✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lipcu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na 24NewsTrade

W tej sekcji przeanalizujemy brokera 24NewsTrade (zwany również 24news.trade), jest brokerem Forex i CFD. Czy 24NewsTrade jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy 24NewsTrade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: Grupa Baumont OÜ.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Estonii. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez 24NewsTrade, zauważyliśmy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto podstawowe, Konto standardowe, Konto tradera, Konto Pro, Konto Pro + i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe- Minimalny depozyt początkowy 250$, spread 3 pipsy, stała dźwignia do 1:50, opiekun konta, wprowadzenie na platformę, wprowadzenie na rynek finansowy, bonus.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy 2.500$, spread 3 pipsy, stała dźwignia do 1:500, account manager, wprowadzenie na platformę, wprowadzenie na rynek finansowy, bonus, analiza techniczna, analiza fundamentalna, strategie krótko- i długoterminowe, zarządzanie ryzykowny.

Konto tradera: minimalny depozyt początkowy 5.000$, 2.1 spread pips, stała dźwignia do 1:1000, account manager 24h 5 dni w tygodniu, wprowadzenie na platformę, wprowadzenie na rynek finansowy, bonus, analiza techniczna, analiza fundamentalna, strategie krótko- i długoterminowe, zarządzanie ryzykiem, zaawansowane strategie handlowe, kursy, ubezpieczenia do 30%.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy 25.000 0.7 $, spread 1 pipsa, stała dźwignia do 50:24, opiekun konta 7 godziny 50 dni w tygodniu, wprowadzenie na platformę, wprowadzenie na rynek finansowy, bonus, analiza techniczna, analiza fundamentalna, krótkie strategie i długoterminowe, starszy opiekun klienta, codzienny przegląd rynku, prywatne seminarium internetowe z ekspertem, handel na żywo z ekspertem, ulepszone zarządzanie ryzykiem, zaawansowane strategie handlowe, kursy, ubezpieczenie do XNUMX%.

Pro + konto- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 1 $, stała dźwignia do 10:24, całodobowy opiekun konta, wprowadzenie platformy, wprowadzenie na rynek finansowy, premia, analiza techniczna, analiza fundamentalna, strategie krótko- i długoterminowe, starszy opiekun konta, codzienny przegląd rynku , prywatny webinar z ekspertem, handel na żywo z ekspertem, ulepszone zarządzanie ryzykiem, zaawansowane strategie handlowe, kursy, ubezpieczenie do 7%, ekspert rynkowy, nieograniczony dostęp do webinariów VIP, indywidualna edukacja rynkowa z ekspertami, osobista ocena i zarządzanie ryzykiem z ekspertów.

Konto VIP- Minimalna wpłata początkowa: kontakt 24NewsTrade, stała dźwignia do 1:1, całodobowy opiekun konta, wprowadzenie platformy, wprowadzenie na rynek finansowy, premia, analiza techniczna, analiza fundamentalna, strategie krótko- i długoterminowe, starszy opiekun konta, rynek dzienny przegląd, prywatny webinar z ekspertem, handel na żywo z ekspertem, ulepszone zarządzanie ryzykiem, zaawansowane strategie handlowe, kursy, ubezpieczenie do 24%, ekspert rynkowy, nieograniczony dostęp do webinariów VIP, indywidualna edukacja rynkowa z ekspertami, ocena i zarządzanie ryzykiem osobistym z ekspertami. Aby uzyskać więcej informacji, poproś o szczegóły 7NewsTrade.

24AktualnościRodzaje rachunków handlowych
24AktualnościRodzaje rachunków handlowych
24AktualnościRodzaje rachunków handlowych
24AktualnościRodzaje rachunków handlowych

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty 24NewsTrade to: własna platforma 24NewsTrade.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które 24NewsTrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

24AktualnościStrona internetowa Trade
24AktualnościStrona internetowa Trade

24NewsTrade nie zapewnia pomocy ani zasobów handlowcom ani interesariuszom.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat 24AktualnościHandel |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: 24wiadomości.handel

Número de teléfono: +34-91-038-96-84

E-mail: [email chroniony] - [email chroniony]

>>> Ocena włączona 24AktualnościHandel <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma 24NewsTrade jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy zachować ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Saint Vincent i Grenadyny), szukając opinii o 24NewsTrade, znaleźliśmy dużą liczbę negatywnych komentarzy od ludzi którzy zostali oszukani. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2020 dodano FCA (Anglia) 24Aktualności Handel do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FCA z listopada 2020 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano BaFin (Niemcy) 24Aktualności Handel do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z czerwca 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano FI (estoński regulator) Rozwiązania Baumont (właściciel 24NewsTrade) do swojej listy nieuczciwych firm finansowych, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FI z września 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano FMA 24AktualnościHandel do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z września 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : spółka 24AktualnościHandel jest powiązany z Global NewsFirma o złej reputacji. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

