W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Peyton Holdings. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Peyton Holdings i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWPeytonholdings.com
🏠 spółkanie wspomina o tym
⚖️. Rozporządzenienieregulowany
📧 E-mail[email chroniony] | [email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresStany Zjednoczone y Zjednoczone Królestwo

⚠️Peyton Holdings nie wspomina, kto jest jej właścicielem, czyli firmą znajduje się w Stanach Zjednoczonych y Zjednoczone Królestwo, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Przechodzimy teraz do omówienia typów rachunków oferowanych przez Peyton Holdings, w tym przypadku zauważamy, że nie oferują one żadnych typów rachunków.

Informacje w sieci

Strona internetowa Peyton Holdings

Holdingi Peyton zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie rynków, na których działa i usług, które oferuje, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • + 44 2030514668
 • + 1 3474489191

???? Wycena końcowa Peyton Holdings ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Peyton Holdings.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Peyton Holdings:

dataAktualizacja wiadomości
czerwiec 2022Firma jest powiązana z Holdingi Capton y Kontynentalny XRfirmy o złej reputacji. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Peyton Holdings? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Peyton Holdings.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Peyton Holdings?

Jak zgłosić Peyton Holdings

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Peyton Holdings?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Peyton Holdings to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że Peyton Holdings to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy Peyton Holdings jest godny zaufania?

Nie. Peyton Holdings nie jest wiarygodna, jest bardzo zawodną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Peyton Holdings?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Peyton Holdings?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

168 komentarze do «Czy Peyton Holdings to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. Anonimo odpowiedź

  Cześć przyjaciele, czy nadal jesteście w tych biurach w Gwatemali, czy zmienili lokalizację??? przenieśli biura Proszę o informacje dzięki

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam anonimowo, czekamy na potwierdzenie niektórych współpracowników, którzy są na miejscu, nie możemy potwierdzić, czy są tam lub przenieśli się do innych biur w tym samym mieście, mamy nadzieję, że jakaś uczciwa osoba pomoże nam zaktualizować informacje.

   Pozdrowienia.

 2. GERARDO ALFONSO ULICE CALDERONA odpowiedź

  SĄ DZIEĆMI TEGO SAMEGO PIEKŁA GNIEW BOŻY SPADNIE NA OSZUSTWO PEJTONÓW BĘDĄ WKRÓTCE W WIĘZIENIU JEŚLI NIE BĘDZIE TUTAJ BĘDZIE W BRACIE

  SPRAWA JEST NA SĄDZIE NIEBIESKIM!! DON JOSE DZIECKO DIABEŁOWEGO OSZUSTWA WKRÓTCE BÓG GO KARZE

  za okłamywanie mnie i zmuszanie mnie do płaczu z powodu mojej straty $$$$$$$

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj GERARDO, Peyton to mistyfikacja, podatki są wymyślane, aby zdobyć twoje pieniądze, popełniają oszustwo. Dziękuję za komentowanie Peyton Holdings. Ten broker to oszustwo (teraz nazywają się Capton Holdings). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Zaprzestać odpowiedź

  Ten Peyton to oszustwo.
  Oszukał mnie z moich pieniędzy 500 dolarów
  Jak mogę odzyskać pieniądze?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Cesar, musisz zgłosić oszustwo, złożyć skargę do banku lub kart.

   Pozdrowienia.

 4. Luis Alberto odpowiedź

  Zostałem też oszukany przez brokera Peyton Holdin, to oszustwo, poprosili mnie o prowizję, abym mógł wypłacić moje zarobki, wpłaciłem 50% i czekałem na wiadomość, że muszę zapłacić drugą połowę, aby móc wypłać wszystkie pieniądze z moich zarobków... dzięki

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Luis Alberto, dziękuję za pisanie o Peyton Holdings. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 5. Eliasz Gonzalez odpowiedź

  Peyton Holdings to wielkie oszustwo, Nicolás Rivera, to on podobno był menedżerem, w końcu, kiedy trzeba wypłacić pieniądze, chcą, żebyś za wszystko zapłacił, a to jest wielkie kłamstwo, nigdy ci nie dają cokolwiek z powrotem, nawet to, co zainwestowałeś. To robota szczura.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj ELIAS, Peyton to mistyfikacja, podatki są wymyślane, aby zdobyć twoje pieniądze, popełniają oszustwo. Dziękuję za komentowanie Peyton Holdings. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Siu odpowiedź

  Witam, człowiek nazywa się Alessandro Rottman i gdy pieniądze są podobno gotowe do wypłaty, powiedzieli mi, że muszę dać procent za wjazd do mojego kraju, a potem dzwonią, że firma pomaga mi z częścią te pieniądze, żebym mógł je wypłacić. Skoro nie wpłaciłem wszystkich pieniędzy z tego podatku, teraz powiedzieli mi, że muszę czekać 3 miesiące na zwrot, co jest kłamstwem, bo kilka dni temu zadzwonili do mnie ponownie aby wpłacić dodatkowe 700 dolarów, podczas gdy miało zostać tylko 275 dolarów, pilnie wypłaciłem pieniądze z powodu tego spadku rynku i powiedziałem im, że wiem, że to oszustwo, a teraz rottman, który tak dużo dzwonił, już nie odpowiada i wszystko jest przez skype. Wiem, że straciłem pieniądze, ale dzwonię do innych ludzi, że kiedy do nich dzwonią, od razu je blokują.Mam e-maile i wszystko, aby uświadomić im, jacy są złodziejami.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj siu, Peyton to mistyfikacja, podatki są wymyślane, aby zdobyć twoje pieniądze, popełniają oszustwo. Dziękuję za komentowanie Peyton Holdings. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Valeria odpowiedź

  Dzień dobry ta platforma to wielkie oszustwo, mówią Ci, że wszystko jest gotowe do wypłaty pieniędzy i wszystkiego, a w tym momencie proszą Cię o kolejną kwotę do wypłaty i spędzają z tym cały czas, nie wierz ta spółka holdingowa peiton

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Valeria, będziemy bardzo wdzięczni, jeśli udzielisz nam więcej informacji o tym, jak zostałeś oszukany, pomożesz wielu osobom. Peyton to mistyfikacja, wymyślają podatki, aby zdobyć twoje pieniądze, popełniają oszustwo. Dziękuję za komentowanie Peyton Holdings. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Xiomara Lopez odpowiedź

   Niestety zdarzyło mi się to w holdingach Capton.
   Myślę, że to ten sam broker
   Zostałem oszukany z 2,250 dolarów, które były tylko moją inwestycją
   Zapłaciłem również za legalizację i prowizję bankową
   podatki, a potem poprosili mnie o 3,000
   więcej wybieram bo mam skumulowane zarobki i do tej pory nie widziałem ani centa z wszystkiego co wysłałem
   Bawią się finansami innych ludzi...

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Xiomara, jeśli chcesz skomentować tego brokera, powinieneś to zrobić tutaj: Holdingi Capton.

    Dziękuję.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Siu, będziemy bardzo wdzięczni, jeśli udzielisz nam więcej informacji o tym, jak zostałeś oszukany, pomożesz wielu osobom. Peyton to mistyfikacja, wymyślają podatki, aby zdobyć twoje pieniądze, popełniają oszustwo. Dziękuję za komentowanie Peyton Holdings. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Chwała Dąb odpowiedź

  Panowie, nie wierzcie im, to oszuści, nigdy nie odzyskałem niczego, co zainwestowałem, tylko dzwonią i mówią, że zarobicie dużo pieniędzy, ale nigdy nic wam nie dają.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Gloria, Peyton to mistyfikacja, wymyślają podatki, aby zdobyć twoje pieniądze, popełniają oszustwo. Dziękuję za komentowanie Peyton Holdings. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Chwała Dąb odpowiedź

  Nie wierz, że ta platforma to oszustwo, w które wszedłem. Uwierzyłem im, ale nigdy mi nic nie dali, wszystko straciłem

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Gloria, Peyton to mistyfikacja, wymyślają podatki, aby zdobyć twoje pieniądze, popełniają oszustwo. Dziękuję za komentowanie Peyton Holdings. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Xiomara Lopez

    Witam, zainwestowałem 2 i pół miesiąca temu w Capture Holdings
    Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem moich zarobków.
    Widząc te wiadomości mogę być pewien, że zostałem oszukany..
    Pani Daniela Férreo była moim doradcą finansowym.
    Są profesjonalistami w oszustwie…
    Chciałbym wiedzieć, jak mogę odzyskać mój kapitał w wysokości 2,250 XNUMX $

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Xiomara, Peyton to mistyfikacja, podatki są wymyślane, aby zdobyć twoje pieniądze, popełniają oszustwo. Dziękuję za komentowanie Peyton Holdings. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

   • Karen

    To samo stało się ze mną z Capton Holdings, nigdy mi nic nie zwrócili i proszą o pieniądze na podatki, aby można było je zdeponować, to totalne oszustwo.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.