Komentarze na temat 24onlinetradingcapitals

W tej sekcji przeanalizujemy brokera 24kapitały handlu online (zwany także 24onlinetradingcapitals.com), jest pośrednikiem Criptomonedas. Czy naprawdę poleca się 24onlinetradingcapitals do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy 24onlinetradingcapitals. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wymienia przynależność do: 24onlinetradingcapitals Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wielkiej Brytanii, chociaż okazało się, że jest to fałszywe, ponieważ nie jest faktycznie zarejestrowany w tym kraju.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez 24onlinetradingcapitals, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Plan Mini, Plan Srebrny, Plan Złoty i Plan Platynowy. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Miniplan: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 300, 35% zwrotu.

Srebrny plan: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, 50% zwrotu.

Złoty plan: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, 70% zwrotu.

Plan platynowy: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 20.000, 85% zwrotu.

24rodzaje rachunków kapitałowych w handlu online
24rodzaje rachunków kapitałowych w handlu online

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które oferuje 24onlinetradingcapitals to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które 24onlinetradingcapitals udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

24onlinetradingcapitals strona internetowa
24onlinetradingcapitals strona internetowa

24onlinetradingcapitals zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, sekcję FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat 24kapitały handlu online |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: 24onlinetradingcapitals.com

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona 24kapitały handlu online <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? 24kapitały handlu online jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to całkowicie nielegalny broker, nie jest nigdzie zarejestrowany i nie jest też regulowany, nie wiemy skąd właściwie działa. Szukając opinii na temat 24kapitały handlu online Nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii i nieznany. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano CNMV 24kapitały handlu online do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV z maja 2021 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o 24onlinetradingcapitals? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «24onlinetradingcapitals: Ocena i komentarze»

 1. Mario Ayala odpowiedź

  Nie chcą zwrócić moich pieniędzy, jak mogę je odzyskać? Czekam na Pańską odpowiedź

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Mario, dziękuję za komentarz na temat 24onlinetradingcapitals. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.