247Inteligentne komentarze dotyczące kapitału
W tej sekcji przeanalizujemy brokera 247Inteligentny kapitał (zwany również nazwą: 247smartcapital.com), to zautomatyzowana firma inwestycyjna w kryptowaluty. Czy 247SmartCapital jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o 247SmartCapital ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy 247SmartCapital ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy to jest regulowane?

❌ 247SmartCapital wspomina, że ​​jest częścią: brak danych na ten temat.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker Wspomina, że ​​ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych, ale nie pojawia się na listach rejestrów tego kraju, więc uważamy, że jest to fałszywa informacja.

 

❌Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem ani o jego regulacji. . ⛔ Uwaga: 247SmartCapital to nieuregulowany broker. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez 247SmartCapital, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje planów: Plan Start, Plan Gold i Plan Silver. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Plan startowy: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 500, 7 dni na zwrot, b400% zysku, pgłówny wliczony w cenę.

Złoty plan: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, 7 dni zwrotu, zysk 400%, w tym kapitał.

Plan srebrny: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, 7 dni zwrotu, zysk 400%, w tym kapitał.

 

247rodzaje kont SmartCapital
247rodzaje kont SmartCapital

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że oferta 247SmartCapital to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które 247SmartCapital udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

247Strona internetowa SmartCapital
247Strona internetowa SmartCapital

247Inteligentny kapitał zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych stron: wykresy na żywo, trochę informacji o produktach, które oferujesz, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat 247Inteligentny kapitał 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: 247smartcapital.com

📞Numer telefonu: +1 (724) 897-7307

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy 247SmartCapital. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona 247Inteligentny kapitał ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? 247Inteligentny kapitał jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to firma przykrywka – „offshore” bardzo mało przejrzysta, nie oferuje informacji prawnych, nie jest zarejestrowana (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym) a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). Z drugiej strony chcemy podkreślić, że oferowane przez nią stopy zwrotu są niezwykle wysokie i niemożliwe do osiągnięcia, jest to bardzo częsta pułapka w firmach o przestępczych celach. ❌

 

Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano CNMV 247Inteligentny kapitał do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do CNMV z października 2021 r. ⚠️ ostrzeżenie

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co sądzisz o 247SmartCapital? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «247SmartCapital: Ocena i komentarze»

 1. Elias odpowiedź

  Dzwonię codziennie i nikt nie odbiera, jak mogę odebrać pieniądze?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Elias, dziękuję za komentowanie 247SmartCapital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.