✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w ABANCA. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o ABANCA oraz wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWabanca.com
🏠 spółka*ABANCA Corporación Bancaria, SA
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailnie ma
📈 PlataformaBANK
📌 AdresHiszpania

⚠️ ABANCA jest własnością firmy ABANCA Corporación Bancaria, SA znajduje się w Hiszpanii, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont oferowane przez ABANCA, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje ona rodzajów kont.

Informacje w sieci

Witryna brokera Abanca

ABANCA dostarcza podstawowych wyjaśnień na temat oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 34 981 910 522.

???? Końcowa ocena ABANCA ????

Wreszcie, w kilku słowach, Nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W ABANCA.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o ABANCE:

data Aktualizacja wiadomości
marzec 2023Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów ABANCA, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”6691″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z ABANCA.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez ABANCA

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić ABANCA

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę wypowiedzieć ABANCA?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy ABANCA to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że ABANCA to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy ABANCA jest niezawodna?

Nie. ABANCA nie jest wiarygodna, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z ABANCA?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla ABANCA?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy ABANCA to oszustwo? Opinie z 2023 r»

  1. Anthony odpowiedź

    Ta firma nie pozwoli Ci się wycofać. Zapewniam, że nie pozwolili mi się wycofać, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *