Broker Bux
1recenzje rynkowe

Analiza na 1Market

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy 1Market (zwany także imieniem: 1market.com), Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się 1Market do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o 1Market ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy 1Market jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • 1Market wspomina o byciu częścią Bridge Tech Sp.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę na Cyprze i Seszelach.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że 1Market jest regulowany przez CySEC (Europa) i FSA (Ameryka Łacińska). Ale nie jest uregulowany ze względu na swoje położenie na Seszelach. Sugerujemy ostrożność.

UWAGA: 1Market posiada regulację NISKA JAKOŚĆ.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont że 1Market oferuje, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 3 różnych typów kont:

 • Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy $/£/€450, zmienne spready, spready od 1.8 pipsa, dźwignia 1:30.
 • Konto premium: minimalny depozyt początkowy $/£/€10.000, zmienne spready, spready od 1 pipsa, dźwignia 1:30.
 • Konto z zerowym spreadem: minimalny depozyt początkowy $/£/€50000, zmienne spready, spready od 0 pipsa, dźwignia 1:30.

La platforma do działania że oferty 1Market to: Meta Trader 5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego 1Market udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa 1Market
Strona internetowa 1Market

1Market zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych usług, wiadomości i analizy rynkowe, wykresy na żywo, wskaźniki, sekcja edukacyjna, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na 1Market

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: 1market.com | 1market.eu
 • 📞Numer telefonu: + 447723861200
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdzamy 1Market. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na 1Market

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma 1Market jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ jest to firma o wyraźnie ugruntowanej pozycji branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, Jej siedziba znajduje się w uznane raje podatkowe, dlatego jego regulacja jest praktycznie zerowa, a ryzyko utraty pieniędzy jest znacznie większe. ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o 1Market? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «1Market: Ocena i recenzje»

 1. Antoniego Gomeza odpowiedź

  Witam bardzo uważajcie z tymi szczurami, że jak już powiedzieli w recenzji te przepisy nie obowiązują

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Anton Gómez, dziękuję za komentowanie 1Market. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.