W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w 44Trades. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej pokażemy Ci najważniejsze informacje o 44Trades i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWW44Trades.com
🏠 spółkaholdingów LTD
⚖️. RozporządzenieFSA (Seszele)
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresWyspy Marshalla

⚠️ 44Trades jest własnością firmy FX Capital Ltd. znajduje się na Wyspach Marshalla, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy typów rachunków, które oferuje 44Trades, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów rachunków.

Informacje w sieci

Strona internetowa 44 Trades

44Trades zawiera wyjaśnienie oferowanych przez siebie usług, wiadomości i analizy rynkowe, sekcję FAQ i niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • +44 7360538457 | +34 919033400

???? Ocena końcowa 44 Trades ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z 44Trades.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o 44Trades:

data Aktualizacja wiadomości
lipiec 2022Skarga na regulatora finansowego 44 Transakcje: CNMV.
sierpnia 2022Broker 44Trades jest powiązany z Talia monet y TradesUniversal

Opinie o los usuarios

Co myślisz o 44Trades? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swojego doświadczenia z 44Trades.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez 44Trades

Jak zgłosić 44 transakcji

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić 44Transakcje?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy 44Trades to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Wierzymy, że 44Trades to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o niemożności wycofania swojego kapitału, co dodało innym bardzo negatywnym cechom firmy.

Czy 44Trades jest wiarygodne?

Nr 44Trades nie jest wiarygodna, jest to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z 44Trades?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla 44Trades?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

34 komentarze do «Czy 44Trades to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. Jezus odpowiedź

  Nie inwestuj z tą platformą, co jest kompletnym oszustwem, jeśli chcesz stracić pieniądze, zainwestuj, a przekonasz się sam. Są zakamuflowanymi złodziejami, chcą tylko, abyś zdeponował pieniądze z rzekomo fałszywymi zarobkami, a wszystko z myślą, aby nie zwracać pieniędzy, gdy chcesz dokonać wypłaty, wszystko jest oszukańcze i wiedzą, jak to zrobić bardzo dobrze za ignoranci tacy jak ja, którzy wpadli do ich sieci. Przegrałem 1500 euro i nie wiem jak je odzyskać, czy mam szansę je odzyskać i jak? Zgłosiłem je już na policję. Są bardzo bezczelne i niegrzeczne, gdy zostaną odkryte, nieprzyjemne. NIE INWESTUJ Z 44 TRADYCJAMI i nieuregulowanymi platformami

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Jezu, możesz odzyskać pieniądze, dzięki za komentowanie 44Trades. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • lofredo bermeo odpowiedź

   Padłem ofiarą oszustwa z 1000 $, pieniądze nigdy nie zostały odzwierciedlone na moim koncie i nigdy do mnie nie zadzwonili

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.