Broker Bux

Komentarze handlowe 4X
W tej sekcji przeanalizujemy 4X Handel (zwany także nazwą: 4x-trade.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy naprawdę poleca się 4X Trade do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o 4X Trade ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to handel 4X? ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ 4X Trade wspomina o byciu część: Evergo Sp.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Wyspy Marshalla.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje regulacja, nie wspominają nic o byciu a regulowany broker lub jego regulacja.

UWAGA: 4X Trade jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔.

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez 4X Trade, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont: Konto podstawowe, Konto zaawansowane, Konto Pro i Konto wykonane na zamówienie. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 250, codzienny raport i badania, operator na komputery stacjonarne, tablety i telefony komórkowe, filmy instruktażowe.

Konto zaawansowane: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 5.000, codzienny raport i badania, operator na komputery stacjonarne, tablety i telefony komórkowe, samouczki wideo, konkurencyjne spready, seminaria internetowe.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 25.000, codzienny raport i badania, operator na komputery, tablety i telefony komórkowe, samouczki wideo, konkurencyjne spready, webinaria, CEO, wiadomości i sygnały SMS.

Konto na zamówienie: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 50.000, codzienny raport i badania, operator na komputery stacjonarne, tablety i telefony komórkowe, samouczki wideo, konkurencyjne spready, webinaria, General Account Director, wiadomości i sygnały SMS, codzienna analiza Premium, obsługa klienta Premium.

4X Rodzaje kont handlowych
4X Rodzaje kont handlowych

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że oferty 4X Trade to: Platforma MT4.

Zasoby | Stronie internetowej

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które 4X Trade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna handlowa 4X
Witryna handlowa 4X

4X Handel zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych: wykresy na żywo, kalkulatory, kalendarz ekonomiczny, informacje o oferowanych produktach, dział FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🌐 Inne informacje na temat 4X Handel 🌐

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: 4x-trade.com | 4x-trade.net

📞Numer telefonu: +442038851677

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy 4X Trade. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona 4X Handluj

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? 4X Handel jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii na temat 4X Trade znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. ❌

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 dodano CONSOB 4X Handel do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z sierpnia 2021 r. ⚠️
⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2022 FSMA (Belgia) dodano do 4X Handel do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ⚠️ Ostrzeżenie FSMA z lutego 2022 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2022 CONSOB dodany do 4X Handel do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z kwietnia 2022 r. ⚠️

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

Co myślisz o 4X Trade? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker Bux

Reklamuj się z nami

7 komentarze do «Handel 4X: ocena i komentarze»

 1. piękna odpowiedź

  W Belgii fsma a dénoncé cette société et il semble qu'elle ne tarra pas à retrouver en prison

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Beaufort T, dziękuję za komentarz na temat 4X Trade. Ten broker to oszustwo. FSMA (Financial Regulator of Belgium już ostrzegł o nich, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   ---

   Cześć Beaufort T, dziękuję za komentarz na temat 4X Trade. Ten broker to oszustwo. FSMA (Financial Regulator of Belgium) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko sprawiają, że widzisz, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego! To wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak w ogóle natknąłeś się na tego brokera?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Beaufort T, dziękuję za komentarz na temat 4X Trade. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   ---

   Cześć Beaufort T, dziękuję za komentarz na temat 4X Trade. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FSMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego! To wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak w ogóle natknąłeś się na tego brokera?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Biały Llanillo odpowiedź

  Witam, dzięki za informację, jest dobrze.
  Problem w tym, że nie jestem pewien, czy mówimy o tej samej firmie.
  Oto dane, które posiadam:
  -strona, na której widzę ewolucję inwestycji: infinity4x.com (z osobistym kodem dostępu).
  -E-Mail doradcy finansowego: [email chroniony].

  Czy możesz mi pomóc z tymi informacjami?
  Dziękuję bardzo.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Blanca, dokonamy przeglądu i w razie potrzeby dokonamy przeglądu tego brokera.

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Giovanni Rossi, dziękuję za komentarz na temat 4X Trade. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.