Komentarze na temat 24Trading

W tej sekcji przeanalizujemy brokera 24Handel (zwany także 24trading.co), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy 24Trading jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o 24Trading ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to 24Handel? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Szara Materia Enterprise Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez 24Trading, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Explorer, Konto Podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Odkrywcy: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 3.000, całodobowa obsługa klienta, stół zawodowy, 24% bonus powitalny.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, osobisty analityk, prywatna sesja wprowadzająca z analitykiem, cotygodniowe przeglądy rynku i badania finansowe, do 50% bonusu powitalnego.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, osobisty analityk, comiesięczne prywatne sesje z analitykiem, cotygodniowe przeglądy rynku i badania finansowe, do 75% bonusu powitalnego.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, osobisty analityk, inteligentny plan zarządzania pieniędzmi, cotygodniowe prywatne sesje z analitykiem, cotygodniowe przeglądy rynku i badania finansowe, aż do 100% bonusu powitalnego.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100.000, bezpośrednia linia do analityka konta, długoterminowy plan finansowy starszego analityka konta, cotygodniowe prywatne sesje z analitykiem, cotygodniowe przeglądy rynku i badania finansowe, do 5 transakcji chronionych przez analityka konta, do 150% premii powitalnej .

24Typy kont handlowych
24Typy kont handlowych (1)
24Typy kont handlowych
24Typy kont handlowych (2)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że oferty 24Trading to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które 24Trading udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

24Strona internetowa handlowa
24Strona internetowa handlowa

24Trading zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat 24Handel 🟢

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: 24trading.co

📞Numer telefonu: 442039873127

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu 24Trading. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona 24Handel <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? 24Handel jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o 24Trading znajdujemy wiele negatywnych i zabawy z tym brokerem. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 BaFin dodany do Grey Matter Enterprise (firma, która jest właścicielem 24Trading) do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z maja 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano AMF (Francja) 24Handel do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia AMF z maja 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 BaFin dodany do Grey Matter Enterprise (firma, która jest właścicielem 24Trading) do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z września 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : 24Handel wraz z FXPoint y Solidna inwestycja, są właściwościami Szara Materia Enterprise Ltd, firma, która ma już na nią kilka skarg i poważne oskarżenia o oszustwa. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o 24Trading? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «24Handel: ocena i komentarze»

 1. Opar odpowiedź

  Dzień dobry, dołączam do komentarza pana Mario, skontaktowali się również ze mną na jednej z tych stron internetowych, gdzie obiecują tysiące zarobków dziennie, daj spokój, zbyt wiele zarobków i rentowności, aby były prawdziwe

  a potem dzwonią do ciebie non stop, aby wpłacić ... dzięki tobie nic nie wpłacę, dzięki twoim komentarzom przyjaciele, dziękuję

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Fume, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z 24Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. MARIO odpowiedź

  SĄ OSZUSTEM, NAJPIERW SKONTAKTOWALI SIĘ Z KODEM BITCOIN LUB OBWODEM BITCOIN, A POTEM Z 24trading.co I DZWONIĄ DO CIEBIE I MÓWIĄ, ŻE ZARABISZ DUŻO PIENIĘDZY, ALE OBIECUJĄ CI RZECZY NIEMOŻLIWE ŻE OBIECUJĄ CI PO PROSTU OBIECUJESZ NIEMOŻLIWE SĄ ZBYT WYSOKIE

  ZOBACZ RODZAJ KŁAMSTW, KTÓRE ZAPEWNIAJĄ NA STRONIE: „Bitcoin Circuit to grupa zarezerwowana wyłącznie dla tych osób, które chcą uczestniczyć w rynku Bitcoina, który jest jednym z najbardziej lukratywnych, nasi członkowie co miesiąc cieszą się podróżami po świecie jednocześnie zarabiając pieniądze na swoich komputerach przy zaledwie „kilku minutach pracy” dziennie.

  „Jaka jest maksymalna kwota, jaką mogę wygrać?
  Twoje zarobki są nieograniczone dzięki Bitcoin Circuit. Niektórzy członkowie zarobili swój pierwszy milion w zaledwie 61 dni.”

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć MARIO, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z 24Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. JA Fernández odpowiedź

  To grupa bandytów, od pierwszego do ostatniego zabrali mi wszystko, co zdeponowałem, potrzebuję pomocy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć JA, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z 24Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.