Akademia Inwestycji Recenzje

Analiza Akademii Inwestycyjnej

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Akademia Inwestycyjna (zwany także imieniem: academyofinversion.com), kurs handlu online. Czy Akademia Inwestycyjna jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczna witryna? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Akademii Inwestycji ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Akademia Inwestycji to bezpieczna strona? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ✅ Właścicielem Akademii Inwestycyjnej jest Francisco Javiera Lodeiro Amado.
 • ✅ Jeśli chodzi o lokalizację, firma ma siedzibę w Hiszpanii.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont jakie oferuje Akademia Inwestycyjna, w tym przypadku widzimy, że oferuje 2 różne kursy:

 • Kurs wprowadzający: koszt 0 €, 62 filmy na giełdzie i inwestycji, 9 godzin szkolenia.
 • Konto zaawansowane: koszt 1800 €, cotygodniowa analiza spółek giełdowych, dostęp do profesjonalnych baz danych, indywidualny mentoring przez e-mail.

La platforma do działania jaką oferuje Akademia Inwestycji to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Akademia Inwestycji udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona Akademii Inwestycji
Strona Akademii Inwestycji

Akademia Inwestycyjna zapewnia następującą pomoc lub zasoby inwestorom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług i materiałów, artykuły, dział FAQ, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Akademia Inwestycyjna

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: akademia inwestycyjna.com
 • 📞Numer telefonu: nie ma
 • 📧 E-mail: kontakt z formularza strony internetowej

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Akademię Inwestycyjną. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Akademia Inwestycyjna

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Academia de Inversión jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

 ✅ Po przeanalizowaniu tego, wydaje nam się, że jest to bardzo kompletna platforma, z ponad 900 różnymi filmami i indywidualnym mentoringiem przez rok, oprócz wsparcia online. The różnorodność materiałów edukacyjnych Co oferuje? specjalne dla wszystkich typów traderów, jednak zalecamy ostrożność, kursy te zazwyczaj działają lub są częścią pośredników, którzy otrzymali pozwy o oszustwo, zawsze doradzamy być dobrze poinformowanym przed wyborem brokera do inwestycji.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Akademii Inwestycji? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Akademia Inwestycyjna: Ocena i komentarze»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Evo, dziękuję za komentowanie Academia de Inversión, każda informacja jest bardzo pomocna dla naszych użytkowników.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.