Broker Bux

Dokładna informacja zwrotna Protrade

Analiza na Accurateprotrade

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Dokładnyprotrade (zwany także imieniem: dokładnaprotrade.com), To jest firma zarządzająca funduszami. Czy naprawdę zaleca się Accurateprotrade, aby dokonać inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Accurateprotrade ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Accurateprotrade jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ Accurateprotrade nie wymienia nazwy firmy, do której należy.
 • ❌ Jeśli chodzi o lokalizację, zgodnie ze stroną internetową, firma ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych, chociaż nie ma wiarygodnych informacji na potwierdzenie tego, uważamy, że są to fałszywe informacje.
 • ❌ Jeśli przeanalizujemy jego bezpieczeństwo, zauważymy, że Accurateprotrade nie wspomina o żadnej regulacji.

UWAGA: Accurateprotrade jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje kont oferowane przez AccurateprotradeW tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont:

 • Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy $ 300.
 • Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy $ 500.
 • Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 2.000.
 • Konto premium: minimalny depozyt początkowy $ 3.000.
 • Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy $ 4.000.

La platforma do działania używane przez Accurateprotrade to: zastrzeżona platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Accurateprotrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Dokładna strona internetowa protrade
Dokładna strona internetowa protrade

Accurateprotrade zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, wykresy na żywo i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Dokładnyprotrade

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: dokładnyprotrade.com
 • 📞Numer telefonu: + 17867334569
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdzamy Accurateprotrade. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Dokładnyprotrade

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy uważamy, że firma Accurateprotrade jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest zabieranie ludziom pieniędzy za pomocą sztuczek i pułapek. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Accurateprotrade? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Accurateprotrade: ocena i recenzje»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ahmed, dziękuję za komentarz dotyczący Accurateprotrade. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.