10 komentarzy handlowych 1

Analiza dotycząca 10TradeFX

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy 10TradeFX (zwany także imieniem: 10tradefx.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę polecamy 10TradeFX do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o 10TradeFX ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy 10TradeFX jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ 10TradeFX wspomina o byciu częścią Evalanch spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 • ❌ Jeśli chodzi o lokalizację, firma ma siedzibę w Seszele.
 • ❌ Jeśli analizujemy jego bezpieczeństwo, to zauważamy, że 10TradeFX jest regulowany przez FSA.

UWAGA: 10TradeFX ma regulację NISKA JAKOŚĆ.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje rachunków oferowane przez 10TradeFX, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 4 różne konta:

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 501.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 5.000.

Konto Pro: Minimalna wpłata początkowa powyżej $ 10.000.

Platforma handlowa, z której korzysta 10TradeFX to: MetaTrader 5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego 10TradeFX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona 10tradefx 1
Strona internetowa 10TradeFX

10TradeFX zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: między innymi wyjaśnienie rynków, na których działa, kalkulatory, wiadomości, analizy, sekcję edukacyjną, sekcję z często zadawanymi pytaniami.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na 10TradeFX

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: 10tradefx.com – ten.trade
 • 📞Numer telefonu: nie ma
 • 📧 E-mail:  [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdzamy 10TradeFX. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na 10TradeFX

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy uważamy, że firma 10TradeFX jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu firmy zalecamy ostrożność. Jest to firma nielegalna, to znaczy nie posiada niezbędnych uprawnień do działania jako firma. Podejrzewamy, że może to być firma, z którą będziesz miał problemy z wypłatą pieniędzy, wydają się być zawodne.

Poza tym jest to firma bardzo nieprzejrzysta, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także brakuje jej regulacji (firma nieregulowana).

Wszystkie te cechy sprawiają, że myślimy, że jest to bardzo niepoważna i niebezpieczna firma do wysyłania pieniędzy.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o 10TradeFX? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

32 komentarze do «10TradeFX (TenTrade): ocena i recenzje»

 1. ANONYMOUS odpowiedź

  Jak dotąd platforma działa dobrze. Bardzo ich polecam.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj ANONYMOUS, dziękuję za komentowanie 10TradeFX, wszelkie informacje są bardzo pomocne dla naszych użytkowników.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Pozdrowienia.

  • Ana odpowiedź

   Cześć, czy udało Ci się wypłacić? Sprawiają mi problemy z wypłatami i martwię się… Jak poszło ci anonimowo wypłacić, proszę, powiedz mi?

   dzięki

 2. Teo odpowiedź

  Dzień dobry, co myślisz o 10tradefx? Myślałem, że są poważniejsze, czytając je tutaj nie wydają się być poważne, wręcz przeciwnie.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Teo, manipulują platformą do woli, abyś wygrał lub przegrał wszystko, u tych brokerów kapitał nigdy nie zostanie odzyskany. Dziękujemy za napisanie o 10TradeFX. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Andres odpowiedź

   Witaj, przyjacielu, nie są poważne, nie pozwalają ci wypłacić pieniędzy, zachęcają do inwestowania coraz więcej i pokazują zyski na ich rzekomej platformie inwestycyjnej, ale jaki jest pożytek z tych zysków, jeśli nigdy nie możesz wypłacić pieniądze później? Tak działają te kłamliwe łobuzy, radzę nie rób tego Zapewniam, że nigdy nie pozwolą się wycofać

 3. Raul Qq odpowiedź

  Dziękuję wszystkim za lepsze podzielenie się swoimi doświadczeniami niż ja, byłem zainteresowany, ale już nie czytam dobrze twoich komentarzy. Dziękuję.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj RaúlQq, dobrze ci idzie, pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.