[identyfikator demokracji=”557″]
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

12 komentarze do «24NewsTrade: Ocena i komentarze»

 1. Biały odpowiedź

  Oszukany przez 24 news trade, Witam, nie jestem nowy na tej stronie, ponieważ zostałem oszukany przez jedną z wymienionych firm, ponieważ nie chcę w żadnych okolicznościach, aby ten motłoch dalej bezkarnie oszukiwał, chcę ostrzec ludzi, że pod żadnym pozorem nie wpłacaj ciężko na tę platformę, ponieważ po wpłacie 250 euro, a następnie 500 jako zaliczkę na zapłacenie prowizji, aby otrzymać część moich zarobków, nie tylko nic nie otrzymałem, ale wczoraj podczas uzyskiwania dostępu do mojego konta stwierdziłem, że wszystkie moje wypłaty zostały odrzucone i zostawili mi saldo -4,80 euro, proszę ostrzec mnie o tym brokerze, a przede wszystkim mam nadzieję, że zbierają skargi na ten temat, na tej stronie nic na ich temat nie znalazłem, ale w scam doc przeczytałem referencje od kilku ofiar, proszę wymienić tego brokera jako oszukańczego brokera, aby móc zbierać zeznania od ofiar ich metod

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Blanca, dziękuję za komentowanie 24NewsTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Maria Camenforte Rodriguez odpowiedź

  Chcę wiedzieć, jak skontaktować się z Adrianą Aguirre, proszę, dziękuję

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Maria, dziękuję za komentowanie 24NewsTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Maria, dziękuję za komentowanie 24NewsTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Jezus odpowiedź

  Na platformie zarobiłem 18.000 4 euro z Meta Trader XNUMX, których oczywiście nie mogę odzyskać, ponieważ przypuszczam, że pieniądze nie są prawdziwe, a wszystkie operacje są wirtualne. Gdy powiesz im, że chcesz przenieść całość lub część swojego portfela, powiedzą Ci, że musisz najpierw dokonać przelewu z ich prowizją. Oczywiście istnieje oszustwo, oprócz wniesionych początkowych środków, które już straciłeś w momencie płatności.
  W momencie, gdy nie płacisz im prowizji, blokują Twoje konto i straszą Cię mnóstwem telefonów o każdej porze dnia. A jakby tego było mało, natychmiast kontaktuje się z Tobą firma, która „pomaga” Ci odebrać pieniądze. To druga część oszustwa.
  Mam nadzieję, że opowiedziane doświadczenie będzie ci służyć

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jezu, dziękuję za komentowanie 24NewsTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Maureen Smith odpowiedź

  Dzień dobry, prawie straciłem całe życie, oszczędzając na oszustwie binarnym, zainwestowałem 75% moich ciężko zarobionych pieniędzy na platformę handlową FAKE z pozytywnym nastawieniem na pomnożenie tego, cieszenie się i zapewnienie lepszego życia. Od początku było słodko i gładko, wypłaty były łatwe i spójne, dopóki nie doszło do punktu, w którym zacząłem odmawiać wypłat i tak straciłem wszystkie pieniądze, nie mogłem odzyskać kwoty inwestycji, nie mówiąc o bonusach. Skontaktowałem się z kilkoma prawnikami, ale to była strata czasu i pieniędzy, nie mogli udzielić pomocy. Bóg tak dobry dla mojego starego ja i rodziny, później spotkałem się z certyfikowanym ekspertem ds. odzyskiwania opcji binarnych, który pomógł mi odzyskać pieniądze od brokerów, a oni nawet nie pobierali żadnej opłaty z góry przed rozpatrzeniem mojej sprawy i otrzymałem od nich dobre wiadomości szczerze w ciągu kilku dni warto było zapłacić 20%. Możesz skontaktować się z ekspertem TUTAJ jeśli znalazłeś się w takiej samej sytuacji jak ja, mogę zapewnić, że będzie w stanie ci pomóc, tak jak pomógł mi, możesz spróbować, jeśli nie masz nic przeciwko.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Maureen Smith, dziękuję za komentowanie 24NewsTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. María odpowiedź

  Zostałem już oszukany przez dwie platformy przez 24News TRADE z 166.000 11.500 €, a teraz z investingstate 351.000 4 €, a na lame platformie wygrałem XNUMX XNUMX € z Meta Trader XNUMX

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Maria, dziękuję za komentowanie 24NewsTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *