Komentarze na temat 365 rynków kapitałowych
W tej sekcji przeanalizujemy 365 rynków kapitałowych (zwany także nazwą: 365capitalmarkets.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy 365 Capital Markets jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o 365 Capital Markets ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to 365 rynków kapitałowych? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ 365 Capital Markets wspomina o byciu część: Argon Holdings Ltd.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Saint Vincent i Grenadyny.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje rozporządzenie, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: 365 Capital Markets jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔.

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez 365 Capital Markets, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont: Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Premium i Konto Platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 2.500, wyjaśnienie platformy, dedykowany opiekun klienta, wyjaśnienie zarządzania ryzykiem, wyjaśnienie rynku podstawowego, centrum szkoleniowe.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 5.000, objaśnienie platformy, dedykowanego opiekuna konta, wyjaśnienie zarządzania ryzykiem, podstawowe wyjaśnienie rynku, centrum szkoleniowe, alerty handlowe.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 10.000, objaśnienie platformy, dedykowany menedżer konta, objaśnienie zarządzania ryzykiem, podstawowe objaśnienie rynku, centrum szkoleniowe, alerty handlowe, handel bez ryzyka, zaawansowane sesje szkoleniowe.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 25.000, objaśnienie platformy, dedykowany menedżer konta, objaśnienie zarządzania ryzykiem, podstawowe objaśnienie rynku, centrum szkoleniowe, alerty handlowe, handel bez ryzyka, zaawansowane sesje szkoleniowe, konto zarządzane, wyższa dźwignia.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, objaśnienie platformy, dedykowany menedżer konta, objaśnienie zarządzania ryzykiem, podstawowe objaśnienie rynku, centrum szkoleniowe, alerty handlowe, handel bez ryzyka, zaawansowane sesje szkoleniowe, konto zarządzane, wyższa dźwignia.

365 typów rachunków rynków kapitałowych
365 typów rachunków rynków kapitałowych

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje 365 Capital Markets to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które 365 Capital Markets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

365 Portal Rynków Kapitałowych
365 Portal Rynków Kapitałowych

365 rynków kapitałowych zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: trochę informacji o usługach, które oferujesz, dział FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat 365 rynków kapitałowych 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: 365capitalmarkets.com

📞Numer telefonu: + 441518081070

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu 365 rynków kapitałowych. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona 365 rynków kapitałowych

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? 365 rynków kapitałowych jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, dodatkowo szukając opinii o 365 Capital Markets znajdujemy wiele, które są negatywne i ostrzec o tym brokerze. ❌

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano FCA 365 rynków kapitałowych do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z września 2021 r

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co sądzisz o 365 rynkach kapitałowych? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «365 Rynki Kapitałowe: Ocena i Komentarze»

 1. Lewisa Johnsona odpowiedź

  FCA umieściła tego brokera na czarnej liście, jest to firma założona w celu kradzieży pieniędzy od ludzi, otwierania oczu i nie daj się zwieść. Niech cię Bóg błogosławi

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Lewis Johnson, dziękuję za komentarz na temat 365 rynków kapitałowych. Ten broker to oszustwo. FCA (UK Financial Regulator) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FCA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. Fernando odpowiedź

  ALARM!! TO GOTCHA! ZABLOKOWALI MNIE I NIE MOGĘ OD NICH ODBIERAĆ POTRZEBUJĘ POMOCY

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Fernando, dziękuję za komentarz na temat 365 rynków kapitałowych. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.