Komentarze na temat brokera Hispamarkets

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Hispamarkety (zwany także hispamarkets.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Hispamarkets naprawdę poleca się dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Hispamarkets ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy Hispamarkets ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: Hispa Mkts LTD, Hispa Mkts LTD, 1000 Extra OU i wspomina o byciu podmiotem stowarzyszonym 1000Extra, broker o bardzo negatywnej reputacji.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny, wspomina również o posiadaniu adresu biznesowego w Buenos Aires w Argentynie, a także wspomina o siedzibie w Estonii.

✅Jeśli przeanalizujemy rozporządzenie brokera, widzimy, że nie ma w nim żadnej wzmianki o regulacji, wspomina o rejestrze w Estonii oraz w Saint Vincent i Grenadynach, ale to nie są regulacje. W przypadku, gdy klient ma problem z Hispamarkets, będzie on całkowicie niechroniony.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Hispamarkets, zauważamy, że oferuje 3 rodzaje kont: Konto Brązowe, Konto Srebrne i Konto Złote.

Konto brązowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 USD, dźwignia do 1:500, konkurencyjne spready, informacje rynkowe.

Po nim następuje Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, dźwignia do 1:300, zoptymalizowane spready, zapewniony zostanie wyłączny osobisty analityk.

Trzecim i ostatnim rodzajem konta jest Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy 10.000 1 $, dźwignia do 100: XNUMX, minimalne spready, ekskluzywny osobisty analityk VIP.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej cech typów kont brokera Hispamarkets (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont Hispamarkets
Rodzaje kont Hispamarkets

Te platformy do obsługi jakie oferuje Hispamarkets to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Hispamarkets udostępnia na swojej stronie internetowej.

Witryna Hispamarkets
Witryna Hispamarkets
Zaktualizowana strona internetowa Hispamarkets
Zaktualizowana strona internetowa Hispamarkets

Hispamarkets zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie i podstawowe informacje na temat koncepcji i instrumentów, za pomocą których można handlować z Hispamarkets, blog z artykułami związanymi z inwestycjami, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Hispamarkets

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: hispamarkets.com

Número de teléfono: +54 115 235 7110, +44 208 077 1599, +541151925656

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Hispamarkets. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Hispamarkety <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Hispamarkety jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

Prawda jest taka, że ​​nie znaleźliśmy wielu komentarzy i opinii na temat tego brokera w internecie (co sprawia, że ​​myślimy, że jest to stosunkowo nowy broker), jest to broker NIEREGULOWANY i jest powiązany z 1000Extra, brokerem z bardzo negatywna reputacja, więc nie polecamy Hispamarkets.

Aktualizacja z marca 2019 r.: Ze względu na otrzymywanie setek e-maili i wiadomości od klientów Hispamarkets wyrażających problemy związane z wycofywaniem kapitału wierzymy, że Hispamarkets to firma całkowicie NIE POLECANA. PROPONUJEMY OSTROŻNOŚĆ.

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Uwaga: broker Hispamarkety jest powiązany z Czarny rdzeń, 1000extra, Grupa aktywów Alfa, Uchwyt-GP, Najpierw zorza polarna, Bank tokenów, Broker kryptonów, Emporium handlowe, Euroobligacje Plus, LivingTradeFX, Handel Maximusem, Makler M, Grupa Inwestycyjna MMT, MójTradeMM, Jeden X globalny, poloinvest, QSmart spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, SmartEnevita, Summapy, Urustrade, Zarządzanie Apollo y Handel Vanki, brokerzy o fatalnej reputacji i skargi od podmiotów regulacyjnych. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Hispamarkets? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

205 komentarze do «Hispamarkets: Ocena i komentarze»

 1. Ważna informacja odpowiedź

  Witajcie przyjaciele, pracowałem dla kilku z tych firm, mogę wam powiedzieć, że są one bardzo dużą grupą i że zmieniają brokerów, ponieważ mają problemy z prawem lub mają zbyt wiele skarg, grupa obejmuje przynajmniej wszystkich tych brokerów: 1000extra, Alfa Assets Group, Apollo Management ( invest-apollo .co ), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading, Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Rynki, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global ( one-xglobal.uk ), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading

  Jak widać, wszyscy są brokerami o tych samych cechach: brak regulacji, wiele skarg dotyczących oszustw. Mam nadzieję, że wkrótce wrócę z większą ilością informacji od właścicieli, na razie mogę powiedzieć, żebyś trzymała się z daleka od którejkolwiek z tych firm, tak jak powiedziałem, że pracowałem dla tej grupy oszustów i są najgorsi, myślą tylko o złożenie klientowi jak największej wpłaty i kradzież wszystkiego. Nigdy niczego nie wygrasz. Pieniądze nie są nawet inwestowane, jest to całkowicie sfałszowana platforma inwestycyjna. Pracowałam z nimi, ale bardzo tego żałuję, zrobiłam to, bo w moim kraju jest mało pracy i potrzebowałam pieniędzy na wyżywienie rodziny. Ale po pracy z tą grupą złodziejskich robaków zdałem sobie sprawę, że nie mogę dalej wiązać się z tego rodzaju ludźmi. Mam nadzieję, że moja wiadomość Ci pomoże.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Informacje, dzięki za pisanie o Hispamarkets. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Apollo Management (invest-apollo .co), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading , Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global (one-xglobal.uk), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Jairo Pinto Vargasa odpowiedź

  Pamiętaj, że 1000 dodatkowych i Hispamarkes to te same śmieci

  OSTRZEŻENIE DLA PUBLICZNOŚCI
  CNMV
  Zgodnie z postanowieniami ustępu drugiego art. 17 Prawa o Rynku Papierów Wartościowych
  (tekst jednolity zatwierdzony Królewskim Dekretem Legislacyjnym 4/2015 z 23 października), Komisja Krajowa
  Giełdy ostrzega, że:
  http://1000dodatkowe.com
  Tysiąc Xtra spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  nie jest uprawniony do świadczenia usług inwestycyjnych przewidzianych w art. 140 Ustawy of
  Giełda i usługi pomocnicze przewidziane w lit. a), b), d), f) i g) art. 141 tego
  ten sam standard, który obejmuje doradztwo inwestycyjne, w odniesieniu do:
  instrumenty, o których mowa w artykule 2 wspomnianej ustawy, obejmujące, w tym celu,
  operacje walutowe.
  W przypadku jakichkolwiek pytań należy udać się pod numer telefonu 900 535 015 lub odwiedzić stronę internetową
  CNMV (www.cnmv.es)
  25 marca 2019

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jairo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z 1000Extra (który jest również pierwszym kuzynem Broker Hispamarkets). Dwóch brokerów to oszustwo, większość z nich wykorzystuje swoich pracowników do publikowania FAŁSZYWYCH POZYTYWNYCH KOMENTARZY i w ten sposób stara się wyglądać jak poważna firma, ale nie, 2 Extra to oszustwo, które trwało zbyt długo i musimy zakończyć je wszystkie, Są złodziejami i złamali już wiele istnień swoimi oszustwami i kłamstwami.
   WSZYSTKIM, KTÓRZY MOGĄ UDOSTĘPNIĆ DANE DOTYCZĄCE TEGO OSZUSTWA, DZIĘKUJEMY ZA NAPISANIE DO NAS NA TYM FORUM, ABY ZAMKNĄĆ CHIRINGUITO DE TADRONES. CNMV (Financial Regulator of Spain) ponad 2 lata temu potępił ich za oszustwo, (Przeczytaj link CNMV).
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Jairo Pinto Vargasa odpowiedź

  Znalazłem to zalecenie; Uważaj, że 1000 dodatkowych i / lub Hispanomarkets, te same śmieci w Traiding.

  Zgodnie z postanowieniami ustępu drugiego art. 17 Prawa o Rynku Papierów Wartościowych
  (tekst jednolity zatwierdzony Królewskim Dekretem Legislacyjnym 4/2015 z 23 października), Komisja Krajowa
  Giełdy ostrzega, że:
  1000dodatkowe .com
  Tysiąc Xtra spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  nie jest uprawniony do świadczenia usług inwestycyjnych przewidzianych w art. 140 Ustawy of
  Giełda i usługi pomocnicze przewidziane w lit. a), b), d), f) i g) art. 141 tego
  ten sam standard, który obejmuje doradztwo inwestycyjne, w odniesieniu do:
  instrumenty, o których mowa w artykule 2 wspomnianej ustawy, obejmujące, w tym celu,
  operacje walutowe.
  W przypadku jakichkolwiek pytań należy udać się pod numer telefonu 900 535 015 lub odwiedzić stronę internetową
  CNMV (www.cnmv.es)
  25 marca 2019

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jairo, dziękuję za komentowanie Hispamarkets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Douglas odpowiedź

  To firma oszustów śmieci, proszę nie dawaj pieniędzy tym szczurom Straciłem oszczędności na tych śmieciach

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Douglas, dziękuję za komentowanie Hispamarkets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Jonathan odpowiedź

  Ta firma to hispamarkrt, z nazwami Santiago Guitierrez, liceth hernandez, gabriel valenzuela s9n, które działają z hispamarket, już nic nie odpowiedziałem ani nic nie zapłaciłem, powiedzieli mi, że powinni mnie pozwać, ale już nie udzieliłem odpowiedzi im, dzisiaj pewna Claudia Elizondo mówiąca, że ​​jest prawniczką Mananginng ryzyko de hispamarket że muszę mówić, ale już nie będę mówić nic nie zrobię, ale wciąż czekam wciąż się boję przyjaciele

  • JAIRO PINTO VARGAS odpowiedź

   PAMIĘTAJ, ŻE 1000EXTRA I HISPANOMARKETS TO TE SAME FIRMY SCAM.

   KAŻDY, KTÓRY NIE CZYTA TYCH KOMENTARZY, JEST SKAZANY NA OSZUSTWO I UTRATĘ WŁASNYCH AKTYWÓW.

   OŻYWIJMY OSZUSTWALNE HISTORIE O TYCH 1000EXTRA SZORSTKIE I HISPANONARKETS NIE MOŻEMY O ICH ZAPOMNIĆ, ZACHOWAJMY SKARGI.

   WCIĄŻ WZYWAJĄ RODZINY PŁACZĄ, ŻEBY BYŁY DO NIE PRZEKAZANE, A WIĘC 100 DOLARÓW, ZGODNIE Z TYM, ŻE MAJĄ UPADŁĄ WARSTWĘ, BARDZO ZŁE. SĄ BRĄZOWE PRANIE, BĄDŹ OSTROŻNY.

   PRZECZYTAJ, OCZYSZCZAJ SIĘ, PRZED PRZYSPIESZANIEM JAKICHKOLWIEK RUCHÓW Z TYM 1000 EXTRA-PICARS
   - MOŻESZ OSZCZĘDZIĆ OD UTRATY PIENIĘDZY-
   - DUŻO OSZKODZILI, ALE DUŻO LUDZI.
   - Przemawiają do ucha (TELEKONFERENCJE GODZINÓW), jak wielcy dobroczyńcy finansów, mistrzowskimi ruchami obiecują niebo i ziemię, ale to, czego szukają, to:
   Zaczynają cię nękać, że inwestujesz mało i powoli, ale stopniowo prowadzą cię do finansowej rzeźni.
   W otwartych grach rzekomy doradca chce cię powalić, postawić cię na liczbach ujemnych i uzasadnić podpisywanie kolejnych weksli.
   Ponieważ wiedzą, że NIE MAMY WIEDZY FINANSOWEJ, oszukują Cię DEMO, bo pieniądze leżą na ich kontach osobistych
   funkcjonują jako kasyno hazardowe. MIEJ TO NA UWADZE
   ZALECENIA
   1- NIE podpisuj żadnego weksla!
   2- NIE wysyłaj więcej pieniędzy, jeśli masz już coś ryzykownego, lepiej to stracić
   3- Jeśli masz liczby dodatnie, spróbuj wypłacić, do tej pory nikt nie otrzymał zwrotu pieniędzy, o których wiem
   4- Pomyśl o zgłoszeniu ich do prokuratury i interpolu.
   5- JEŚLI PRZECZYTASZ komentarze, wiele osób zostało oszukanych między 500 a 300000 XNUMX dolarów
   Kampania na rzecz ZERO oszukanych rodzin w Ameryce Łacińskiej.
   Twoje rodziny skorzystają najbardziej, pozbywając się tej 1000dodatkowej firmy, zgodnie z moją koncepcją, to oni są prawdziwymi królami oszustwa.
   Pamiętaj, że odwołują się do wprowadzającej w błąd reklamy, NIE UWIERZ W NIC.
   Płacą reklamę Investing.com (żyją z reklamy), ich też nie obchodzi, czy 1000extra stosuje nieprzyzwoite praktyki z klientami.
   Wyobraź sobie przez chwilę ten świat bez tej grupy łajdaków po 1000 dodatkowych.
   Wyobraź sobie też, że raz podjąłeś ten projekt finansowy: ZNISZCZONY BEZ PIENIĄDZE RODZINĘ W NAJGORSZYCH WARUNKACH, Za sprawą banków, Za sprawą osób trzecich, PŁACĄCYMI KARTAMI KREDYTOWYMI.
   Ale umarli (1000 DODATKOWYCH) ze śmiechu: TWOJE PIENIĄDZEOOOOOOOOOOOOOOOOOO,
   PRAWDA, KTÓRA JEST MYŚLEĆ I DUŻO
   Żałujemy WSZYSTKIEGO, CO DZIEJE SIĘ Z MEKSYKAŃSKIMI LUDZIAMI, KTÓRE OSTATNIO 1000EXTRA I HISPANOMARKETS TO OSZUSTWO ZARZĄDZANE PRZEZ MEKSYKANÓW PRZEDSIĘBIORSTWA, KTÓRE SPRAWIAJĄ, ŻE TEN PIĘKNY KRAJ JEST ZŁY

   KAMPANIA DLA ZERO OSZUSZALNYCH RODZIN W AMERYCE ŁACIŃSKIEJ ..

   Z WIELKIM HONOREM I DZIĘKI SKARGOM TE SZCZURY POKORELOWALIŚMY JE

   • Ed

    Cześć Jairo, rozumiem Twoją wiadomość, mam stronę na Facebooku, na której zamieszczam recenzje brokerów i ostrzegam ludzi, aby inwestowali w tego typu firmy!

    skontaktuj się ze mną na tym forum !!, możemy rozszerzyć to w sieciach społecznościowych.
    i tym samym zapobiec temu wszystkiemu.
    Jestem Ed! jeszcze jeden oszukany, który stara się uniknąć tej zarazy.

   • Polecani brokerzy

    Cześć Ed, dziękuję za komentowanie Hispamarkets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 6. Jonathan odpowiedź

  Ta firma to Hispamarket, nic nie zapłaciłem, a usunąłem ich z komórki, żeby nie mogli się ze mną porozumieć, czy dostałem od nich maile z informacją o pozwie i ile, ale na nic nie odpowiedziałem. U wyszedłeś zgodnie z prawnikiem rynku hiszpańskiego Claudią Elizondo, nic nie odpowiem, ale nadal się boję przyjaciele

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jonathan, to oszustwo, nie musisz się martwić, to jest ich praca, straszyć Cię, żebyś pozbył się problemu płacąc, ale nie jesteś im nic winien, nie płać im.

   Odwaga i pozdrowienia.

 7. Jonatan odpowiedź

  Jestem jonthan i chcialbym zebys mnie wesprzel, poprosili o pozyczke w wysokosci 3400 usd hispamarket, ktorego wyslalem podpisana broszure, ale nie zdeponowalem niczego, zeby mi robili wyrzuty, wierza ze moga zrobic cos hispamaket w przypadku wysyłam podpisany papier, naprawdę bardzo się boję

  • FELIX odpowiedź

   Jhonatan nie płaci. Zmusili mnie do podpisania za 12000 XNUMX $, zagroziłem, że pozwę ich o oszustwo i nigdy więcej mi nie przeszkadzali ... nie dawaj im dolara, to oszuści i działają w oparciu o strach ...

 8. Jonathan Javier odpowiedź

  Przyjaciele, muszę zapłacić Hispamarket kwotę 3400 USD, czego jeszcze nie zrobiłem, co się stanie, jeśli ich nie zapłacę?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jonathanie, będzie to zależało od tego co podpisałeś, ale śmiem twierdzić, że nic się nie stanie, w czyim imieniu podpisałeś dokument?Jaka firma stoi za tym dokumentem?

   Pozdrowienia.

  • FELIX odpowiedź

   Jhonatan nie płaci. Zmusili mnie do podpisania za 12000 XNUMX $, zagroziłem, że pozwę ich o oszustwo i nigdy więcej mi nie przeszkadzali ... nie dawaj im dolara, to oszuści i działają w oparciu o strach ...

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.