W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w 247asset-funds.com. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o 247asset-funds.com i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWW247asset-funds.com
🏠 spółka*nie wspomina o tym
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataforma247asset-funds.com
📌 Adres8a Tweed Mills, Dunsdale Road, Selkirk, Scottish Borders, Szkocja, TD7 5DZ

⚠️ 247asset-funds.com jest własnością firmy BKCOIN Limited znajduje się w Wielkiej Brytanii, niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w niewiarygodnym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez 247asset-funds.com, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont.

Informacje w sieci

247asset-funds.com

247asset-funds.com zawiera podstawowe informacje na temat oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, wykresy na żywo i niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 447535587603

???? Ostateczna wycena 247asset-funds.com ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ Z 247asset-funds.com.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o 247asset-funds.com:

dataAktualizacja wiadomości
październik 2022 247asset-funds.com twierdzi, że ma bardzo wysokie zwroty.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o 247asset-funds.com? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z 247asset-funds.com.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez 247asset-funds.com

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić 247asset-funds.com

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić 247asset-funds.com?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy 247asset-funds.com to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak. Uważamy, że 247asset-funds.com to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy strona 247asset-funds.com jest godna zaufania?

No. 247asset-funds.com nie jest firmą godną zaufania, bardzo niebezpieczną: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z 247asset-funds.com?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla 247asset-funds.com?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

5 komentarze do «Czy 247asset-funds.com to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Miguel Ayala odpowiedź

  ta domniemana firma inwestycyjna o nazwie 247asset-funds.com to oszustwo, jest jeszcze jedna, taka jak coinex-miner.com, domniemany dyrektor generalny Paul Smith, Héctor Londoño, Deicy Pilar Nuñez Vela, Gloria Juarez, Toño Veloz są wspólnikami komunikującymi się telegramem +447900042147 +447421946155 +447424396980 komunikuje się przez te numery NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ TYM SZCZUROM

  TMjarJgNXfLkTE61y4MawgENfbpMybqaiPp

  TNAu2quEbMKL2wxt4w1p24rMdZLpE1UeKWk

  TARvtWE9oJNqefnkc1BzST6hzfLoLag2nCY

  TTTP5ANrLFWbTq91jgP2KxnraG91P2Vb8r7

  Używają tych portfeli, które są zgłaszane w różnych oszustwach

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Miguel, dziękuję za komentarz na stronie 247asset-funds .com. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE
   Pozdrowienia.

  • Miguel Ayala odpowiedź

   Nazwiska wspólników Deisy Pilar Vela Nuñez, Paul Smith jego numer telefonu +447780065076 to jest główny oszust, a to kolejny Héctor Londoño +447421946155 +447900042147 +447424396980 

   TMjarJgNXfLkTE6y4MawgENfbpMybqaPp

   TNAu2quEbMKL2wxt4wp24rMdZLpE1UKWk

   TARvtWE9oJNqefnkcBzST6hzfLoLagnCY

   TTTP5ANrLFWbTq9jgP2KxnraG91P2Vbr7

   Używają tych portfeli, które są zgłaszane w różnych oszustwach

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć MJ, dziękuję za komentarz na stronie 247asset-funds.com. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE
   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.