Komentarze do 247binarytrade

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy 247binarytrade (zwany również nazwą: 247binarytrade.com), jest pośrednikiem Forex, Futures i CFD. Czy naprawdę polecamy 247binarytrade do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o 247binarytrade ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy 247binarytrade ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

247binarytrade wspomina o byciu częścią: P24O Sp (nie zarejestrowany)

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Wielka Brytania według strony internetowej, ale nie ma ważne informacje aby to potwierdzić, uważamy, że jest to fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że 247binarytrade wspomina o regulacji różnych organizmów jako FCA, BaFin, AMF i CONSOB, Ale nic z tego nie jest prawdą Ten broker nie pojawia się w żadnym rejestrze wspomnianych organów.

UWAGA: 247binarytrade jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje 247binarytrade, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 12 różne rodzaje kont. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto startowe: minimalny depozyt początkowy $ 300, 10% bonus od depozytu, spready 1.9, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy $ 3.500, 15% bonus od depozytu, spready 1.5, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy $ 8.000, 25% bonus od depozytu, spready 1.2, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Konto wykonawcze: minimalny depozyt początkowy $ 11.500, 35% bonus od depozytu, spready 1.2, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy $ 25.000, 50% bonus od depozytu, spready 1.2, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Konto luksusowe: minimalny depozyt początkowy $ 50.000, 75% bonus od depozytu, spready 1.9, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 75.000, 95% bonus od depozytu, spready 1.5, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Konto VIP Luxury: minimalny depozyt początkowy $ 150.000, 120% bonus od depozytu, spready 1.2, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Srebrne konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 350.000, 145% bonus od depozytu, spready 1.2, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Złote konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 500.000, 150% bonus od depozytu, spready 1.2, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Złote Platynowe Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 750.000, 185% bonus od depozytu, spready 1.2, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

Złote, luksusowe, platynowe konto: minimalny depozyt początkowy $ 1.000.000, 250% bonus od depozytu, spready 1.2, ochrona przed ujemnym saldem, sygnały dzienne.

247 typów kont binarnych
247 typów kont binarnych

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że oferty 247binarytrade to: Platforma MetaTrader 5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który 247binarytrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

247strona internetowa Binarytrade
247strona internetowa Binarytrade

247binarytrade zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, kalendarz ekonomiczny, wykresy na żywo, webinaria, e-booki, często zadawane pytania, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na 247binarytrade

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: 247binarytrade.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony] .com

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy 247binarytrade. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na 247binarytrade

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma 247binarytrade jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA: Brokerzy 247binarytrade, Solidarny handel IQ y Handel kryptowalutami, mają ten sam projekt strony internetowej i należą do tej samej firmy, tą metodą starają się złap jak najwięcej osób.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o 247binarytrade? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «247binarytrade: Ocena i komentarze»

 1. Omar odpowiedź

  wszyscy oszukani, zastanawiamy się, co stanie się z naszymi pieniędzmi

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Omar, dziękuję za komentarz na 247binarytrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.