Komentarze dotyczące aktywów Aca
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Zasób Aca (zwany także nazwą: aca-asset.com), jest pośrednikiem Forex y CFD. Czy naprawdę poleca się Aca-asset do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Aca-asset ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: jest aktywem aca ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ Aca-asset wspomina o byciu część: Aca-asset Limited (brak)

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Zjednoczone Królestwo, ale nie ma informacji, które by to potwierdzały, dlatego uważamy, że jest to fałszywe dane.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: Aca-asset jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Aca-asset, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont: Konto Mini, Konto Standardowe, Konto Premium i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Minikonto: minimalny depozyt 100 $, dźwignia od 1: 500, piąte miejsce po przecinku, minimalny lot 0.01, spready od 1 pipsa, bez prowizji.

Konto standardowe: minimalny depozyt 500 $, dźwignia od 1: 300, piąte miejsce po przecinku, minimalny lot 0.01, spready od 1 pipsa, handel z telefonu komórkowego, bez prowizji.

Konto premium: minimalny depozyt w wysokości $/25,000 1, dźwignia od 100:0.1, piąte miejsce po przecinku, minimalny lot 0,6, spready od 6 pipsa, handel z urządzeń mobilnych, prowizja 5 $/XNUMX €.

Konto VIP: minimalny depozyt w wysokości $/100,000 1, dźwignia od 100:0.1, piąte miejsce po przecinku, minimalny lot 0,2, spready od 6 pipsa, handel z urządzeń mobilnych, prowizja 5 $/XNUMX €.

 

Rodzaje kont Aca-asset
Rodzaje kont Aca-asset

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez Aca-asset to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które Aca-asset udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Aca-asset
Witryna Aca-asset

Zasób Aca zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: trochę informacji o oferowanych produktach, kalkulatory, kalendarz ekonomiczny, dział FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Zasób Aca 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: aca-asset.com | 2amltd.com

📞Numer telefonu: + 44 (0) 20 347 533374

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Aca-asset. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Aktywa Aca ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Zasób Aca jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy zalecamy ostrożność, ponieważ jest to bardzo nieprzejrzysta firma typu offshore, która nie oferuje informacji prawnych, nie jest zarejestrowana tam, gdzie jest wymieniona (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym), a także nie regulacja (firma nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano CONSOB Zasób Aca do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z lipca 2021 r. ⚠️

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Aca-assecie? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Aca-asset: Ocena i komentarze»

 1. Sergio Pizza odpowiedź

  Witam, przychodzę powiedzieć, że wyszli w tym miesiącu na stronie oszustów CONSOB, oszukali wiele osób i wszyscy mamy problemy z wypłatą naszych pieniędzy, chciałbym, abyś nam pomógł

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Sergio, dziękuję za komentarz na temat Aca-asset. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już przed nimi ostrzegał, za kłamstwo i brak regulacji (patrz link CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *