360WORLDDBTC Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera 360WORLDBTC (zwanego również 360worldbtc.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy 360WORLDBTC naprawdę jest zalecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy 360WORLDBTC. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Game Capital Ads Limited.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: podobno Szwajcarii, chociaż nie ma regulacji szwajcarskiego regulatora, jak powinien, co każe nam wątpić w jego siedzibę w Szwajcarii. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowaną firmą, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez 360WORLDBTC, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Standardowe, Konto Klasyczne, Konto Premium i Konto Złote.Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy 250 USD, samouczki wideo, wsparcie 24/7, menedżer konta, stałe spready, dźwignia do 1:200.

Konto klasyczne- Minimalny depozyt początkowy 2.500 USD, samouczki wideo, wsparcie 24/7, menedżer konta, stałe / zmienne spready, dźwignia do 1:200.

Konto premium- Minimalny depozyt początkowy 20.000 USD, samouczki wideo, wsparcie 24/7, menedżer konta, stałe / zmienne spready, dźwignia do 1:200.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 1 USD, samouczki wideo, obsługa klienta premium, menedżer konta, regulowane spready, dźwignia do 200:XNUMX.

360WORLDBTC typy kont
360WORLDBTC typy kont

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że 360WORLDBTC oferuje: platformę MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które 360WORLDBTC udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa 360WORLDDBTC
Strona internetowa 360WORLDDBTC

360WORLDBTC zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata handlu, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat 360WORLDDBTC |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: en.360worldbtc.com

Número de teléfono: +97316195023 i +442080788663

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

>>> Ocena włączona 360WORLDDBTC <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma 360WORLDBTC jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest dla nas jasne, gdzie tak naprawdę ma bazę, szukając innych opinii o 360WORLDBTC nie mogliśmy znaleźć żadnych, co sprawia, że myślimy, że jest to „nowa” firma. Firma, której jest częścią”Game Capital Ads Limited ”jest powiązany z brokerami o bardzo złej reputacji, takimi jak: Kapitał GBP, Pierwszy FX BTC, ProCapital FX, Capital FXClub, Crypto Club FX  y Gra BTC FX. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Aktualizacja grudzień 2019: CONSOB (włoski regulator finansowy) ostrzega przed 360WORLDBTC

Aktualizacja luty 2020: w lutym 2020 r. CNMV wydał ostrzeżenie przed 360WORLDBTC

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o 360WORLDBTC? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «360WORLDBTC: Ocena i komentarze»

  1. Anthony odpowiedź

    Kolejny oszust, uważaj! Widzę, że pisze na wszystkich forach i stara się przyprawiać o zawrót głowy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.