✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w maju 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci, czy uważamy to za kurs Academia David Vas jest firmą bezpieczną lub nierzetelną. Przeczytaj naszą pełną analizę, aby dowiedzieć się wszystkiego!

Analizujemy stronę internetową, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera, takie jak lokalizacja, firma, do której należy, jego regulacje, jego reputacja...

Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje na temat Academia David Vas i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWacademydavidvas.site – traderexpertpro.com – academydavidvas.com
🏠 spółkao tym nie wspomina
⚖️. RozporządzenieNieuregulowane (Nie dotyczy)
📧 E-mailNie ma
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresDesconocido
🕑 Wiek witrynyStrona zarejestrowana: 28 września 2022 r
Typ spółkiKurs handlu online

Firmy: Academia David Vas nie wspomina, do której firmy należy. Bądźcie bardzo ostrożni, zauważyliśmy wyraźny brak przejrzystości.

Lokalizacja: Akademia Davida Vasa nie wspomina, gdzie się znajduje. Zaufanie firmie, która nie podaje, gdzie się znajduje, jest bardzo niebezpieczne. Prosimy o ostrożność.

Możemy już powiedzieć, że niepokoi nas kilka cech tej firmy.

Czym jest Akademia Davida Vasa?

Academy David Vas to internetowy kurs handlu obejmujący różne rynki finansowe, takie jak waluty, złoto i kryptowaluty.

Informacje w sieci

strona internetowa Akademii Davida Vasa

Tutaj pokazujemy zrzut ekranu strony internetowej Academia David Vas, czyli academydavidvas.com. Do schwytania doszło w Listopad 2023.

Kontakt: numery telefonów i e-mail

Po przeprowadzeniu analizy serwisu:

Firma ta nie podaje żadnych danych kontaktowych; Brak adresu e-mail i numeru telefonu. Co to znaczy? To, że firma nie podaje danych kontaktowych, jest bardzo złym znakiem. Wyobraź sobie, że masz problem lub skargę i nie masz jak się z nimi skontaktować. Brzmi naprawdę źle, prawda?

???? Końcowa ocena Academia David Vas ????

Jak widać, przeprowadziliśmy szczegółową i pełną analizę najważniejszych cech Academia David Vas i doszliśmy do następujących wniosków na temat tej firmy:

Lokalizacja: Nie podano, gdzie się znajduje.

Oprócz tego firma ma charakter piramidalny, proszę zachować ostrożność.

Firma nie wspomina również o żadnych środkach kontaktu; Jeśli będziesz musiał się z nimi skontaktować w nagłym przypadku, jak to zrobisz? Proszę bądź ostrożny.

Ta firma nie wspomina, do której firmy należy, proszę zachować ostrożność, widać wyraźny brak powagi i przejrzystości.

Na podstawie tego, co widziałem w różnych komentarzach, Akademia Davida Vasa wyraziła pewne obawy. Wydaje się, że powszechnym problemem jest nieuwaga personelu, zajęcia, które nie spełniają oczekiwań oraz poczucie, że nie nauczyłeś się wystarczająco dużo, aby móc śmiało inwestować.

Przed rozpoczęciem kursu handlowego należy wziąć pod uwagę te uwagi. Uwaga i jakość lekcji są kluczem do tego, aby doświadczenie było wartościowe. Jeśli myślisz o dołączeniu do David Vas Academy, te recenzje mogą dać ci jaśniejsze pojęcie o tym, czego się spodziewać i pomóc w podjęciu świadomej decyzji. Lepiej być świadomym od początku!

🚨🚨 Wniosek: z wymienionych powodów nasz wniosek jest taki, że jest to firma bardzo niepoważna i bardzo niebezpieczna. Zastanów się dobrze, czy chcesz wysłać pieniądze do firmy o takich cechach. 🚨🚨

aktualizacje

Wiadomości o Akademii Davida Vasa:

data Aktualizacja wiadomości
-W tej chwili nie mamy żadnych wiadomości do przekazania

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”3770″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Academia David Vas.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Academię Davida Vasa

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Academia David Vas

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Academia David Vas?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

Jak mogę zgłosić Academia David Vas?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy firma Academia David Vas jest wiarygodna?

Nie. Academia David Vas nie jest godna zaufania, to bardzo niebezpieczna firma: 1) nie wspomina o lokalizacji 2) Zauważamy, że firma ma charakter piramidalny

Jak odzyskać pieniądze od Academia David Vas?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

16 komentarze do «Academia David: Opinia i komentarze – Czy to oszustwo?»

 1. Dafne Topal odpowiedź

  Nie polecam tego. Zwolnili mnie za rzekome nieprzestrzeganie zasad lub standardów postępowania zarówno akademii, jak i sponsora stypendium, brokera xm. I po prostu wyrażać opinie i wyrażać opinię, która nawet nie była obraźliwa.
  Otrzymałam stypendium im
  Ale gdybym musiał ich ocenić, uczą tylko podstaw, a dsps roku mówią ci, że aby dowiedzieć się więcej lub pozbyć się strachu przed tradingiem lub być lepszym, są wyższe poziomy (mają około 3 lub 4 poziomy), na których możesz może studiować, co kosztuje 2000 USD rocznie.
  Ale przeczytałem i dowiedziałem się, że nadal uczą tego samego. Niedawno uruchomili 3-miesięczne zajęcia mistrzowskie (z zajęciami 2 razy w tygodniu), zwane Alfa, gdzie zostało to szczegółowo opisane w transmisji na YouTube tylko dla studentów ich akademii i tam przeczytałem wiele komentarzy od tych, którzy mają już kilka lat , ile jeszcze poziomów utworzą, jeśli niektórzy zapłacili już kolejny rok, co wykluczyło ich ekonomicznie.
  Kiedy się zastanowiłem i ostatecznie zrozumiałem ten biznes, dodałem komentarz, że w tym przypadku lepiej będzie przeprowadzić test na konto do finansowania (coś, czego Don David nie jest zwolennikiem), ponieważ być może, o ile więcej poziomów pojawi się w przyszłość (co nie gwarantuje sukcesu, a jedynie korzyść ekonomiczną poprzez pobieranie opłat za każdego ucznia). Co ich skłoniło do podjęcia decyzji (lub, jak mówią, nie podobało się to politycznie ich zasadom) o usunięciu mnie z akademii, z grup wsp i telegramów i zamknęli moje konto na ich stronie, a raczej z kursu prowadzonego na platforma.hotsmart.
  Biznes jest dla nich prosperujący. Pośrednik płaci im za każdego zapisanego studenta (1000 stypendiów), a oni uczą nas tego, co według nas jest wszystkim, co powinniśmy wiedzieć (bo sami wspominają, że to wystarczy), podczas gdy w rzeczywistości są to tylko podstawy, podczas gdy Wielu pali swoich rachunków, ponieważ uważają, że wiedzą już wystarczająco dużo, ale tak nie jest.
  Nie ma dobrego feedbacku wyjaśniającego wątpliwości, jedynie support, który reaguje z opóźnieniem, zajęcia na żywo są transmitowane na YouTubie, prowadzą zajęcia tak, jakbyś wiedział wszystko, czyli nie jest według poziomu, platforma jest bardzo prosta (filmy przesłane do hotsmarta). Twierdzą, że nazywają się „najlepszą wirtualną akademią edukacji finansowej w Ameryce Łacińskiej”, ale nawet przyzwoita platforma, wsparcie techniczne ani strona internetowa tego nie potwierdzają.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Dafne, dziękuję za komentarz na temat Academia Davidvas. Szkoda, że ​​wspominasz o akademii, z tego co mówisz wynika, że ​​nie jest ona polecana.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 2. Ludwika Manotasa odpowiedź

  Dzień dobry, zapisałam się do tej szkoły i ledwo mam zajęcia, więc nie wiem czy dalej słuchać zajęć, żeby nie stracić pieniędzy, dobrze by było, gdybyście polecili brokera, który potrafi uczyć ten zawód tutaj, w Barranquilla Atlántico Kolumbia, byłbym wdzięczny.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Luis, zarejestruj się na webinaria prowadzone przez brokerów takich jak XM, które są bezpłatne, przeszukaj także internet, są darmowe kursy na wiele tematów.

   Pozdrowienia.

 3. Aureliana Leala odpowiedź

  Jestem Aureliano, jestem w firmie David od 8 dni jako młody człowiek, który nie podaje swojego adresu e-mail ani numeru telefonu, obiecana platforma i zajęcia handlowe się nie rozpoczynają, mam WhatsApp z pewnym Sebastianem, który nie nie odpowiadam na pytania, zapłaciłem 19 dolarów W ramach „zapisu” na kurs Trader Players wchodzę na Hotmart i nic nie ma, pan Dawid mówi w jednym ze swoich filmów, że zajęcia są aktywne od roku, ale nie otrzymałem wszystko.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Aureliano, dziękuję za komentarz na temat Akademii Davidvas. Szkoda, że ​​wspominasz o akademii, z tego co mówisz wynika, że ​​nie jest ona polecana.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

  • Felipe odpowiedź

   Aby uzyskać dostęp, musisz przesłać dowód wpłaty do doradcy. Pamiętaj, że szkolenie NIE jest hostowane na hotmarcie, służy jedynie jako bramka płatnicza.

 4. Alex Rodriguez odpowiedź

  Cześć! Chcę też dowiedzieć się więcej o tej akademii, byłem podekscytowany pomysłem nauki handlu z nimi, a co więcej, dyktuje to w prosty, przyjemny i zrozumiały sposób. Bądź na bieżąco z komentarzami. Dziękuję.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Alex, dziękuję za komentarz na temat Akademii Davidvas. Prawda jest taka, że ​​w Internecie znaleźliśmy kilka skarg na akademię, na razie to tylko informacje, które możemy Państwu przekazać, plus to, co zostało ujawnione w recenzji.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat Akademii, prosimy o podzielenie się nimi z nami.

   pozdrowienia

 5. Maria-Antonia Alvarez odpowiedź

  Witam, czy ktoś ma więcej informacji na temat Akademii Davida Vasa? Dziękuję

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Maria-Antonia Alvarez, dziękuję za komentarz na temat Akademii Davidvas. Prawda jest taka, że ​​w Internecie znaleźliśmy kilka skarg na akademię, na razie to tylko informacje, które możemy Państwu przekazać, plus to, co zostało ujawnione w recenzji.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat Akademii, prosimy o podzielenie się nimi z nami.

   pozdrowienia

   • Astrid

    To, co przykuwa moją uwagę, to: Masz tylko dwa komentarze? O tej akademii... mówisz, że nie jest regulowana... czy możesz mi wyjaśnić, gdzie ta akademia jest regulowana... To znaczy na jakich kanałach mniej więcej pytam, bo nic o tym nie wiem. .. są tylko dwa komentarze, które się nie wypełniają

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Astrid, otrzymaliśmy kilka komentarzy na temat kursów, które mówią, że nie są one zbyt dobrej jakości, ale nie mamy też zbyt wiele więcej informacji. Przychodzą do nas poprzez kontakt, są to ludzie, którzy chcą jedynie nagrać niski poziom tej akademii i osobiście uważam, że jeśli każą ci płacić za oferowanie pewnego rodzaju edukacji, musi to być wysokiej jakości, ponieważ płacisz za to, a nie dla żartów. Istnieje wiele webinariów brokerskich, które oferują bezpłatne, wysokiej jakości szkolenia, nie musisz za nie płacić.

    Pozdrowienia.

  • Alejandro Rodriguez odpowiedź

   Cześć Maria Antonia, jak się masz?

   Czy chodziłeś z nimi na kurs TRADER EXPERT PRO? lub Dlaczego mówisz, że to oszustwo?

   Dziękuję bardzo.

   • Waltera Lopeza

    Doskonałe pytanie, szukając referencji ze wspomnianej akademii trafiłem tutaj, nic o nich nie wiem, aw sieci też nie ma zbyt wielu informacji.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *