Komentarze na temat 24MastersOption

W tej sekcji przeanalizujemy brokera 24MastersOption, jest brokerem Forex, CFD i kryptowalut. Czy 24MastersOption jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina, że ​​jest częścią: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina o posiadaniu bazy w: to ciekawe, wspomina, że ​​ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych, chociaż w sekcji „prawne” wspominają o posiadaniu bazy na Cyprze, więc nie jest to jasne.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: jest również ciekawa, wspominają o byciu regulowanym w Stanach Zjednoczonych, ale nie podają numeru regulacyjnego, aby to zweryfikować, wspominają również o byciu regulowanym przez CySEC na Cyprze, wymieniając numer regulacyjny, który po weryfikacji, tak naprawdę należy do innej firmy, wszystko wskazuje na to, że jest to broker NIEREGULOWANY, próbujący podszywać się pod brokera regulowanego.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez 24MastersOption, zauważamy, że oferuje 3 rodzaje kont: konto klasyczne, konto złote i konto VIP.

Konto klasyczne- 300 $ minimalnego depozytu początkowego, szkolenie na poziomie 1, miesięczny sygnał transakcyjny i wsparcie przez cały dzień.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 USD, szkolenie na poziomie 2, cotygodniowy sygnał transakcyjny i wsparcie przez cały dzień.

Konto VIP: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, szkolenie na poziomie 3, codzienny sygnał transakcyjny, specjalne szkolenie i wsparcie przez całą dobę.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokerskich 24MastersOption (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

24Rodzaje kont MastersOption
24Rodzaje kont MastersOption

Te platformy do obsługi że oferty 24MastersOption to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które 24MastersOption udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona 24MastersOption
Strona 24MastersOption

24MastersOption zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub interesariuszy: Tak naprawdę nie zapewniają zasobów ani narzędzi dla handlowców lub interesariuszy.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o 24MastersOption

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.24mastersoptions.com/pages/home

Número de teléfono: +1-305-851-7198

E-mail: [email chroniony]

>>> Opinia na temat 24MastersOption <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma 24MastersOption jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: wspominają o tym, że są regulowane (sprzeczą sobie w różnych sekcjach swojej strony internetowej) chociaż nie udało nam się znaleźć rzekomego przepisu, wszystko wskazuje na to, że jest to firma nieregulowana , wspominają, że mają siedzibę w jednym kraju, a potem w innym, więc nie jest jasne, gdzie mają siedzibę, nie wspominają, do jakiej firmy należą, również, szukając innych opinii o 24MastersOption, nie byliśmy w stanie znaleźć dowolny, co wskazywałoby, że są. Jest to „nowy” broker.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o 24MastersOption? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «24MastersOption: Ocena i komentarze»

 1. fren odpowiedź

  Dzień dobry, jakiś czas temu dokonałem inwestycji przez agenta, który działa w 24masteroptions .com, inwestycja wyniosła około 300 euro przeliczone na bitcoiny, które w ciągu tygodnia wyniosły 5431 $. W momencie zbierania zysków proszą mnie najpierw, aby ten agent skontaktował się ze mną przez instagram, 800 euro za prowizję 15% za usługi, a z kolei firma 24masteroptions, 543 euro za utrzymanie prowizji podatkowej, czy to może być oszustwo? Dziękuję Ci.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Fren, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z 24MastersOption. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Będąc nieregulowanym brokerem, który daje im pieniądze, prawda jest taka, że ​​nie gwarantuje to odzyskania pieniędzy, nie zalecamy wysyłania większej ilości pieniędzy.

   pozdrowienia

 2. Daniel odpowiedź

  Nie są jasne w swoich operacjach ... wskazują procent za zarządzanie kontem ... w miarę postępu nakładają coraz więcej opłat i podatków ... nie wyjaśniają też, które i gdzie zapłacą te podatki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Danielu, dziękuję za informację o 24MastersOption, bardzo nam przykro, co się z tobą dzieje… Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera?… Jeśli masz więcej informacji o tym brokerze, podziel się nimi z nami.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.