✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w 24FinTime. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o 24FinTime i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWW24fintime.io
🏠 spółkaWiddershins Group Ltd
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony] | [email chroniony] | [email chroniony] | [email chroniony]
📈 Plataforma24 FinCzas
📌 LokalizacjaDominika

⚠️ 24FinTime jest własnością firmy Widdershins Group Ltd znajduje się na Dominikanie, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni.

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez 24FinTime, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 7 różnych rodzajów kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
StandardNie wymienione
CentNie wymienione
Akcje CFDNie wymienione
AkcjeNie wymienione
Zero ECNNie wymienione
ECNNie wymienione
ECN-ProNie wymienione

Informacje w sieci

Witryna 24Fintime

24FinTime zapewnia podstawowe wyjaśnienia na temat oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, kalendarza ekonomicznego, kalkulatora aktywów, osobistych doświadczeń, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+7 495 957 48 45

+7 495 957 48 47

???? Końcowa ocena 24FinTime ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W 24FinTime.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o 24FinTime:

data Aktualizacja wiadomości
- 24FinTime wraz z brokerami AdamantFXGrupa ZasobówBroker CFFinlayOctoFinanserynek kosmicznySupraTrade y TopTrade Group należą do Widdershins Group Ltd., firmy o złej reputacji, wielu skargach, która została już oskarżona o oszustwo przez europejskie organy regulacyjne.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”872″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z 24FinTime.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez 24FinTime

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić 24FinTime

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić 24FinTime?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy 24FinTime to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Uważamy, że 24FinTime to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy 24FinTime jest niezawodny?

Nie. 24FinTime to nierzetelna, bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z 24FinTime?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla 24FinTime?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «24FinTime: Ocena i komentarze»

 1. Jose odpowiedź

  Znajomy studiuje prawa i mówi, że jest prawie niemożliwe, aby je znaleźć i odzyskać moje pieniądze, czy nie ma mowy?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z 24FinTime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *