Komentarze na temat 13 rynków
W tej sekcji przeanalizujemy brokera 13Markets (zwany również nazwą: 13markets.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się 13Markets, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o 13Markets ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to 13 rynków? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: 13 Rynki Sp. oraz Times Billion Capital LTD.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem ani o jego regulacji. . ⛔ 13Markets jest brokerem nieregulowanym. ⛔

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez 13Markets, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Standardowe, Konto Profesjonalne i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: standardowe spready, sWsparcie 24/5, edukacja, codzienna analiza rynku, webinaria.

Konto profesjonalne: niskie spready, wsparcie 24/5, edukacja, codzienna analiza rynku, webinaria, spersonalizowana strategia handlowa, Junior account manager.

Konto VIP- Bardzo niskie spready, wsparcie 24/5, edukacja, codzienna analiza rynku, webinaria, spersonalizowana strategia handlowa, młodszy opiekun konta, trener 1-do-1.

 

13Typy kont rynków
13Typy kont rynków

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje 13Markets to: platforma 13 Trader rynków.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które 13Markets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

13 Strona internetowa rynków
13 Strona internetowa rynków

13Markets zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, nowości, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat 13Markets 🟢

 

(Tj. Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. (Tj.

🌏Strona internetowa: 13markets.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu 13Markets. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona 13Markets <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? 13Markets jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niepewnym kraju dla tego typu działań, dodatkowo szukając opinii o 13Markets znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że 13Markets jest związane z is Handluj LTD, broker o marnej reputacji, który został już ostrzeżony przez różne władze. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o 13Markets? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

19 komentarze do «13Rynki: Ocena i komentarze»

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Joanne, dziękuję za komentowanie 13Markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: 13Markets

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 1. Guido Vasquez Ulloa odpowiedź

  Zadzwonili do mnie w czerwcu, informując mnie, że są odpowiedzialni za tych, którzy zainwestowali w Trade Ltd., ponieważ są odpowiedzialni za rozwiązanie zadłużenia Trade Ltd, które w moim przypadku wynosiło 500 USD. Zgodnie z tym, co mi poinformowali, w ciągu jednego roku miałem już 1.300 dolarów. Poprosili o 200 USD, a po tym, jak im go wysłałem, zadzwonili do mnie z „prowizji od odpowiedzialności finansowej” (ficommission .com) i przysłali mi dokument z banku HSBC, stwierdzający, że przelew na moje konto bankowe jest gotowy , ale że musiałem wysłać innym 211 dolarów. Zaniosłem dokument dyrektorowi banku, a ona nie mogła zeskanować kodu QR. Zabawne jest to, że telefon jest taki sam dla obu firm. (13 rynków i prowizja), to +442080890231, Londyn. Oddaję wszystko, aby ich potępić.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Guido, Twoje informacje są bardzo dobre, dziękuję za komentowanie 13Markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: 13Markets

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 2. Norris odpowiedź

  Te szczury z 13 rynków to oszuści

  Sprawiają, że widzisz zyski na ekranie, na platformie inwestycyjnej (gównianej) (w 100% zmanipulowanej przez nich, by wyglądać jak jakiś geniusz rynku) dzięki temu dostają coraz więcej pieniędzy, krok po kroku, w moim przypadku, tylko wszystkie moje oszczędności. Mówią ci, że dużo zarobisz, ale żeby wygrać, musisz zainwestować.

  Po tym, jak chcesz je wypłacić przez cały dzień, przekonują Cię, że nie, to nie jest dobry moment, bo mam nagły wypadek, nie obchodzi mnie rynek, chcę moje pieniądze, wiesz? Po tym mówią Ci, że aby je wypłacić, musisz zapłacić Nie wiem, jaką opłatę, podatek lub nie wiem, co wymyślam Kto prosi Cię o więcej pieniędzy, aby wypłacić TWOJE PIENIĄDZE? Oszust. Jeśli jesteś takim głupcem (jak ja), żeby zapłacić ten podatek, to zgadnij co, nowy podatek, potem kolejny, potem kolejny, potem kolejny. Dopóki nie zauważysz, że jesteś oszukiwany. Tak działa oszustwo 13MARKETS.

  Mam wszystkie nagrane rozmowy, nazwiska doradców, maile, numery telefonów, z chęcią mogę podać wszystkie te informacje, wszystko co pomaga powstrzymać tych złodziei

  Jakiś pracownik firmy, który powie nam, kim są właściciele i jak ich znaleźć? Rujnują życie wielu ludziom

  Włamywacze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Norris, dziękuję za komentowanie 13Markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: https://brokersrecomendados.com/13markets-comentarios

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 3. Jorge Bargetto odpowiedź

  Halo
  Nazywam się Jorge Bargetto i skontaktowali się ze mną Hugo Catelblanco i Angela Vega z 13markets z listem od Interpolu w sprawie oczekującego przelewu i zażądali pieniędzy na koszty operacyjne Interpolu, a w tym tygodniu list od FCA, że otrzymam zwrot pieniędzy, ale myślę to fałsz.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jorge, WSZYSTKO jest FAŁSZ !!! Wysłałbym ten list z Interpolu bezpośrednio do Interpolu i zobaczysz, jak szybko znajdą tych oszustów, nie myśl o tym, tak umieszczą wszystkie reklamy, które są wspólnikami tego oszustwa, przez stowarzyszenie przestępcze. Dziękujemy za komentowanie 13Markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: https://brokersrecomendados.com/13markets-comentarios

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 4. Claudia odpowiedź

  Najbardziej uderza mnie to, że do depozytów korzystają z prestiżowych banków, ponieważ możliwe jest, że instytucje bankowe nie wiedzą, skąd pochodzą te konta

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Claudia, dziękuję za komentowanie 13Markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 5. Claudia odpowiedź

  Zadzwonili do mnie, mówiąc, że odzyskali moje konto ltdtraden i że zamierzają je zdeponować, za to musiałem otworzyć u nich rzekome konto i naiwnie zrobiłem to, wpłacając 200 dll, kiedy chciałem wypłacić zainwestowane i rzekomo zarobione poprosili mnie o zapłacenie podatku w wysokości 400 dll, po czym zadzwonili do mnie i powiedzieli, że nie mogą mnie przenieść, dopóki nie zapłacę zwolnienia z ltd faktem jest, że naiwnie po raz kolejny upadłem i moje pieniądze nic nie zwróciły, czuję się tak zdezorientowany i z taką złością na siebie

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Claudia, dziękuję za komentowanie 13Markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 6. Albert chajo odpowiedź

  Handlowałem z 13Markets przez około 2 miesiące, mogę powiedzieć, że moje doświadczenie było dobre, ponieważ w pewnym momencie mogłem się wycofać, jednak z powodu braku doświadczenia otworzyłem bardzo duże operacje i straciłem resztę kapitału.
  Myślę, że najlepszą rzeczą jest posiadanie profesjonalnego konta, a menedżer konta jest tym, który nim zarządza

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Albert, dziękuję za komentowanie 13Markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 7. Jose Rafael Utrilla odpowiedź

  Złe złe złe to oszustwo tego typu Zepsute Nie polecam nikomu pieniędzy, a operacje nie są prawdziwe, nigdy, ale nigdy nie wchodź tutaj, agenci są despotami i zostawiają cię porzuconym, ci, którzy ci odpowiadają to to, że inwestujesz więcej a jeśli chodzi o rekolekcje, to jest, gdy zna się ich prawdziwe twarze, nie wchodź nigdy”

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć José, dziękuję za komentowanie 13Markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ivan, dziękuję za komentowanie 13Markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *