Broker Bux

Komentarze na temat 5 rynków

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy 5 rynków (zwany także imieniem: 5markety.co), jest pośrednikiem Forex i CFD. Czy naprawdę warto zainwestować w 5markets? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔. Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o 5rynkach ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy 5markets ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

5 rynków wspomina o byciu częścią: Uncany Services LLC.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, obserwujemy, że 5 rynków nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: 5markets jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje 5 rynków, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

Konto studenckie: minimalny depozyt początkowy € 250, dźwignia do 1:10, spready od 0.1 pipsa, między innymi ochrona przed ujemnym saldem.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy € 1.000, dźwignia do 1:20, spready od 1.2 pipsa, między innymi ochrona przed ujemnym saldem.

Konto Pro+: minimalny depozyt początkowy $ 2499, dźwignia do 1:10, spready od 1.3 pipsa, między innymi ochrona przed ujemnym saldem.

La platforma do działania jakie oferuje 5markets to: Handlowiec internetowy.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który 5 rynków udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Witryna 5 rynków
Witryna 5 rynków

5 rynków zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, kalendarz ekonomiczny, wykresy, sekcja FAQ, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na 5 rynków

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: 5markets.co | 5markets.io

📞Numer telefonu: nie ma

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdzamy 5 rynków. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na 5 rynków

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma 5markets jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, jej siedziba znajduje się w uznany raj podatkowy, dlatego jego regulacja jest praktycznie zero, a ryzyko utraty pieniędzy jest znacznie większe. ❌.

UWAGA!: w marcu 2022 CNMV dodano do 5 rynków do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2022 r.

UWAGA!: w kwietniu 2022 CONSOB dodano do 5 rynków do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z kwietnia 2022 r. ⚠️


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o 5markets? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Broker Bux

Reklamuj się z nami

79 komentarze do «5 rynków: Ocena i komentarze»

 1. Fernando Aldas odpowiedź

  Prawda jest taka, że ​​szkoda i niemoc, że władze, a także strona, na której publikują, nie zdają sobie z tego sprawy i nadal działają przez sieci.Byłem uzależniony od 250 dolarów i też chcieli, abym zainwestował więcej, ale na czas Zbadałem i Ze względu na poprzednie komentarze, w rzeczywistości uważam, że to już pieniądze stracone.Sugeruję, aby był ktoś, kto może coś zrobić, aby wyeliminować tego typu oszukańcze grupy z sieci, a także, że mamy doświadczenie i lekcję że przede wszystkim musimy poinformować siebie i więcej o tym, gdzie trafią nasze pieniądze, pozdrowienia i pstrągi!!!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Fernando, zawsze kłamią, chcą wyłudzić od ciebie więcej pieniędzy i cię okraść. Dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Patricia dL odpowiedź

  Zostałem oszukany przez 5MARKETS Zacząłem od zainwestowania 250 USD, potem przydzielili Ci konsultanta CHLOE PETERSON, gdzie zawsze prosiłeś o więcej inwestycji poprzez kryptowaluty z portalu BUDA. Powiedzieli Ci, że należymy do grupy inwestycyjnej, aby wejść, aby mieć globalne zyski i proszą Cię o 3.0000 do 5.0000 USD w moim przypadku, a następnie mówią, że grupa miała spodziewane zyski na 5MARKETS, więc możemy wypłacić część pieniędzy, od tego zaczyna się oszustwo, ponieważ proszą Cię o kwotę 5.0000 USD jako koszty ubezpieczenia i koszty administracyjne Aby wypłacić zyski, dostarczasz tę kwotę (koszty ubezpieczeniowe i administracyjne), a następnie mówią, że zdeponowana kwota nie była dokładna, a obszar rynku odrzuca wypłatę, aby poprosić Cię o więcej pieniędzy i tak dalej, dając wymówki.
  5RYNKÓW NIGDY. To da ci jeden cent inwestycji i mniej niż rzekome zyski (które nigdy nie były) przekażą twoje kryptowaluty do różnych portfeli krajów, które nie mają regulacji. Nie inwestuj ani grosza w 5Markets, a jeśli natkniesz się na CHLOE PETERSON, nigdy nie wierz w nią ani w innego konsultanta o imieniu Santiago. OSZUSTWO

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Patricia, zawsze kłamią, chcą wyłudzić od ciebie więcej pieniędzy i cię okraść. Dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. gurete odpowiedź

  Uważaj na tych złodziei, kobieta o imieniu TINA i tak musi być fałszywym imieniem. Obiecali mi zyski i wypłaty, kiedy tylko chciałem, ale oczywiście teraz, gdy chcę się wypłacić, nawet nie odbierają telefonu.

  Tina i 5markets, nie masz nic przeciwko oszukiwaniu uczciwych ludzi, którzy chcą tylko zainwestować i zarobić trochę pieniędzy? Dlaczego muszą oszukiwać ludzi i okradać nas????? Są złodziejami

  Ktoś mi powie, gdzie znajdują się biura tych 5 marketów. Osobiście pobiję je z kilkoma przyjaciółmi. Zadzierali z niewłaściwą osobą.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć gurete, zawsze kłamią, chcą zdobyć od ciebie więcej pieniędzy i cię okraść. Dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć EVA, zawsze kłamią, chcą zdobyć od ciebie więcej pieniędzy i cię okraść. Dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Manuel Perdomo odpowiedź

  +357 96 158428 To kolejny numer, z którego skontaktowała się ze mną kobieta, która nazywa siebie Tiną, rzekomo dyrektorem lub doradcą 5markets.
  Estafadores
  Mam nadzieję, że upadną

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Manuel, dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Jorge Del Castillo odpowiedź

  kochanie czytam komentarze i widzę, że to ta sama historia, ludzie pozbawieni skrupułów, zrodzeni zła, to wampiry, które jak poranne kłamstwo oszukują nas i sprawiają, że wierzymy, że nasze pieniądze urosną jak piana i zostaną od razu zdeponowane , dałem się oszukać , byłem zaślepiony jak wielu innych bo widziałem filmy ludzi , którzy wygrali , pomnożyli swoje pieniądze , upadli , upadli tak jak inni , niejaka Mabel Hill była moim pseudodoradcą , który kłamał kłamstwo sprawiło, że uwierzyłem w łatwe pieniądze, poprosiłem o trzykrotne odzyskanie pożyczek w ciągu tygodnia według tej kobiety, podobno zarobiłem 6000.00 US, kazała mi dostać 720 US, co stanowiło 12% US 6000.00 za problem ze stopą nie wiem po co, chciałem tylko te 6000.00 US na koncie, więc wierzyłem dalej, poprosiłem o pożyczkę i wpłaciłem depozyt, a następnego dnia w ogóle nic, że Mabel już nie ma, nie odpowiadała na wiadomości, zniknęła, minął od tego miesiąc i dzisiaj, tak, dzisiaj Dzień Tamara Bogg dzwoni do mnie ott wskazując, że ma 7000.00 720.00 USD do wypłaty, powiedziałem mu wszystko, opowiedziałem mu historię, a on odpowiedział, że ta Mabel wpłaciła te 720.00 USD jako jeszcze jeden wkład, a nie jako podatek, o który prosili, i że ja musiałem wrócić, aby ponownie dokonać wpłaty 24 US i w ciągu 7000.00 godzin na moim koncie było XNUMX US, czy jest sposób na odzyskanie tych pieniędzy???, czy jest to możliwe???, czy też trzeba zapłacić coś, aby to dostać, każdy, kto zbiera to, co jest mi winien, aby zatrzymać procent moich pieniędzy, chcę tylko spłacić to, co pożyczyłem i móc spokojnie spać, ponieważ nie mogę z tym zmartwieniem.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Jorge, ci, którzy nie pobierają od ciebie opłat za odzyskanie pieniędzy, to fałszywe firmy prawnicze lub fałszywe agencje, a następnie mówią ci, że już je odzyskali i proszą cię o płatność, a ty nie będziesz już wiedział o nich ani o swoich pieniądzach. Dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Dolores Guevara odpowiedź

  Mam od nich numer telefonu, przez który się ze mną skontaktowali +357 96 106838
  Poprosili mnie o informacje, aby otworzyć konto, wysłałem je i mały depozyt w wysokości 250
  nie będę się już z nimi łączyć

  Przeczytałem komentarze powyżej, nie będę się już z Tobą kontaktować, dzięki

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Dolores, spróbuj cofnąć płatność za pomocą banku lub karty kredytowej.

   Pozdrowienia.

 7. Luisa odpowiedź

  5Markets to oszustwo, straciłem dużo pieniędzy, robiło się coraz bardziej skomplikowanie, proszę nie wchodzić na tę wprowadzającą w błąd platformę, chciałbym wiedzieć, jak odzyskać mój kapitał, bardzo by mi pomogli
  dzięki

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Luisa, dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Lau. odpowiedź

   Witaj Luis, przydarzyło mi się to samo, o czym wspomniałeś w swoim doświadczeniu, a teraz wstrzymali (oszukali) ponad 500 euro. Proszę nie inwestuj w 5markets, to złodzieje. Chciałbym odzyskać pieniądze od tych złodziei.

   Błogosławieństwa

 8. Luisa odpowiedź

  5Markets to oszustwo, które dałem się oszukać i straciłem ponad 100,000 XNUMX dolarów

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Luisa, dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Saul odpowiedź

    Witaj dzień dobry, jesteśmy tysiącami ludzi oszukanych na tej platformie! 5 marketów.pl z rzekomym doradcą Ivaną z numerem telefonu komórkowego. +447776846368. Zainwestowałem 1250 dolarów. Z czego nawet inwestycje nie zwrócą Ci ich. A jeśli chcesz wypłacić, musisz zapłacić 1880 dolarów.Wiele zapłaciło i to eliminuje twoje konto na platformie!!

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Witaj Saul, ci, którzy nie pobierają od ciebie opłat za odzyskanie pieniędzy, to fałszywe firmy prawnicze lub fałszywe agencje, a następnie mówią ci, że już je odzyskali i proszą cię o płatność, a ty nie będziesz już wiedział o nich ani o swoich pieniądzach. Dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 9. DIANA odpowiedź

  SĄ PROFESJONALNYMI OSZUSTWAMI, UkrADLI PONAD 4000 USD W MAŁO PONAD 3 TYGODNIE

  CHCIAŁBYM WIEDZIEĆ, CO MOŻNA ZROBIĆ, ABY ODZYSKAĆ ​​PIENIĄDZE, W INNYCH KOMENTARZACH WIDZĘ, ŻE TO, CO STAŁO SIĘ MNIE, STAŁO SIĘ WIELU INNYM OSOBOM. POWINNIŚMY WSZYSTKICH Zjednoczyć i UWIĘZIĆ ICH WSZYSTKICH. SĄ SZORSTKIMI ZŁODZIEJAMI, ZŁODZIEJAMI.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć DIANA, dziękuję za komentarze na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Demokryt odpowiedź

    Oszukali mnie 250 dolarami, zdałem sobie sprawę po wpłaceniu pierwszej kwoty i nigdy nie oddali mi nawet pół dolara, są cholerni

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Cześć Demokryt, dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 10. AniołC odpowiedź

  https ://webtrader .5markets .cc/ Zainwestowałem 250 USD i podobno zarobiłem 212.66 USD więcej i napisałem o zwrot pieniędzy, ale nie otrzymałem odpowiedzi, kontakt to Chloe, a ona kontaktuje się ze mną na Viber pod numerem +35796435524 i do telefon komórkowy z +44 24 7526 4051

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć AngelC, dziękuję za komentarze na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Anonimowy, dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 11. Alfonso odpowiedź

  Jestem stato truffato dal gruppo ethereum code dopo che mi sono accorto che volevano altri soldi per scongelare i miei primi 500 che avevo forzatamente I investito forza di bugie e visioni di investire little per molto. Ho capito che ero incappato w trufli, kiedy mam zamiar ritirare i miei sprzedany na 5markets. Jestem w kontakcie z brokerem, jego viberem, który nie jest zainteresowany moim brokerem, lub kontaktem telefonicznym i whatsap zanurkował do mojego rispondono più. Przyjdź, jeśli uda mi się odzyskać i sprzedałem to będzie około miesiąca i ze względu na giorni, że w moim fanno più wejdę do piattaforma 500markets.co nonostante io abbia gli skrypt schot e le registrazioni telefoniche i gi ho deto che li denunciavo.Non anno paura ne ne fregano posso ancora risolvere?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Alfonso, dzięki za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. Aleksander MTZ odpowiedź

  są złodziejami z 5 rynków, których nazywają siebie, chcą tylko twoich pieniędzy i kradną je tak szybko, jak to możliwe. Nie wysyłaj więcej pieniędzy, ponieważ są one stracone od pierwszej chwili. NIE RÓB TEGO. Błogosławieństwa.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Alejandro, dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 13. Renzo Canalle odpowiedź

  W 5markets zatrzymali moją inwestycję (250 USD) i mój zysk (800 USD) i zablokowali moje konto, gdy poprosiłem ich o wypłatę własnych pieniędzy. Przestępcy i oszuści. Nigdy tam nie inwestuj. Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Renzo, dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 14. KARINA odpowiedź

  MUSZĘ WIEDZIEĆ, JAK ODZYSKAĆ ​​MOJE PIENIĄDZE W 5MARKTS.CO, NA FINALE, KIEDY MUSZĘ WYPŁACIĆ, WSKAZANO MI, ŻE MUSZĘ PŁACIĆ OKREŚLONE KARY.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć KARINA, dziękuję za komentarze na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Ivon odpowiedź

   Proszę o zamknięcie konta i zwrot pieniędzy.Słodkie słowa i nigdy nie można ich wycofać.Nie mogę już myśleć, że mnie oszukali.To bardzo smutna sytuacja.Naprawdę czuję się bardzo nieszczęśliwa i zawiedziona .

   • AniołC odpowiedź

    https ://webtrader 5markets .cc/ Zainwestowałem 250 USD i podobno zarobiłem 212.66 USD więcej i napisałem, aby odzyskać pieniądze, ale nie otrzymałem odpowiedzi, kontakt to Chloe, a ona kontaktuje się ze mną przez Viber z numeru +35796435524 oraz na telefon komórkowy z +44 24 7526 4051

 15. javi galó odpowiedź

  Dzień dobry, jestem z Peru, inny oszukany w dolarach, to jakieś 3000 dolarów, jak mogę to zgłosić? Dziękuję Ci

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Javi, dzięki za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 16. NOXI odpowiedź

  SĄ ZŁODZIEJAMI

  NIE POZWOLĄ MI WYPŁACIĆ PIENIĘDZY

  PRZYJACIELE PROSZĘ NIE INWESTOWAĆ, ŻE WYPOWIADAJĄ MIŁE SŁOWA W TWOICH UCHOCH PRZEZ TELEFON SŁODKIM GŁOSEM, ALE JEŚLI CHCESZ WYCOFAĆ OSZUSTWÓW, NIE ODPOWIADAJ TOBIE

  POMOC, ŻE ZOSTAŁEM OSZKODZONY

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć NOXI, dziękuję za komentarze na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 17. Brandon odpowiedź

  Przeczytałem tę informację bardzo późno 🙁
  Czy ktoś wie, jak je zgłosić lub odzyskać kapitał?

 18. Denis odpowiedź

  5RYNKI TO OSZUSTWO, jestem z Peru, wejdź z 250 dolarami, dzień po dniu wykazywali pewien zysk 15 do 20 dolarów, potem poprosili mnie o wpłatę kolejnych 1000 dolarów na ropę, powiedziałem im nie, potem 10000 215 podeszwy do inwestowania w Ethereum, powiedziałem im po raz drugi nie, potem pokazali mi przez miesiąc jakiś zysk prawie 250 dolarów miesięcznie, a ja poprosiłem ich o wypłatę moich zysków, a sami złodzieje powiedzieli mi, że muszę wpłacić podatek w wysokości 215 dolarów na wypłatę 250, DUŻY ROZbój. Straciłem moją inwestycję XNUMX dolarów, dość kosztowną lekcję.
  SĄ ZŁODZIEJAMI I OSZUSTWAMI, umieszczają posty we wszystkich możliwych miejscach, aby nie kradli bezkarnie.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Denis, dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 19. Apolo odpowiedź

  Moja opinia o 5markets? To nędzni oszuści, oszukali mnie i moją żonę ponad 2000 euro w ciągu kilku dni. Potem, gdy chcemy się wycofać, nie pozwalają nam. Ani wygrane, ani zdeponowane pieniądze, nic, nic, nic. Są nieszczęśliwi.

  Mam nadzieję, że moja wiadomość pomoże ci podjąć właściwą decyzję, nie rób tego. Stracą wszystkie swoje pieniądze.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Apollo, dziękuję za komentarze na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Brandon odpowiedź

   Przeczytałem tę informację bardzo późno 🙁
   Czy ktoś wie, jak je zgłosić lub odzyskać kapitał?

 20. luisa odpowiedź

  5Rynek!!! Nie zwrócili mi żadnych zysków, a tym bardziej kapitału! CAŁKOWITE OSZUSTWO!!! Chloe Peterson!!! BROKER CHCIAŁ WIĘCEJ WIĘCEJ WIĘCEJ!! A wchodzę na swoje konta i to mnie denerwuje !!. Jego menadżer nazywa mnie pewnym DIAZEM, ŻE skoro nie podążam za jego planem (wpłacić 5000 pesos) zablokowali moje konto...
  Cóż, bądź ostrożny…!!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Luisa, dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 21. CHRZEŚCIJAŃSKI ARGOMEDO odpowiedź

  Przekręt potwierdzony przez własnego dyrektora ALEXANDRĘ. Kilka dni temu podzieliłem się swoim doświadczeniem z tą firmą i teraz poprosili mnie o rzekomą zapłatę podatków, gdy powiedziano mi, że to oszustwo, wyraźnie odpowiedzieli sarkastycznie „zrób wydech i uspokój się, mam nadzieję, że poczujesz się lepiej, nie jesteś robi mi cokolwiek". Bądź ostrożny i nie daj się zwieść jak inni już nam się przytrafili z tą firmą a raczej zwani oszustami internetowymi.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć CRISTIAN, dziękuję za komentarz na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Damatis Tudela, dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Cześć Edwin, dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 22. Christian Argomedo odpowiedź

  To ogromne oszustwo, bardzo dobrze sfałszowane. Bądź bardzo ostrożny z tymi ludźmi, którzy nawet promują się na YouTube jako jedni z najlepszych brokerów, dzieląc się pewnymi informacjami, aby podjąć niezbędne zabezpieczenia, pierwszy numer, z którego się ze mną skontaktowali, to +35796158355, a później odbyli przyjazną rozmowę ze mną kiedyś kobieta o imieniu Aleksandra, ale jej życzliwość trwała pierwsze trzy dni, potem już po prostu nie odpowiadała. Jej numer to +35796435874.
  Po tym, co udało mi się dowiedzieć po inwestycji, nawet hosting tej firmy jako jej domena został zakupiony niecały rok temu.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Cristian, chcą wszystkich twoich pieniędzy i okłamują cię od pierwszej chwili, nie płacą podatków ani gwarancji, nie płacą NIC!!!. Dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 23. OSZKODZONE PRZEZ 5 RYNKÓW odpowiedź

  DZIEŃ DZIEŃ ZOSTAŁEM SKRADZIONY, BYŁO MAŁE BYŁO 250 EURO, ALE PISZĘ TU I PRZEKAZAŁEM NA WSZYSTKICH FORACH, KTÓRYCH MIAŁO MIEĆ O 5 RYNKACH

  WIĘC KAŻDY WIE, ŻE TO GRUPA ZŁODZIEJÓW

  Ukradli mi 250

  NIE PRZESTANĘ, DOPÓKI NIE ZWRÓCIMY PIENIĘDZY

  DZWONIĄ DO CIEBIE KAŻDEGO DNIA DO INWESTYCJI, OBIECUJĄ ZYSKI I ŻE MOŻESZ DOKONAĆ WYPŁAT KIEDY CHCESZ, ALE JEŚLI POPROSISZ ICH O WYCOFANIE, NIE POZWOLI CI

  SĄ ZŁODZIEJAMI, NIE MAJĄ KURWA POMYSŁU NA INWESTYCJE ANI NA GIEŁDĘ ANI NIC, PO PROSTU CHCĄ TWOICH PIENIĄDZE I KRADZIEJĄ JE SZYBKO I NAJLEPIEJ

  NIE ZAPOMNIJ, że 5MARKETS TO OSZUSTWO

  5RYNKÓW = OSZUSTRZY

  5RYNKÓW = OSZUSTRZY

  5RYNKÓW = OSZUSTRZY

  5RYNKÓW = OSZUSTRZY

  5RYNKÓW = OSZUSTRZY

  5RYNKÓW = OSZUSTRZY

  5RYNKÓW = OSZUSTRZY

  5RYNKÓW = OSZUSTRZY

  5RYNKÓW = OSZUSTRZY

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam SCAMMED, chcą wszystkich twoich pieniędzy i okłamują cię od pierwszej chwili, nie płacą podatków ani gwarancji, nie płacą NIC!!!. Dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 24. Carmen odpowiedź

  Witam wszystkich, którzy zostali oszukani przez 5Markets, zbierzmy się i zgłośmy, ale jako grupa będziemy mieli lepsze wyniki również, jeśli będą osoby, które zostały oszukane przez inceptualnych, ci, którzy chcą do mnie pisać, również piszą do mnie na komunikatorze z Carmen Chávez

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Carmen, próbują cię wycisnąć, chcą wszystkich twoich pieniędzy i okłamują cię, nie płacą podatków ani gwarancji, nie płacą NIC!!!. Dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Milagros odpowiedź

   Witaj Carmen, ja też byłam ofiarą, czy masz grupę, żeby się zebrać i zrobić coś przeciwko tym przestępcom. Jeśli się spotkamy, możemy powstrzymać tę zbrodnię.

 25. Roxana odpowiedź

  Ta firma jest najgorsza, zabiera wszystkie pieniądze, które masz, a potem nie możesz wypłacić ani jednego słońca, to oszuści. 5Markets nigdy nie inwestuje z tym brokerem, to oszuści. Nie są zainteresowani krzywdzeniem swoich klientów. Jedną z rzekomych doradców jest Chloe Peterson, kłamca taka jak ona, cyniczna i złośliwa, jej numer telefonu to 357 96435524, mówi, że mieszka w Anglii. Ale naprawdę nie wiem, jaka to prawda. Uważaj na tego oszusta i tę firmę.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Roxana, próbują cię wycisnąć, chcą wszystkich twoich pieniędzy i okłamują cię, nie płacą podatków ani gwarancji, nie płacą NIC!!!. Dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 26. Carmen odpowiedź

  To najgorsi oszuści, to dranie, rzekomo skontaktowała się ze mną ta kobieta Tamara Boggott, ta pani sprawiła, że ​​jej zaufałem Wpłaciłem do tej pory 3000 dolarów Mam 10,000.00 XNUMX dolarów Nie mogę wypłacić ani jednego słońca, bo proszą mnie o wpłatę więcej pieniądze, a jak im powiedziałem, że nie włożę kolejnego słońca zablokowali mi konto, później napisałem do niego i powiedziałem, że będę dalej pracować, nie będę już wyciągał pieniędzy, niedawno ponownie włączył moje konto, jego rzekomy szef zadzwonił do mnie z żądaniem, abym wpłacił więcej pieniędzy w wygaśnięciu Godzinę później zadzwoni do mnie ponownie, pieniądze powinny być już zdeponowane, kiedy do mnie zadzwonił, poszło mi gładko i odciąłem połączenie teraz Tamara oszust robi i rozwiązuje mój pieniądze jak chce, ta kobieta była okrutna, bo ją błagałam, płakałam za nią, że potrzebuje moich pieniędzy i śmiał się ze mnie, nabijając się ze mnie, mówiąc mi, w co włożyłeś, poproszę tylko Boga, aby dał konieczna kara dla tych ludzi, którzy wyśmiewają się z bólu innych ludzi, zrujnowali mnie z nadmiernie zadłużonymi bankami, proszę Jeśli pomożesz mi zgłosić lub jak inaczej postępować, aby sprawdzić, czy coś odzyskam, nawet jeśli są to moje pieniądze, będę bardzo wdzięczny.
  Zostawię ci twój e-mail od tej kobiety Tamary oszustki
  [email chroniony]
  [email chroniony]

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Carmen, próbują cię wycisnąć, chcą wszystkich twoich pieniędzy i okłamują cię, nie płacą podatków ani gwarancji, nie płacą NIC!!!. Dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 27. Nestor odpowiedź

  Mówią Ci, że zarobisz dużo pieniędzy, zaczynasz od 250 nas, czyli minimum, i zaczynają kłamać, że zarobisz więcej, że wpłacisz więcej niż waluty itp.
  Kiedy chcesz się wycofać, zdajesz sobie sprawę, że nikt Ci nie odpowiada NIE UWIERZYSZ W NICH TO JEST OSZUSTWO GARNITUR I KRAWATÓW

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Nestor, próbują cię wycisnąć, chcą wszystkich twoich pieniędzy i okłamują cię, nie płacą podatków ani gwarancji, nie płacą NIC!!!. Dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 28. jest stary odpowiedź

  https://yuan-paygroup.com/ to strona, która oszukuje swoich użytkowników, oferując zakup cyfrowego juana i kieruje Cię do wielu brokerów, którzy nieustannie do Ciebie dzwonią. Zgodziliśmy się zapisać do jednego z nich o nazwie https://5markets.co/ najpierw kazali nam wpisać 250 USD w krypto, a następnie osoba rzekomo nazywana alisse poprosiła nas o zainstalowanie programu, który poprowadzi mnie, program nazywa się anydesk i zdalnie zmuszają Cię do wykonania przelewu w wysokości 5000 USD na zakup waluty. Wtedy NIGDY nie zwracają kwoty, którą zapłaciłeś, ZMIENIAJĄ CIĘ, ZAWSZE PROSĄC O WIĘCEJ. W sumie oszukali mnie 5000 dolarów.

  https ://yuan-paygroup .com (https ://yuan-paygroup .com/)
  Yuan Pay Group ™ – Oficjalna strona internetowa 【Aktualizacja na rok 2022】
  Grupa Yuan Pay ułatwia Twój rozwój. Yuan Pay Group od lat prowadzi wstępne testy, więc z radością ogłaszamy, że jest wreszcie gotowa do pracy. E-Juan rośnie w bezprecedensowym tempie w Chinach. Zegar tyka w Twoim oknie możliwości, więc działaj szybko!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj isolda, dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Nadia Olmos, dziękuję za komentarz na 5markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Manuel Perdomo odpowiedź

    Zainwestowałem 250 dolarów, aby otworzyć konto, a potem powiedzieli mi, że nie wystarczy rozpocząć operacje i wpłaciłem 1000 dolarów następnego dnia powiedzieli mi, że trzeba wpłacić kolejne 1000, aby pracować z trzema operacjami i tym samym mieć większą rentowność. zacząłem widzieć, że saldo na koncie znacznie się zwiększyło, poproś o wypłatę i nie ma możliwości, żebyś sam zarządzał wypłatami z konta, moja doradczyni nazywa się Ivana powiedziała mi, że wpłaty i świadczenia są wpłacane na koniec miesiąc na koncie, z którego dokonujesz przelewu, kiedy nadszedł koniec miesiąca, skontaktował się ze mną, aby powiedzieć mi, że ma na moim koncie 10.000 2000 dolarów i że aby kontynuować przelew, musi wysłać XNUMX dolarów na opłacenie podatków.
    On nalega i nalega, a ja już mu powiedziałam, że tego nie zrobię i że już zdecydowałam, że mnie oszukali.
    +447776846368 to jest numer domniemanego Ivana

    Upiera się, że nic nie straciłam i bezczelnie prosi, abym przelała jej więcej pieniędzy, aby mogła spłacić moje rzekome zyski i zwrócić moją „inwestycję”.

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Cześć Manuel, to wszystko kłamstwo, chcą zdobyć od ciebie więcej pieniędzy i cię ukraść. Dziękuję za komentowanie na 5markets. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.