Uzyskaj dostęp do komentarzy dotyczących handlu walutami

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Uzyskaj dostęp do handlu walutami (zwany także accessfxtrade.com), jest brokerem Forex, opcji binarnych i CFD. Czy Access Fx Trade jest naprawdę zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Access Fx Trade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wymienia przynależność do: BO Tradefinancials Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na Cyprze.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że jest ona regulowana na Cyprze przez CySEC.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Access Fx Trade, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Plan dla początkujących, plan zaawansowany, plan luksusowy i plan legendy. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Plan dla początkujących: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200, 5% bonus od depozytu, zintegrowane wsparcie online, dedykowany opiekun konta, opłaty za utrzymanie, niska częstotliwość transakcji.

Plan zaawansowany: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.500, 10% bonus od depozytu, zintegrowane wsparcie online, starszy opiekun konta, niska częstotliwość transakcji, darmowe wypłaty.

Luksusowy plan: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 15.000, 12.5% bonus od depozytu, zintegrowane wsparcie online, osobisty menedżer konta, wysoka częstotliwość handlu, bezpłatne wypłaty.

Plan legendy: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, 20% bonus od depozytu, zintegrowane wsparcie online, osobisty menedżer konta, maksymalna częstotliwość transakcji, darmowe wypłaty.

Dostęp do typów kont Fx Trade
Dostęp do typów kont Fx Trade

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania który oferuje Access Fx Trade to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Access Fx Trade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Wejdź na stronę Fx Trade
Wejdź na stronę Fx Trade

Access Fx Trade zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, wyjaśnienie podstaw, wiadomości, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Uzyskaj dostęp do handlu walutami |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: accessfxtrade.com

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Uzyskaj dostęp do handlu walutami <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Uzyskaj dostęp do handlu walutami jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Biorąc to wszystko pod uwagę, zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ: chociaż jest to broker regulowany, jest to niepewny organ, który go reguluje, spora liczba brokerów regulowanych przez CySEC została oskarżona o oszukiwanie tysięcy osób; Również, gdy szukasz opinii na temat Uzyskaj dostęp do handlu walutami Nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy, nieznany broker bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2020 dodano CONSOB Uzyskaj dostęp do handlu walutami do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z listopada 2020 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Access Fx Trade? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Uzyskaj dostęp do Fx Trade: oceny i komentarze»

 1. Anna Vazquez odpowiedź

  Mam znajomego, który inwestuje, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub oszukali mnie. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ana Vazquez, dziękuję za pisanie o Access Fx Trade. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.