28Mex Komentarze
W tej sekcji przeanalizujemy brokera 28 mil (zwany również nazwą: 28mex.com), jest platformą dla wydobycia i inwestycji w Criptomonedas. Czy 28Mex naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczna strona? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o 28Mex ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to 28Mex? ⚠️ bezpieczna strona? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ 28Mex wspomina o byciu część: brak danych na ten temat.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma wspomina, że ​​opiera się na: nie ma danych na ten temat.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy rozporządzenie, nie wspominaj nic o byciu spółka regulowane lub na podstawie jego regulacji.

 

UWAGA: 28Mex to firma NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane 28 mil, w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacje wskazujące na istnienie różnych typów kont.

La platforma do działania że 28Mex oferuje to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które 28Mex udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona finansowo-finansowa
Strona internetowa 28Mex

28 mil zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: trochę informacji o produktach, które oferujesz, dział FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat 28 mil 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: 28mex.com | zgadnij.czerwony/indeks

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: Aby się skontaktować, konieczna jest rejestracja.

Możesz się zastanawiać, dlaczego sprawdziliśmy 28Mex. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona 28Mex

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? 28 mil jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma przykrywka – „offshore” bardzo mało przejrzysta, nie oferuje informacji prawnych, nie jest zarejestrowana (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym) a także nie ma regulacji ( firma nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga: ⛔ według wiadomości od klientów 28Mex, 24 mil, jest powiązany z 28Mex, oprócz podobnej nazwy i podobnego wyglądu strony internetowej. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o 28Mex? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

40 komentarze do «28Mex: Ocena i komentarze»

 1. Maureen Smith odpowiedź

  Dzień dobry, prawie straciłem całe życie, oszczędzając na oszustwie binarnym, zainwestowałem 75% moich ciężko zarobionych pieniędzy na platformę handlową FAKE z pozytywnym nastawieniem na pomnożenie tego, cieszenie się i zapewnienie lepszego życia. Od początku było słodko i gładko, wypłaty były łatwe i spójne, dopóki nie doszło do punktu, w którym zacząłem odmawiać wypłat i tak straciłem wszystkie pieniądze, nie mogłem odzyskać kwoty inwestycji, nie mówiąc o bonusach. Skontaktowałem się z kilkoma prawnikami, ale to była strata czasu i pieniędzy, nie mogli udzielić pomocy. Bóg tak dobry dla mojego starego ja i rodziny, później spotkałem się z certyfikowanym ekspertem ds. odzyskiwania opcji binarnych, który pomógł mi odzyskać pieniądze od brokerów, a oni nawet nie pobierali żadnej opłaty z góry przed rozpatrzeniem mojej sprawy i otrzymałem od nich dobre wiadomości szczerze w ciągu kilku dni warto było zapłacić 20%. Możesz skontaktować się z ekspertem TUTAJ jeśli znalazłeś się w takiej samej sytuacji jak ja, mogę zapewnić, że będzie w stanie ci pomóc, tak jak pomógł mi, możesz spróbować, jeśli nie masz nic przeciwko.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Maureen Smith, dziękuję za komentarz na temat 28Mex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Albert odpowiedź

  Nazwy użytkowników w grupie telegramów to @Lvin23344 i @USDT24688, do mojego kontaktu z administratorem z innej grupy, który podobno nie ma nic wspólnego z poprzednimi administratorami 28mex i że straciła wszystkie pieniądze z 28mex a teraz z kimś Udostępniła to nowe strony i grupy, zapytałem ją, jaki jest jej pomysł, ponieważ myślałem, że zamierza je zgłosić, ale zaskoczeniem było to, że powiedziała mi, że chce odzyskać to, co zostało utracone w poprzedniej rzeczy, a ona wyjaśniła ja krok po kroku i co musiałem zrobić żeby założyć nowe konto na tej nowej stronie bo trzeba mieć numer z numerem US bo jak nie dołączasz do grupy telegramów to adres strony to usdtoption . com, nazwa użytkownika tego administratora w telegramie to Marah_lulu

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Albert, jeszcze raz dziękuję za pomoc, powiedz nam wszystko, co wiesz, a opublikujemy to, aby zabić tych oszustów. To wszystko jest manipulowane, aby ukraść twoje pieniądze, to wszystko KŁAMSTWO, nie mają żadnych regulacji, to OSZUSTWO, dzięki za komentowanie 28Mex (teraz nazywają się 24Mex). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMOŻEMY CI

   Pozdrowienia.

 3. Alberto odpowiedź

  Dobrze, mówię ci, że teraz 28MEX ma nową stronę i że pracuje z harmonogramem filipińskim, strona nazywa się usdtoption .com, niewiarygodnie robią to samo, to prawie ta sama strona, ale teraz tylko ludzie z USA Państwa, jeśli Twój numer jest łaciński, usuwają go z grupy telegramów, w grupie telegramów pojawia się jako USDOption-TEAM GROUP, pomóż im rozpowszechniać słowo, aby jeśli jakikolwiek organ mógł coś zrobić, ponieważ znów działają.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Albert, dziękuję za pomoc, powiedz nam wszystko, co wiesz, a opublikujemy to, aby położyć kres tym oszustom. To wszystko jest manipulowane, aby ukraść twoje pieniądze, to wszystko KŁAMSTWO, nie mają żadnych regulacji, to OSZUSTWO, dzięki za komentowanie 28Mex (teraz nazywają się 24Mex). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. NNHA odpowiedź

  ZMIENIŁY SWOJE NAZWĘ, ABY NALEŻY KRADZIEĆ! TERAZ NAZYWAJĄ SIĘ 24MEX, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ, SĄ TĄ SAMĄ GRUPĄ ZŁODZIEI SYNA F*TA.

  NIE WYSYŁAJ PIENIĘDZY, PONIEWAŻ WSZYSTKO, CO WYSYŁASZ, ZOSTAŁO ukradzione przez tych złodziei.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj NNHA, wszystko jest manipulowane, aby ukraść twoje pieniądze, to wszystko KŁAMSTWO, nie mają żadnych regulacji, to OSZUST, dzięki za komentowanie 28Mex (teraz nazywają się 24Mex). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. patrycjusze odpowiedź

  31 sierpnia odbyło się ostatnie połączenie z platformą. Celowo przegrali fazę 8 (dwa razy z rzędu w ciągu dwóch dni) najpierw oddali srebro, a potem zniknęli. 29 sierpnia nikt nie mógł dokonać wypłat.
  Podsumowując, stworzyli platformę, zgromadzili około 20 tysięcy osób, które zainwestowały, niektórzy mieli zyski, inni nie. zebrali za dużo srebra i zniknęli.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witajcie patrycjusze, wszystko jest manipulowane, aby ukraść wasze pieniądze, to wszystko KŁAMSTWO, nie mają żadnych regulacji, to OSZUSTWO, dzięki za komentowanie 28Mex (teraz nazywają się 24Mex). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. REYNAŁ odpowiedź

  Są TOTALNYM oszustwem i dziś Zgarnęli srebro całej Ameryki Łacińskiej i odeszli, liczą się, że jeżdżą po całym świecie oszukując LUDZI ich aplikacja jest ta sama, zmieniają tylko nazwę BYŁO KILKA NAZW, KTÓRE SĄ BARDZO ANI 66 i znacznie więcej to ten sam system, tylko zmień nazwę

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj REYNAL, wszystko jest manipulowane, aby ukraść twoje pieniądze, to wszystko KŁAMSTWO, nie mają żadnych przepisów, to OSZUST, dzięki za komentowanie 28Mex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Efrain gonzalez odpowiedź

  Są oszustami, oszustami, szczurami, najgorsze, trzeba znaleźć ich biura, a ja ich odwiedzę z przyjaciółmi...

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Efrain, zgadza się, wszystko jest manipulowane, aby ukraść twoje pieniądze, to wszystko KŁAMSTWO, nie mają żadnych regulacji, to OSZUSTWO, dzięki za komentowanie 28Mex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Paweł odpowiedź

  28mex ukradł moje oszczędności, nigdy nie wybaczę sobie, że jestem tak głupi i wpadam w ich pułapki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Paul, wszystko jest manipulowane, aby ukraść twoje pieniądze, to wszystko KŁAMSTWO, nie mają żadnych regulacji, to OSZUSTWO, dzięki za komentowanie 28Mex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Evelyn, twoi pracownicy są w połowie analfabetami i wszystko jest manipulowane, aby ukraść twoje pieniądze, to wszystko KŁAMSTWO, nie mają żadnych przepisów, to OSZUSTWO, dziękuję za komentowanie 28Mex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 9. Wilmer odpowiedź

  Namalowali mi świat milionerów, bajecznych zarobków i tego, że moje życie zmieni się w 360 °, na szczęście wcześniej badałem taki szczęśliwy cud, komentarze i krytyka nie sprzyjają mu nawet o 0,000000001%. Również dziękuję Wam, którzy dostarczają nam właściwych informacji o firmach przykrywkowych. Dziękuję.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Wilmer, dziękuję za poświęcenie czasu na napisanie do nas, czytanie komentarzy takich jak Twój jest zawsze motywujące, staramy się pomóc.

   Pozdrowienia.

 10. Fran odpowiedź

  Nikt nie wygrywa tego, co mówią ci klauni z 28mexów, to są kłamcy, a ci, którzy do ciebie dzwonią, najwyraźniej wyjęli ich z tepito… chaleee !!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Fran, wszystko jest manipulowane, aby ukraść twoje pieniądze, to wszystko KŁAMSTWO, nie mają żadnych regulacji, to OSZUSTWO, dzięki za komentowanie 28Mex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 11. Elizabeth odpowiedź

  Witam, skontaktował się ze mną doradca, poinformował mnie jak działają, rynek, z dużą mądrością wyjaśniam jak to działa i moje możliwości zysku.
  Zainwestowałem 3000 dolarów w tę firmę, teraz czytając i dowiadując się o nieuregulowanych firmach i brokerach, miałem wiele wątpliwości, są to kwestie, których nie znałem, potrzebuję informacji, nie chcę problemów z wypłatą pieniędzy, robię nie wiem, jak postępować, mieszkam w Meksyku i zainwestowałem kwotę, która jest bardzo ważna dla moich dochodów, rady, których mi udzielili, kiedy się ze mną skontaktowali, wzbudziły zaufanie na początku.
  Nie chcę być skierowany do innego brokera, muszę wiedzieć, czy moje pieniądze będą w porządku, czy mogę je odzyskać?, ponieważ nalegają na dodanie kolejnej inwestycji w wysokości 8000 dolarów lub zapłacenie prowizji za wypłatę inwestycji, a ja nie wiem, czy iść na więcej, czy się wycofać Od teraz, gdy dostaję lepsze informacje, ta firma budzi wiele wątpliwości, wydaje się, że nie jest regulowana.
  Mam nadzieję, że nie jest późno. Potrzebuję informacji Bardzo się martwię. Dziękuję.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Elżbieto, wszystko jest manipulowane, aby ukraść twoje pieniądze, to wszystko KŁAMSTWO, nie mają żadnych regulacji, to OSZUSTWA, dzięki za komentowanie 28Mex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 12. Jazzmin odpowiedź

  Prawda jest taka, że ​​od miesiąca operuję z 28 mexami i poszło bardzo dobrze, nie miałem żadnych problemów, ale patrząc na te artykuły i komentarze widzę, że wpadłem w oszustwo i nie będą zwrócę pieniądze ... jaki byłem głupi

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jazzmin, wszystko jest manipulowane, aby ukraść twoje pieniądze, to wszystko KŁAMSTWO, nie mają żadnych regulacji, to OSZUSTWO, dzięki za komentowanie 28Mex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 13. Genowewa Ramirez odpowiedź

  Prawda jest taka, że ​​od miesiąca działam z 28 mexami i było to dla mnie bardzo dobre, nie miałem żadnych problemów, ale przeczytałem te posty i teraz wiem, że nie zwrócą mi pieniędzy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Genoveva, wszystko jest manipulowane, aby ukraść twoje pieniądze, to wszystko KŁAMSTWO, nie mają żadnych regulacji, to OSZUSTWA, dzięki za komentowanie 28Mex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 14. Julia odpowiedź

  Cześć, jestem tam od 3 miesięcy. Inwestycji nie odzyskuję, a teraz mają tylko problemy z wycofaniem się. Nie dają mi pieniędzy. Szczury… !!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Julein, wszyscy zmanipulowani, aby ukraść twoje pieniądze, to wszystko to KŁAMSTWO, nie mają żadnych przepisów, to OSZUSTWA, dzięki za komentowanie 28Mex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 15. Luciana odpowiedź

  28MEX sprzedaje domenę, wystawiają ją na sprzedaż za około miesiąc ... sprzedają domenę, budują kolejną stronę internetową za wszystkie pieniądze innych ludzi, aby mieć bank szczęściarza i kłamać i dać pewność, żebyś mógł zdobądź pieniądze z doradcami, dzięki którym zarobisz około 6 miesięcy, a potem pa! do innej domeny i śpiewaj do innej! Jeśli powiesz coś w grupie, zablokują Cię nie tylko w grupie, ale także w aplikacji.

  Smutne jest to, że chwytają biedne kraje, teraz za kradzież z Portoryko, Argentyny, Wenezueli, Kuby… itd.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Luciana, wszystko jest manipulowane, aby ukraść twoje pieniądze, to wszystko KŁAMSTWA, nie mają żadnych regulacji, to OSZUSTWA, dzięki za komentowanie 28Mex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 16. Juniko odpowiedź

  Całkowite oszustwo, straciłem z nimi swoje małe pieniądze, myślałem, że to Ponzi i zamknie się za kilka tygodni, ale sam system to kontroluje

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Juniko, wszyscy zmanipulowani, aby ukraść twoje pieniądze, to wszystko KŁAMSTWO, nie mają żadnych przepisów, to OSZUSTWA, dzięki za komentowanie 28Mex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 17. Byron odpowiedź

  Mam pytanie dotyczące pośrednika prawnego 28mex

  Witam, czy mógłbyś przeprowadzić analizę www. 28mex. com / ta strona ma grupę telegramów z ponad 60.000 200.000 osób z inwestycjami do 5 4 na osobę. Mówią, że są regulowane. Oferują rentowność na poziomie XNUMX% dziennie, dziennie odbywają się XNUMX sesje z analitykami, którzy pomagają inwestować.

  * Licencje i regulaminy *
  Grupa 28Mex przestrzega ścisłych ram regulacyjnych i świadczy swoje usługi na skalę globalną na podstawie różnych podmiotów, licencji i przepisów.

  NFA
  28Mex LLC jest licencjonowana i zarejestrowana w National Futures Association (NFA) w Stanach Zjednoczonych, ID: 0486419

  CySEC
  28Mex Holding Ltd jest autoryzowany i licencjonowany przez CYSEC (UE) (licencja nr 199/13)

  FSC
  28Mex jest autoryzowany i regulowany jako Agent Inwestycyjny przez FSC od 06 (licencja nr C12)

  BaFin
  28Mex (nr rejestracyjny HRB 160749B) jest powiązanym i zarejestrowanym agentem w BaFin BDSwiss Holding Ltd w Niemczech.

  FSA
  28Mex Ltd jest autoryzowana i regulowana przez Financial Services Authority („FSA”, numer licencji SD047)

  *Nasza historia*
  Odkąd 28Mex wszedł na giełdę w 2016 r., działa w modelu kontraktowym sprawiedliwego handlu Octal Options.

  Kontrakt Octal Options to opcja handlowa z sumą trzech ostatnich cyfr ceny spot kryptowaluty. Ten tryb handlu w dużej mierze pozwala uniknąć niestabilnych czynników rynku kasowego kryptowalut. Zezwól wszystkim użytkownikom zainteresowanym kryptowalutami na udział.

  28Mex operuje dwoma wskaźnikami wypłaty opcji „1,95” „3,8”, co pozwala użytkownikom uzyskać godziwy i rozsądny zwrot z zainwestowanych środków, a jednocześnie umożliwia giełdzie 28Mex uzyskanie w każdej wygenerowanej transakcji określonej marży zysku, więc aby giełda była stabilna, bezpieczna i zawsze sprawna.

  28Mex zobowiązuje się do budowy globalnego kontraktu giełdowego na opcje ósemkowe. Od czasu wejścia na giełdę w 2016 r. rozszerzyła się z wiodącego rynku finansowego w Azji Południowo-Wschodniej na rynki finansowe Europy i Ameryki Północnej. Ponieważ 28Mex zawsze utrzymywał koncepcję zorientowaną na użytkownika jako warunek wstępny rozwoju, ma już miliony użytkowników na całym świecie.

  W 2021 roku 28Mex oficjalnie wejdzie na rynek Ameryki Południowej. Po 6 miesiącach liczba użytkowników w Ameryce Południowej przekroczyła 100.000 tys. Ale to dopiero początek, wszyscy użytkownicy, którzy korzystali z 28Mex, zachowali wysoki stopień uznania dla 28Mex, a ponieważ 28Mex przyjęło rozsądną politykę prowizji „1.8%”, baza użytkowników rośnie z dnia na dzień.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Byron, to wszystko jest kłamstwem, nie mają żadnych regulacji, to OSZUSTWO, dzięki za komentarz na 28Mex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 18. Norberto odpowiedź

  Witam, miałem problemy z tą samą firmą i nie mogę się wycofać, potrzebuję pomocy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Norberto, dziękuję za komentarz na 28Mex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

   • Aleksja odpowiedź

    W 28mex, jeśli pieniądze mogą zostać wypłacone, jestem w grupie inwestorów i wielu dla bezpieczeństwa wykupuje i ponownie deponuje następnego dnia, aby zainwestować. Nie rozumiem, dlaczego mówią, że nie możesz wypłacić pieniędzy.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Alexia, wszystko jest manipulowane, aby ukraść twoje pieniądze, to wszystko KŁAMSTWO, nie mają żadnych regulacji, to OSZUSTWA, dzięki za komentowanie 28Mex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *