Komentarze do 500 inwestycji

W tej sekcji przeanalizujemy brokera 500 inwestycji (zwany także 500investments.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę warto zainwestować w 500 inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu 500 inwestycji. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Cabsy Holdings Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferując 500 inwestycji, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Diamentowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, wprowadzenie platformy, wprowadzenie rynków finansowych, ochrona przed ujemnym saldem, wsparcie 24/6, codzienne podsumowanie rynku, alert cenowy, dedykowany opiekun konta.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, wprowadzenie platformy, wprowadzenie rynków finansowych, ochrona przed ujemnym saldem, wsparcie 24/6, codzienne podsumowanie rynku, alert cenowy, dedykowany opiekun konta, wyjaśnienie zarządzania ryzykiem, wyjaśnienie najpopularniejszych strategii.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, Wprowadzenie platformy, Wprowadzenie do rynków finansowych, Seminaria VIP i seminaria internetowe, Ochrona przed ujemnym saldem, Wsparcie 24/6, Dzienne podsumowanie rynku, Alert cenowy, Senior Account Manager, Wyjaśnienie zarządzania ryzykiem, Wyjaśnienie najczęstszych strategii.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100.000, Wprowadzenie platformy, Wprowadzenie do rynków finansowych, Seminaria VIP i seminaria internetowe, Ochrona przed ujemnym saldem, Wsparcie 24/6, Dzienne podsumowanie rynku, Alert cenowy, Senior Account Manager, Wyjaśnienie zarządzania ryzykiem, Wyjaśnienie najczęstszych strategii, ekskluzywne aktualizacje.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 500.000, Wprowadzenie do platformy, Wprowadzenie do rynków finansowych, Seminaria VIP i seminaria internetowe, Ochrona przed ujemnym saldem, Wsparcie 24/6, Codzienne podsumowanie rynku, Alert cenowy, Senior Account Manager, Wyjaśnienie zarządzania ryzykiem, Wyjaśnienie najpopularniejszych strategii, ekskluzywne aktualizacje, zarządzanie majątkiem, prezenty .

500 typów rachunków inwestycyjnych
500 typów rachunków inwestycyjnych

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania jakie oferuje 500inwestycji to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które 500investments udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona 500 inwestycji
Strona 500 inwestycji

500investments zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: informacje o oferowanych usługach, słowniczek, e-booki, wyjaśnienia niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat 500 inwestycji |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: 500investments.com

📞Numer telefonu: Australia: +61280743407 | Wielka Brytania: +46812111635

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

>>> Ocena włączona 500 inwestycji <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? 500 inwestycji jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w kraju bardzo niepewnym dla tego typu działań (Saint Vincent i Grenadyny), dodatkowo szukając opinii o 500 inwestycjach znajdujemy wiele które są negatywne i dobrze się bawią z tym brokerem. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano FMA (Nowa Zelandia) 500 inwestycji do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA Nowa Zelandia z lutego 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o 500 inwestycjach? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «500 inwestycji: Ocena i komentarze»

 1. Charly odpowiedź

  Mam nadzieję, że się mylę, ale myślę, że zostałem oszukany, chcę wiedzieć, co robić

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Charly, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z 500 inwestycjami. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.