Komentarze 4XC
W tej sekcji przeanalizujemy 4XC (zwany także nazwą: 4xc.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy naprawdę zaleca się 4XC do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o 4XC ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to 4XC? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ 4XC wspomina o byciu część: Geomatrix Ltd

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Kajmany.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje rozporządzenie, widzimy to Jest regulowany przez FSC.

 

UWAGA: 4XC posiada regulację SŁABA JAKOŚĆ. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane 4XC, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont: Konto standardowe, Konto Pro i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 10 (MT4) $ 500 (MT5), SPływający pread od 0,8 pipsa, maksymalna dźwignia 1: 500, bonus powitalny 20 USD.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100 (MT4) $ 500 (MT5), zmienny spread od 0,2 pipsa, maksymalna dźwignia 1: 500, bonus powitalny 20 USD.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 25.000 (MT4) $ 25.000 (MT5), zmienny spread od 0,5 pipsa, maksymalna dźwignia 1: 200, bonus powitalny 20 USD.

Rodzaje kont 4XC
Rodzaje kont 4XC

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty 4XC to: Platformy MT4 y MT5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które 4XC udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa 4XC
Strona internetowa 4XC

4XC zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: przewodniki i tutoriale, kursy, wiadomości gospodarcze, analizy, sygnały, kalendarz ekonomiczny, informacje o oferowanych produktach, najczęściej zadawane pytania, między innymi.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat 4XC 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: 4xc.com

📞Numer telefonu: +44 203 514 9306 | +33 805 100 671 (Francja) | +55 800 878 6442 (Brazylia) | +351 800 502 342 (Portugalia)

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony].com

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy 4XC. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona 4XC

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? 4XC jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który pomimo tego, że jest regulowany, znajduje się w jednym z najbardziej niepewnych krajów dla tych działań, ponadto szukając opinii o 4XC znajdujemy wiele negatywnych i ostrzegają przed tym brokerem. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o 4XC? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «4XC: Ocena i komentarze»

 1. Diego odpowiedź

  +57 302 8466689 z tego numeru mówią, że pracują dla nich tutaj w Kolumbii, automatyczny system gwarantuje od 20 do 100% inwestycji w ciągu 1 miesiąca. Mam minimalną kwotę 300 usd, ale po przeczytaniu tej wiadomości lepiej nie oddawać swoich pieniędzy

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Diego, oni tylko kłamią, oszukują, manipulują i kradną twoje pieniądze, są oszustami. Dzięki za komentowanie 4XC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Marcela, dziękuję za komentowanie 4XC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *