Komentarze na temat 24 opcji Crypto Expert

W tej sekcji Przeanalizujemy brokera 24 Crypto Expert Options (zwanego również 24cryptoexpertoptions.com), jest brokerem Forex, opcji binarnych i kryptowalut. Czy naprawdę zaleca się 24 opcje Crypto Expert, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu 24 opcji Crypto Expert. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Warto wspomnieć, że strona internetowa 24 Crypto Expert Options nie ma wersji hiszpańskiej, chociaż ze względu na wiadomości od hiszpańskojęzycznych klientów zdecydowaliśmy się również przejrzeć 24 Crypto Expert Options.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: podobno Stanach Zjednoczonych, chociaż nie mają regulacji amerykańskiego regulatora, tak jak powinny. To sprawia, że ​​myślimy, że tak naprawdę nie mają bazy w Stanach Zjednoczonych. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: wspominają o byciu regulowanym na Cyprze i w Wielkiej Brytanii, chociaż nie wspominają o regulacji, nie byliśmy w stanie jej zweryfikować, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferując 24 opcje Crypto Expert, zauważyliśmy, że oferują 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Diamentowe i Konto Mega. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe- Minimalny depozyt początkowy 300 $, wsparcie 24/7.

Konto brązowe- Minimalny depozyt początkowy 1.000 $, wsparcie 24/7.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy 5.000 $, wsparcie 24/7.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy 20.000 $, wsparcie 24/7.

Konto diamentowe- Minimalny depozyt początkowy 50.000 $, wsparcie 24/7.

Mega Konto- Minimalny depozyt początkowy 400.000 $, wsparcie 24/7.

24 typy kont Crypto Expert Options
24 typy kont Crypto Expert Options

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi Co oferuje 24 Crypto Expert Options: Wierzymy w platformę 24 Crypto Expert Options.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które 24 Crypto Expert Options udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

24 Strona internetowa opcji Crypto Expert
24 Strona internetowa opcji Crypto Expert

24 Crypto Expert Options zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych stron: niektóre wykresy na żywo, wyjaśnienie niektórych produktów finansowych oferowanych przez 24 Crypto Expert Options, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat 24 Opcje Eksperta Krypto |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: 24cryptoexpertoptions.com

Número de teléfono: + 1 (419) 982-2312

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona 24 Opcje Eksperta Krypto <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma 24 Crypto Expert Options jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieregulowany broker, który wspomina o byciu regulowanym, nie jest jasne, gdzie ma siedzibę, szukając opinii na temat 24 Opcje Eksperta Krypto Nie znaleźliśmy żadnych recenzji, co każe nam sądzić, że jest to „nowa” firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności. CNMV, hiszpański regulator finansowy, ostrzegał przed 24 Opcje Eksperta Krypto

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o 24 opcjach Crypto Expert? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «24 Opcje Eksperta Krypto: Ocena i Komentarze»

 1. María José odpowiedź

  Chcą, żebym z nimi zainwestował, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub mnie oszukali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj María José, dziękuję za napisanie o 24 opcjach Crypto Expert. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.