✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Market Ltd Komentarze

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Market Ltd (zwaną również nazwą marketltd.co), jest pośrednikiem Forex i CFD. Czy Market Ltd naprawdę jest rekomendowany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Market Ltd ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Market Ltd ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Rynek Ltd wspomina o byciu częścią: Propinquity Group LTD.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Dominika.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Market Ltd nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Market Ltd jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Rynek Ltd, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 3 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto centowe: minimalny depozyt początkowy $250, zmienne spready od 0 pipsów, 500 aktywów, bonus od depozytu.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy $2.500, zmienne spready od 0.1 pipsa, 700 aktywów, dostępne bonusy.

Konto Pro+: minimalny depozyt początkowy $25.000, zmienne spready od 1.3 pipsa, 1000 aktywów, dostępne bonusy.

Rodzaje kont Market Ltd
Rodzaje kont Market Ltd

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania którą Market Ltd oferuje to: Platforma MetaTrader 5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Rynek Ltd udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa Market Ltd
Strona internetowa Market Ltd

Rynek Ltd zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: między innymi wyjaśnienie oferowanych usług i rynków, na których działa, kalkulatory, kalendarz ekonomiczny, przelicznik walut, analizy.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Rynek Ltd

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: marketltd.co

📞Numer telefonu: + 441932500368

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Market Ltd. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Rynek Ltd

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy uważamy, że firma Market Ltd jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są rekomendowaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po przeanalizowaniu polecamy być ostrożnym, ponieważ jest brokerem który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju w przypadku tego typu działań, dodatkowo, szukając opinii o Market Ltd, znaleźliśmy wiele negatywnych i ostrzegaj o tym brokerze.


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

 

UWAGA : w październiku 2021 BaFin dodano Market Ltd do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia BAFIN z sierpnia 2021 r

UWAGA : w lutym 2022 CNMV dodano Market Ltd do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lutego 2022 r.

UWAGA : w czerwcu 2022 CONSOB dodano Market Ltd do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z czerwca 2022 r. ⚠️


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

[identyfikator demokracji=”2417″]

 

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

46 komentarze do «Market LTD: Ocena i komentarze»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Luke, dzięki za pisanie o MarketLTD. Ten broker jest uważany za oszustwa. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) postawił na nich zawiadomienie o braku regulacji i wprowadzaniu w błąd swoich klientów (Zobacz łącze CONSOB).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj na naszym czacie lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   ---
   Cześć Luke, dzięki za pisanie o MarketLTD. Ten broker jest uważany za oszustwa. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) postawił na nich zawiadomienie o braku regulacji i wprowadzaniu w błąd swoich klientów (Zobacz łącze CONSOB).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu zaznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują to, że droga.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, poproszą Cię o więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób! To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą skontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj na naszym czacie lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Gabriela Ramireza odpowiedź

   Witam wszystkich w sprawie market ltd. To są oszuści i jakiś czas temu założyłem konto, założyłem konto, zacząłem generować zyski, ale od trzech tygodni nie miałem żadnych ruchów i nikt nie komunikował się dodatkowo ani strony, ani odpowiedzi na e-maile. Nie ma możliwości komunikowania się ani nie pozwalają na wypłatę pieniędzy, to znaczy, że pieniądze, które były na koncie, zostały utracone.Proszę nie używać powiedz nam, że są OSZUSTWAMI

 1. Mario Castro odpowiedź

  Market ldt to oszustwo, sprzedają ci, że mogą generować pieniądze na swoim koncie, ty inwestujesz, a potem to wszystko jest kłamstwem i fikcją, nawet to konto, które pozornie rośnie, jest kłamstwem. To wszystko kłamstwo Nie płać nic, byłem idiotą, żeby uwierzyć w to, że mogliby dostać ode mnie 4 tysiące dolarów. Kiedy konto było podobno 30 2 $, poprosiłem o XNUMX $ i nigdy więcej od nich nie usłyszałem.
  pozdrowienia

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Mario, dziękuję za komentarz na temat Market LTD. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują to.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Issac odpowiedź

  Proszę pomóż mi odzyskać pieniądze Mimo że powiedziałem mojemu doradcy na marketltd.co, że zamierzam zdeponować pieniądze z mojego kapitału obrotowego. Nie miała litości i zostawiła mnie w długach, ponieważ nigdy nie przysłała mi pieniędzy, które zapłaciłem za prowizje. Proszę o pomoc.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Issac, używają fałszywych nazwisk, używają tych nazw, ponieważ wiedzą, że cię oszukają i dlatego nie podają swoich prawdziwych imion. Dziękujemy za komentowanie Market LTD. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Chabuca Candia odpowiedź

  Witam, jestem Chabuca z Peru, zainwestowałem inicjał w wysokości 250 USD, a teraz mówią mi, abym zwiększył więcej, teraz ze wszystkimi komentarzami, w które już wątpię, proszę o radę

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Chabuca, używają fałszywych imion, używają tych nazw, ponieważ wiedzą, że cię oszukają i dlatego nie podają swoich prawdziwych imion. Dziękujemy za komentowanie Market LTD. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Ricardo Fernandes Moreira Marques odpowiedź

  Zainwestowałem trochę pieniędzy do wydania i od 13 kwietnia nie mogę z nikim rozmawiać, mam dwa nazwiska, z którymi się zakochałem i odpowiednie kontakty:

  Sebastian Heinick
  [email chroniony]
  Telefon +442038073409
  VIBER +35796849108

  Księżyc Amos
  [email chroniony]

  Sarah Miller
  [email chroniony]

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ricardo, to są fałszywe imiona, używają tych imion, ponieważ wiedzą, że cię oszukają i dlatego nie podają swoich prawdziwych imion. Dziękujemy za komentowanie Market LTD. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Fernanda odpowiedź

  ADAM WISE UWAGA… W CHWILI RITIRARE I MIEI SOLDI, MI HA CHIESTO ALTRI 3000€ MA DOPO CHE HO VISTO TUTTI GLI ALTRI COMMENTI, KTÓRY DECYZJE OGŁOSZENIA TUTTI I CONTATTI. NA PEWNO JEGO PERSONEL BĘDZIE WŁĄCZAŁ SIĘ DO DELINQUERE. NON FIDATEVI, UWAGA PAŃSTWA. POINFORMOWAĆ, ŻE PERSONEL ZASŁUGUJE DOTYCZĄCĄ POWSTANIEM WSZYSTKICH FORZE DELL'ORDINE.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Fernanda, dziękuję za komentowanie Market LTD. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Ana odpowiedź

  Ja też zostałem oszukany. Jak mogę odzyskać pieniądze? Dziękuję Ci

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ana, dziękuję za komentarz na temat Market LTD. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. paco odpowiedź

  sahara ramos oszust prosi cię o wejście, a potem nie możesz go wydostać.
  Gdzie mogę zapisać się na platformę i zgłosić?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Paco, dziękuję za komentowanie Market LTD. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Maria Tetesa Jimenez odpowiedź

  Czuję się oszukany i oszukany, panna Sahara Ramos obiecała mi wszystko, co jej zaufałem i to wszystko kłamstwa wczoraj wpłaciłem 1300 euro, że poprosiłem rodziców o zapłacenie podatków i wycofanie kapitału i mówi mi, że przez pomyłkę poszli do innego konto, które wpłaciłem ponownie, wysłałem wiadomości bez odpowiedzi, wszystko to kłamstwo, oszuści, powiedziałem mu wszystkie negatywne komentarze, a on powiedział, żebym nie zwracał uwagi, poprosiłem go o pieniądze mój syn potrzebuje komputera do szkoły powiedział mi że wszystko będzie dobrze, a kłamstwo jestem zniszczony i niespokojny

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Maria, niestety byłeś zbyt ufny, dziękuję za komentowanie Market LTD. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *