Komentarze 55CMT

W tej sekcji przeanalizujemy brokera 55CMT (zwany także 55 OBRÓT NA RYNKU MONET o 55cmt.com), jest brokerem kryptowalut. Czy naprawdę zaleca się 55CMT, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy 55CMT. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: PHHLT Marketing Limited.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ 55CMT nie wspomina nic o byciu regulowaną firmą, uważamy, że jest to nieregulowany broker.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że 55CMT oferuje, zauważamy, że 55CMT w rzeczywistości nie wspomina o informacjach o posiadaniu różnych typów kont.

Las platformy do obsługi że oferty 55CMT to: najwyraźniej własna platforma 55CMT.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które 55CMT udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa 55CMT
Strona internetowa 55CMT

55CMT zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: bardzo podstawowe wyjaśnienie i bez wchodzenia w szczegóły usług oferowanych przez 55CMT, wyjaśnienie różnych kryptowalut powyżej, kilka filmów edukacyjnych, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o 55CMT

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.55cmt.com

Número de teléfono: 442080895322, 442080895453 i 43720022563

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

>>> Ocena około 55CMT <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma 55CMT jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Saint Vincent i Grenadyny), dostarcza bardzo mało informacji o usługach, które oferuje firma, kiedy szukając wycen powyżej 55CMT naprawdę nie mogliśmy znaleźć żadnej innej, co mówi nam, że jest to „nowa” firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Broker jest powiązany z brokerem CCTMarket oraz firma PHHLT Marketing Limited, zarówno broker, jak i PHHLT Marketing Limited, zostali ostrzeżeni przez hiszpański regulator CNMV. 

Aktualizacja ze stycznia 2020 r.: 55CMT zostało ostrzeżone przez CNMV

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o 55CMT? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

15 komentarze do «55CMT: Ocena i komentarze»

 1. Evelyn odpowiedź

  Dzień dobry, ja też zostałem oszukany, nic o nich nie wiem, przestali do mnie dzwonić, jeśli chcesz, żebyśmy razem złożyli skargę na oszustwo?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Evelyn, dziękuję za komentarz na temat 55CMT. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Ana Garcia odpowiedź

  Również oszukany przez 55cmt, moje kontakty Carlos, Rafa i Stefan
  Za każdym razem, gdy wszystko działało i zarobiłem pieniądze, pytali mnie, czy ich prowizja, a co jeśli podatki….

  Przysłali mi nawet faktury z banku Raifissen….

  Straciłem wszystko!!!!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z 55CMT. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

   pozdrowienia

 3. jaskółka oknówka odpowiedź

  cześć miłego dnia
  Zainwestowałem 250 euro 10 dni temu, co przyniosło całkiem sporo korzyści, ale po wszystkim, co czytam, widzę, że to kłamstwo
  Poprosiłem ich 4 dni temu o zwrot tylko kaucji, korzyści, aby je tam zostawić (bo chcę tylko odzyskać to, co włożyłem), i od tego czasu nie mam od nikogo wiadomości. Żadnych telefonów, żadnych e-maili, a już wysłałem kilka e-maili.
  Moje nazywają się Carlos i Rafa... sławni z tego co widzę
  Próbowałem ich zlokalizować po numerach, z których do mnie dzwonili, i wydaje się, że oni też nie istnieją… nie wiem….
  Zrezygnowałem z karty, którą zapłaciłem, bo oczywiście mają wszystkie moje dane, kartę obustronnie zeskanowaną, dowód osobisty itp...
  Więc pytam, jak je zlokalizować, złożyć skargę lub coś i czy te pieniądze mogą wrócić, czy nie, widzę to podejrzane
  dzięki

  • MARTIN odpowiedź

   Do dziś nie otrzymuję tego, o co prosiłem, tylko, że zadzwonili do mnie i mówią, że za wycofanie wpłaconych świadczeń plus muszę zapłacić ich prowizję, czyli 300 € więcej.
   Oczywiście powiedziałem im, co mają mówić o fryzjerze, że najpierw mi płacą, a prowizja jest pobierana od świadczeń. I mówią mi, że tak być nie może, że skonsultują się z tym i oddzwonią.
   Ale nie sądzę, żeby się z tym konsultowali, albo oddzwonią, bo nie chcą tego zrobić.
   Jeśli będę miał więcej wiadomości, przekażę ci to, aby nie przytrafiło ci się tak jak ja, już widzę pieniądze bardziej niż stracone.

   • Polecani brokerzy

    Jeśli chodzi o prowizję, to, że zapłacisz tę prowizję, nie gwarantuje odzyskania pieniędzy, pamiętaj, że mówimy o firmie bez jakichkolwiek regulacji, wśród wielu innych negatywnych cech.

    pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Martin, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z 55CMT. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? O zgłoszeniu lub zgłoszeniu roszczenia, z jakiego kraju do nas piszesz?

   pozdrowienia

 4. heidi odpowiedź

  Zainwestowałem i chciałem uzyskać zyski, a oni powiedzieli mi, że zadzwonią do mnie w sprawie transakcji, a nie zadzwonili do mnie, prawda, która wątpię, że to prawda!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Heidy, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z 55CMT. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Jak długo próbujesz się wycofać?

   pozdrowienia

 5. Piotr odpowiedź

  Kazali mi zainwestować określoną kwotę i według nich wygenerowało to dużo pieniędzy, powiedziałem im, że chcę odzyskać inwestycję + zyski i powiedzieli mi, że najpierw muszę zapłacić prowizję, a potem wyślą ją do mnie. Upierają się, że zapłacę prowizję. Uważam tę firmę za dość wątpliwą. Zaproponowałem, aby obciążyć ich prowizją od uzyskanych zysków, a oni powiedzieli, żebym o tym nie wspominał.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Pedro, bardzo dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z 55CMT, bardzo nam przykro za wszystko, co ci się przydarzyło… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera? Czy masz nazwiska doradców, e-maile lub numery telefonów?

   Prośba o wypłatę pieniędzy jest bardzo złym znakiem, dodanym do negatywnych cech, o których wspomnieliśmy w recenzji. Bądź bardzo ostrożny.

   Pozdrowienia.

  • mercedes odpowiedź

   Powiedzieli mi to samo, ale z konieczności musiałem się zgodzić i po ponad miesiącu przysłali mi tylko połowę tego, o co prosiłem.

   naprawdę są nieetycznymi ludźmi

   • Polecani brokerzy

    Cześć Mercedes, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z 55CMT, pamiętasz, jak w ogóle je znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

    pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.