Komentarze do 1PrimeOptions

W tej sekcji przeanalizujemy brokera 1PrimeOptions (zwany także 1primeoptions.com), jest brokerem opcji binarnych. Czy 1PrimeOptions naprawdę jest zalecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o 1PrimeOptions ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to 1PrimeOptions? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: Global Options Ltd.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez 1PrimeOptions, zauważamy, że oferuje 2 różne rodzaje kont/planów: Konto Rzeczywiste i Konto Demo. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Prawdziwe konto: początkowy depozyt w wysokości $10, dochód do 90% zwrotu.

Konto demo: aby rozpocząć działalność, konieczne jest złożenie wniosku o pożyczkę (10.000 XNUMX USD).

 

1Rodzaje kont PrimeOption
1Rodzaje kont PrimeOptions

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że 1PrimeOptions oferuje: platforma posiadać.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które 1PrimeOptions udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

1Strona internetowa PrimeOption
1Strona internetowa PrimeOptions

1PrimeOptions zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat 1PrimeOptions 🟢

 

(Tj. Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. (Tj.

🌏Strona internetowa: 1primeoptions.com

📞Numer telefonu: nie ma

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy 1PrimeOptions. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona 1PrimeOptions <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? 1PrimeOptions jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to broker, który nie jest regulowany i ma siedzibę w bardzo niebezpiecznym kraju (Saint Vincent i Grenadyny), dodany do wielkiego ryzyka, jakie ponosi inwestowanie w opcje binarne . Sugerujemy zachowanie ostrożności. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano CNMV (Hiszpania) 1PrimeOptions do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV ze stycznia 2021 r.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o 1PrimeOption? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

10 komentarze do «1PrimeOptions: Ocena i komentarze»

 1. Nelida odpowiedź

  Dzięki Bogu, gdy zacząłem w demo widziałem to bardzo wolno i zacząłem szukać informacji na ten temat i nie wyobrażam sobie, jaka szkoda, że ​​tutaj w Hiszpanii nie ma brokera z binarkami dla osób z małym doświadczeniem

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Nélido, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z 1PrimeOptions, Mamy już wiele skarg na osobności, że powiedzieli nam, że nie mogą odzyskać swoich pieniędzy. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY
   Pozdrowienia.

 2. Danny zambrano odpowiedź

  Dzień dobry przyjacielu Wysłałem prośbę o odzyskanie pieniędzy prawie miesiąc temu i nie otrzymałem odpowiedzi

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Danny, spróbuj ponownie, może brakowało niektórych ważnych danych, sprawdź, czy wszystkie dane są poprawne.

   Pozdrowienia.

 3. Danny zambrano odpowiedź

  Dzień dobry, zostałem oszukany miesiąc temu i trochę więcej przez tego brokera wykresy zabierają cię w ostatniej sekundzie i sprawiają, że tracisz operację
  Czasami zdarzyło mi się, że czas już minął i operacja była pozytywna, ale byli mu winni więcej czasu co najmniej minutę więcej i stracił mnie
  Chciałbym odzyskać pieniądze, czy mogę coś zrobić nawet w moim przypadku?
  Właśnie dzisiaj znalazłem twoją stronę
  dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Danny, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z 1PrimeOptions, Mamy już wiele skarg na osobności, że powiedzieli nam, że nie mogą odzyskać swoich pieniędzy. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY
   Pozdrowienia.

 4. znak odpowiedź

  Dzień dobry w odpowiedzi na komentarz Alvaro chciałbym wspomnieć, że przydarzyło mi się coś całkiem podobnego, że wykresy się nie sumują, jeśli porównać je z inną platformą, to wszystko wydaje się bardzo dziwne, ale ta publikacja i komentarze Alvaro raczej mnie oszukują

  przynajmniej nie zainwestowałem dużo pieniędzy, miałem zamiar zrobić dość mocną inwestycję ale przy tym wszystkim jestem dość zniechęcony, przynajmniej nie stracę więcej pieniędzy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Marce, masz się dobrze, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z 1PrimeOptions, ale bardzo wątpię, czy to może być prawda, mamy już wiele skarg na osobności, że powiedzieli nam, że nie mogą odzyskać swoich pieniędzy. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 5. Alvaro Moya odpowiedź

  Ma wiele nieprawidłowości przy obsłudze, myli, opóźnienie w zamykaniu świec, przy obsłudze 1 stawia Ci że operowałeś 5, niestety w żadnym wypadku nie było to dla mnie wygodne bo operacja kończy się gubieniem. niestety zobaczyłem tę publikację trochę późno, straciłem już 90 zł.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Alvaro, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z 1PrimeOptions, ale bardzo wątpię, czy to może być prawda, mamy już wiele skarg na osobności, że powiedzieli nam, że nie mogą odzyskać swoich pieniędzy. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *