odpowiedź

  WITAM JA TEŻ BYŁEM OSZUKANY HISTORIĄ ZAROBÓW I KREDYTU – TO WSZYSTKO FAŁSZ

  🐀 🐀 🐀 UWAGA NA SCAM 🐀 🐀 🐀 ACER FINANCE TO OSZUSTWY SZCZURY BĄDŹ Z NIMI OSTROŻNY 🐀🐀 🐀

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj JA, wszystko, co zapłacisz, stracisz, nie wpadnij w ich pułapkę, ta pożyczka nie jest prawdziwa. Musisz to zgłosić na policję w swoim kraju, TEN BROKER NIE MA ŻADNYCH REGULAMINÓW, TO SPÓŁKA ZAŁOŻONA NA DOMINIKI! Dziękujemy za komentarz na temat Acer Finance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Możesz przeczytać recenzję i komentarze na temat tego brokera tutaj: Finanse Acera

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 3. Ricky odpowiedź

  UWAŻAJ, ŻE ZMUSZĄ CIĘ DO ZAAKCEPTOWANIA BŁOGOSŁAWIONEJ „POŻYCZKI”, ALE TO WSZYSTKO JEST FAŁSZYWE, TEN POŻYCZKA POTEM TRACI WSZYSTKIE PIENIĄDZE I CHCĄ ZMUSIĆ CIĘ DO WIĘCEJ PIENIĘDZY, TO WSZYSTKO FAŁSZYWE

  PROSZĘ NIE PRZYJMOWAĆ POŻYCZKI ANI NIE WYSYŁAĆ PIENIĘDZY, JA I 2 KOLEGÓW Z PRACY ZAINWESTOWALI, ZMUSILI NAM 3 WZIĄĆ POŻYCZKĘ I WE WSZYSTKICH 3 PRZYPADKACH UTRACIŁY SIĘ PIENIĄDZE, GWARANTUJĘ, ŻE JESTEŚ ZORGANIZOWANĄ GANGĄ PRZESTĘPCÓW

  NIE ZARABIASZ CENTA, JEŚLI CHCESZ WYPŁACIĆ JAKĄ SZANSĘ UPS! KONTO SPADA I JEST NA CZERWONYM KOLORZE I PROSZĄ O SPŁACENIE POŻYCZKI LUB GROŻĄ POZWAMI TO WSZYSTKO FAŁSZYWE

  NIE MOGĄ NIKOGO POZWać, BO SĄ ZŁODZIEJAMI, NIE WYSYŁAJ PIENIĘDZY, NIE WYSYŁAJ DOKUMENTÓW, NIE WYSYŁAJ NIC PROSZĘ, OSZKODZĄ CIĘ

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj RICKY, musisz to zgłosić na policję w swoim kraju, TEN BROKER NIE POSIADA ŻADNEGO REGULAMINU, JEST SPÓŁKĄ SIEDZIBĄ NA DOMINIKI! Dziękujemy za komentowanie Acer Finance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Możesz przeczytać recenzję i komentarze na temat tego brokera tutaj: Finanse Acera

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

  • prasa odpowiedź

   Witaj Ricki, podobno muszę im zapłacić 1000 euro 12 tego miesiąca, które rzekomo mi pożyczyli, aby dali mi większy zysk, ponieważ traciłem to, co zainwestowałem, a ponieważ nie miałem pieniędzy, aby im dać, powiedzieli mi, że udzielą mi kredytu i że po ich zwróceniu będzie mógł rozporządzać zyskami.
   Czy coś się stanie, jeśli im nie zapłacę?

   • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

    Witaj Lis, wszystko, co zapłacisz, stracisz, nie wpadnij w ich pułapkę, że pożyczka nie jest prawdziwa. Musisz to zgłosić na policję w swoim kraju, TEN BROKER NIE MA ŻADNEGO ROZPORZĄDZENIA, JEST SPÓŁKĄ Z FIRMĄ NA DOMINIKI! Dziękujemy za komentowanie Acer Finance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

    Możesz przeczytać recenzję i komentarze na temat tego brokera tutaj: Finanse Acera

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

    Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj tino, zgłoś to na policję w swoim kraju, TEN BROKER NIE MA ŻADNYCH REGULACJI, JEST SPÓŁKĄ SIEDZIBĄ NA DOMINIKI! Dziękujemy za komentowanie Acer Finance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Możesz przeczytać recenzję i komentarze na temat tego brokera tutaj: Finanse Acera

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 4. Adrianna odpowiedź

  Acer Finance to totalne oszustwo, nie pozwalają wypłacić pieniędzy i proszą o większe wpłaty, aby rzekomo odzyskać to, co zainwestowałeś, ich polityki nie są zgodne z tym, co mówią, nie możesz rozporządzać swoimi pieniędzmi, kiedy tylko chcesz i mój doradca finansowy nie mówi mi, że nie pozwala mi nawet wypłacić pieniędzy, bo nie wypłaciliby mu prowizji i tysiąca wymówek, nie pozwala mi też zlikwidować mojego konta, mimo że tam jest moje nazwisko, a on zagroził, że pozwie mnie o zniesławienie, jeśli opublikuję rzeczy, które nie są prawdziwe, nie polecam tego w Przynajmniej nie ufaj tej firmie.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Adriana, NIE MA ŻADNEGO REGULAMINU, JEST SPÓŁKĄ ZREALIZOWANĄ NA DOMINIKI! Dziękujemy za komentowanie Acer Finance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Możesz przeczytać recenzję i komentarze na temat tego brokera tutaj: Finanse Acera

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • lilia odpowiedź

   Cześć Adriana,
   Jestem z Acerfinan i widzę rzeczy, które mi się nie podobają
   Możesz napisać na mój e-mail, aby je skomentować i zobaczyć, co mogę zrobić
   bo podobno dali mi kredyt 1000 euro i muszę go zwrócić.

   • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

    Cześć Lis, tak naprawdę nie dają ci pieniędzy, to nic więcej niż wpis księgowy na twoim koncie, tak jak mogą dać ci bonus lub cokolwiek i tak jak później mogą odebrać ci dostęp lub zmienić je, kiedy tylko zechcą . Nic nie płać, wszystkie pieniądze, które zainwestowałeś (podarowałeś) Acer Finance, nie zwrócą ci ich i oczywiście wszystko, co od teraz wyślesz, również zatrzymają, musisz wiedzieć, że wszyscy, którzy pracują w firmy, od właścicieli po tych, którzy dzwonią do Ciebie, aby sprzedać Ci złudzenia, które uczynią Cię milionerem. NIE UWIERZ W NIC, TO WSZYSTKO KŁAMSTWO, PIENIĄDZE NIGDY NIE WCHODZĄ NA ŻADNY RYNEK, WSZYSTKO JEST OSZUSTWEM!!!

    Pozdrowienia.

  • Maribel odpowiedź

   Cześć Adriana,
   Czy możesz napisać na mój e-mail, aby powiedzieć mi, co zrobiłeś, aby anulować subskrypcję i czy odzyskałeś pieniądze?

 5. Luisa Feitasa odpowiedź

  To są zamachowcy, nie przychodzą na całość, ale kiedy widzimy, że nie masz więcej pieniędzy, to źle cię traktują i nie oddają, uważaj, to zamachowcy.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Luis, NIE POSIADA ŻADNEGO REGULAMINU, JEST SPÓŁKĄ SIEDZIBĄ NA DOMINIKI! Dziękujemy za komentowanie Acer Finance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Możesz przeczytać recenzję i komentarze na temat tego brokera tutaj: Finanse Acera

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 6. Anonimowy odpowiedź

  Witam, uważaj, jak chcesz wypłacić swój kapitał, to wszystkie problemy, ale i wymówki... W końcu minęły ponad 3 tygodnie i nie udało mi się odzyskać ani grosza. Obiecują ci, że już ci przysłali pieniądze, albo że brakuje takiego dokumentu lub papieru, albo coś takiego. Ciągle pytają mnie o to samo, już poszedłem na policję, żeby zgłosić oszustwo, powiem ci, co nowego. Myślą, że jestem głupi. Wiem, że mnie oszukujecie, złodzieje.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Anonimowo, NIE POSIADA ŻADNEGO REGULAMINU, JEST SPÓŁKĄ ZREALIZOWANĄ NA DOMINIKI! Dziękujemy za komentowanie Acer Finance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Możesz przeczytać recenzję i komentarze na temat tego brokera tutaj: Finanse Acera

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 7. Viviana odpowiedź

  Nie polecam acerfinance, niestety im uwierzyłem, bo widzieli poważną firmę, która współpracowała z orio, ale muszę powiedzieć, że w praktyce raz wpłacisz pieniądze nigdy nie zwrócą

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Viviana, NIE POSIADA ŻADNEGO REGULAMINU, JEST SPÓŁKĄ ZREALIZOWANĄ NA DOMINIKI! Dziękujemy za komentowanie Acer Finance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Możesz przeczytać recenzję i komentarze na temat tego brokera tutaj: Finanse Acera

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 8. Xavier odpowiedź

  Witam, dzień dobry, jeśli chodzi o Acer Finance, skontaktowałem się z nimi, odkąd zarejestrowałem się na stronie internetowej, która mówi o kryptowalutach, potem zadzwonili do mnie na komórkę, którą podałem jako kontakt. Ta osoba, która ze mną rozmawiała, dała mi link na WhatsApp, abym mógł zobaczyć, że jeśli są legalne, ich numer WhatsApp wychodzi z prefiksem Anglii +447469 519477, z którym się skontaktowali i że podobno są w Madrycie Rozumiem, że pochodzi z hydrauliki i ogrzewania w Albacete 695347351. https ://www.infogreffe .fr/entreprise-societe/380130609-acer-finance-750190B17216.html?typeProduitOnglet=EXTRAIT&afficherretour=true
  Czy te informacje o linku są legalne, czy nie? Pytam, ponieważ w tym artykule wspomniano, że nie jest to uregulowane.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Javier, NIE POSIADA ŻADNEGO REGULAMINU, JEST SPÓŁKĄ SIEDZIBĄ NA DOMINIKI! Dziękujemy za komentowanie Acer Finance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Możesz przeczytać recenzję i komentarze na temat tego brokera tutaj: Finanse Acera

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ingrid Aguado, dziękuję za komentarz na temat Acer Finance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.