Komentarze handlowe 4X
W tej sekcji przeanalizujemy 4X Handel (zwany także nazwą: 4x-trade.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy naprawdę poleca się 4X Trade do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o 4X Trade ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to handel 4X? ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ 4X Trade wspomina o byciu część: Evergo Sp.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Wyspy Marshalla.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje regulacja, nie wspominają nic o byciu a regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: 4X Trade jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 
📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez 4X Trade, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont: Konto podstawowe, Konto zaawansowane, Konto Pro i Konto wykonane na zamówienie. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 250, codzienny raport i badania, operator na komputery stacjonarne, tablety i telefony komórkowe, filmy instruktażowe.

Konto zaawansowane: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 5.000, codzienny raport i badania, operator na komputery stacjonarne, tablety i telefony komórkowe, samouczki wideo, konkurencyjne spready, seminaria internetowe.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 25.000, codzienny raport i badania, operator na komputery, tablety i telefony komórkowe, samouczki wideo, konkurencyjne spready, webinaria, CEO, wiadomości i sygnały SMS.

Konto na zamówienie: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 50.000, codzienny raport i badania, operator na komputery stacjonarne, tablety i telefony komórkowe, samouczki wideo, konkurencyjne spready, webinaria, General Account Director, wiadomości i sygnały SMS, codzienna analiza Premium, obsługa klienta Premium.

 

4X Rodzaje kont handlowych
4X Rodzaje kont handlowych

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że oferty 4X Trade to: Platforma MT4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które 4X Trade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna handlowa 4X
Witryna handlowa 4X

4X Handel zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych: wykresy na żywo, kalkulatory, kalendarz ekonomiczny, informacje o oferowanych produktach, dział FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat 4X Handel 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: 4x-trade.com

📞Numer telefonu: +442038851677

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy 4X Trade. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona 4X Handluj

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? 4X Handel jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii na temat 4X Trade znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 dodano CONSOB 4X Handel do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z sierpnia 2021 r. ⚠️
 
Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o 4X Trade? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Handel 4X: ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Giovanni Rossi, dziękuję za komentarz na temat 4X Trade. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *